Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КрАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: КрАЗ

    Имах кратък досек до Краз 255b,имам чувството че ако човек го кара година,после ще може да чупи тухли с краката .А с ръцете ще може да огъва тиган.А маневреноста му е на ниво,там се кара и се крещи "БЯГААААААААААААААААЙ".
    harley davidson-fan

    Коментар


    • #17
      До: КрАЗ

      здравеите, моля Ви за ел. схема на краз

      Коментар


      • #18
        До: КрАЗ

        Решили Германеца и Руснака да си разменят по един камион да видят кой има по-добра теника Германеца дал на Руснака последен модел Мерцедес с всички екстри електроники и т.н. Руснака се почудил почудил и му дал един Краз след една година се срещат и Немеца пита как е Мерцедеса а Руснака му отговорил че за три месеца в Сибирската тайга Мерцедеса умрял и попитал за Краза тогава Немеца с тъжен поглед отговорил че за три месеца умрели трима шофьори и от тогава никой не смее да го доближи.
        0887284106-Митко
        http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
        http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

        Коментар


        • #19
          До: КрАЗ

          Машините за мъже ги карат мъжеИначе седат и чекатОно шо си сака си требе
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • #20
            До: КрАЗ

            Първоначално публикуван от deko60 Преглед на мнение
            здравеите, моля Ви за ел. схема на краз
            Що ти е бре?! Там всичко е толко опростено,че нема начин да сбъркаш.Ако нещо не работи се прави саморъчно с други жици и това е.
            Верно на нЕкои кабината имаше дървения,та трЕбва да гледаш да не го запалиш,ама иначе няма от какво да се притесняваш.
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • #21
              До: КрАЗ

              Тоя КРАЗ съм го виждал Смятам, че са доста здрави и мощни руски машини и ми доставя удоволствие, като видя тъкива камьони било то в гората или по пътищата.

              Последно редактирано от Ali_007; 05-12-09, 19:19.
              Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

              Коментар


              • #22
                До: КрАЗ

                все пак ако някои я има моля да ми я даде че имам проблем с тока на зареждане

                Коментар


                • #23
                  До: КрАЗ

                  Първоначално публикуван от Ali_007 Преглед на мнение
                  Тоя КРАЗ съм го виждал Смятам, че са доста здрави и мощни руски машини и ми доставя удоволствие, като видя тъкива камьони било то в гората или по пътищата.
                  Еее...чак удоволствие като ги видиш.
                  Гледаш голЕмо желЕзо да се движи с,не повече от 60км/ч.И ако знаеш какви спирачки и управление има...хич нема да му се радваш,че въобще се движи.А и който и да го кара,добива друг светоглед,и единственото МПС,на което би направил път е само танк.
                  Има и екземпляри,които от вътре изглеждат като абсолютно необитаеми,ако погледнеш в тях или се качиш,гарантирано ще убиеш всички детски мечти.
                  Иначе за як и здрав си абсолютно прав.Ама да не се налага да го караш
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • #24
                    До: КрАЗ

                    Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                    Еее...чак удоволствие като ги видиш.
                    Гледаш голЕмо желЕзо да се движи с,не повече от 60км/ч.И ако знаеш какви спирачки и управление има...хич нема да му се радваш,че въобще се движи.А и който и да го кара,добива друг светоглед,и единственото МПС,на което би направил път е само танк.
                    Има и екземпляри,които от вътре изглеждат като абсолютно необитаеми,ако погледнеш в тях или се качиш,гарантирано ще убиеш всички детски мечти.
                    Иначе за як и здрав си абсолютно прав.Ама да не се налага да го караш
                    Конструктор,разбрал,че жена му кръшка с шофьори.И измислил Краза.
                    Сега сериозно,в казармата съм карал Краз-255в,ако се наложи цял ден
                    да въртиш,волана на този звяр,след това за жена,няма и да помислиш.
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • #25
                      До: КрАЗ

                      Първоначално публикуван от deko60 Преглед на мнение
                      все пак ако някои я има моля да ми я даде че имам проблем с тока на зареждане
                      Извинявай колега,че ти подцених въпроса.Дано някой,може да ти помогне със схема.
                      А,и едва ли проблема е толкова сложен.Ама щом търсиш схема,значи си направил всички елементарни проверки.
                      Пиши по-подробно за проблема,тук има хора експлоатирали такива машини,може някой да е препатил и да знае.
                      Пък и доста неща при руската техника са унифицирани,демек същите са и в други руски камиони.
                      Успех!
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • #26
                        До: КрАЗ

                        остроумни коментари но схема няма ... моля по сериозно

                        Коментар


                        • #27
                          До: КрАЗ

                          http://acat.autodealer.ru/index.php?mark=2_10
                          Танки грязи не боятся!

                          Коментар


                          • #28
                            До: КрАЗ

                            БЛАГОДАРЯ

                            Коментар


                            • #29
                              До: КрАЗ

                              Имах честа да карам чисто нов Краз и ви уверявам че не е това за което масово се говори.Волана се варти с 1 рака а спирачките като ги натиснеш по яко бронята забиваше в земята абе супер як и сигурен карал сам и стар ама тои е друга Бира . А за исталация маи....почти няма

                              Коментар


                              • #30
                                От: До: КрАЗ

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SP_A4056.jpg
Прегледи:1
Размер:111.9 КБ
ID:5200275Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SP_A4058.jpg
Прегледи:1
Размер:80.3 КБ
ID:5200276Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SP_A4057.jpg
Прегледи:1
Размер:105.5 КБ
ID:5200277Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SP_A4047.jpg
Прегледи:1
Размер:93.1 КБ
ID:5200278Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SP_A4043.jpg
Прегледи:1
Размер:66.9 КБ
ID:5200279този КрАЗ е от кариерата на Карнобат
                                бронята на звяра е до рамото ми а калника покриваш главата ми! аз съм 170см
                                HONDA AFRICA TWIN XRV 750 RD 04

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X