Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нестабилно управление

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нестабилно управление

    Панхардите. Двата моста не са ти в една следа защото си го вдигнал. Удалжи ги.
    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

    Sofrace Offroad Team

    Коментар


    • #17
      От: Нестабилно управление

      Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
      Ако не намериш тампони,като отидеш на стенд, го отворете малко откъм сходимост(да дойде на минус3-4мм.не повече).Не че е правилно,но в случая ще помогне! А ексцентрични тампони после задължително.Предполагам че в момента е затворена,и в комбинация с минусов кастор,не влиза в пътя!
      Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
      Панхардите. Двата моста не са ти в една следа защото си го вдигнал. Удалжи ги.
      Може и това да е Евгени , и то по скоро задния панхард да идва по къс ...
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • #18
        От: Нестабилно управление

        Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
        Панхардите. Двата моста не са ти в една следа защото си го вдигнал. Удалжи ги.
        Те че не са - не са. Ама обикновено ефекта е че върви на ебем страна или дърпа на някъде, или и двете. Да не можеш да го вкараш в пътя ми се вижда малко вероятно да е точно от това. Е, хубаво е да се направят де, но не мисля че точно тоя проблем е от това. Обратен castor прави точно това - не се стреми да върви в пътя, ами вместо това и най-малката неравност го побутва да завие на някъде. Отделно най-малкото несъвършенство по гуми и окачване се стреми да го изважда от равновесие. Като си вземеш някоя скапана количка в хипермаркета ефекта е същия - понякога колелата и трептят наляво-надясно без видима причина за това. Там са с обратен castor на автомобилните.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          От: Нестабилно управление

          То е ясно ,че не е само от това но малко от там малко от кастора малко от сходимост и кой знае къде има някои луфт и те ти го ефекта.
          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

          Sofrace Offroad Team

          Коментар


          • #20
            От: Нестабилно управление

            При лифт от окачването кормилната щанга работи при по "остър" ъгъл. Нормално следствие е колата да не реагира адекватно на ляв-десен (според очакваното), както и обратното усещане от неравности по пъта да е по-остро.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #21
              От: Нестабилно управление

              Втулките с изместен център са пълен майтап , късат се мн.лесно щото е малко гумата от едната страна и в състезателен режим ще изкарат до обяд. Аз проблема го реших с изместване захватите на пушките на шасито с около 2-3 см. надолу. Свързано е с малко стругарска работа , трябва да се направят втулки в които лежат тампоните. Ако г-н.Тенев качи една снимка ще ти стане ясно какво имам предвид. Дано ви стигне времето да решите проблема и успех на състезанието.
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • #22
                От: Нестабилно управление

                Смени си втулките с ексцентрични за да се оправи castorа и трябва да не ти се чуди на къде да ходи.
                В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                TLC-80 1HD-FT

                Коментар


                • #23
                  От: Нестабилно управление

                  Живе , на една разходка ми направи впечатление , че едната гума играеше много при боксуване странично . Дори му казах на Жорката . Според мен има и луфтове в кормилните щанги . На мен при подобна ситуация на леката кола се беше отворила предницата и ходеше на където си реши

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нестабилно управление

                    Първоначално публикуван от РОСЕН РАЙЧЕВ Преглед на мнение
                    Смени си втулките с ексцентрични за да се оправи castorа и трябва да не ти се чуди на къде да ходи.
                    Моят Патрол е също дълга база и преди 2-3 месеца му смених окачването с Old Man Emu .но без смяна на втулките с ексцентрични и нямам такива проблеми въобще.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нестабилно управление

                      Не е от втулките. Търсете друга причина!
                      0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X