Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камаз 6х6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Камаз 6х6

    То тоя с камаза е голям идиот. При такъв камшичен удар няма какво друго да се случи. Трябва по леко да се опъне въжето и след това да започне напъването. То и за това е задължително да се ползва твърд теглич.

    Коментар


    • #17
      От: Камаз 6х6

      Човек с танково въже за роговете на ЗиЛ 131 съм се засилвал поне 4 - 5 метра с пълна газ на камаза и така няколко пъти докато го измъкна щото бяха тежки радиостанции и затъваха здраво в калта . С европата на времето как ли не са ме лашкали и как нищо не се откъсна . От толкова леко дърпане да се откъсне половината предница заедно с кабината За последно с въже преди 3-4 години със служебния Камаз преди Благоевград вадих от една канавка заседнал сръбски ТИР Скания няколко пъти така го излашках чак предницата ми се отлепваше земята ако беше направен такъв кашкавал целия щеше да се разпадне . На времето на мина Чукурво с татрите палехме или леген в леген или с въже там па какви чудеса бяха просто не можеш да си ги представиш .
      Последно редактирано от sek.1; 24-12-13, 09:30.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #18
        От: Камаз 6х6

        Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
        То тоя с камаза е голям идиот. При такъв камшичен удар няма какво друго да се случи. Трябва по леко да се опъне въжето и след това да започне напъването. То и за това е задължително да се ползва твърд теглич.
        По-вероятно е да са закачили въжето където не трябва.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #19
          От: Камаз 6х6

          То няма много варианти на по новите камиони имат си теглич обикновено под предната маска . Като гледам клипа се откъсна от рамата барабар с гредата за която е хванат .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #20
            От: Камаз 6х6

            Хахаха направо го разчлени,вижте че и кабината му се разпадна.
            SUZUKI VITARA V6
            HONDA CBR 919RR
            MERCEDES ML
            MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

            Коментар


            • #21
              От: Камаз 6х6

              Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
              Добър вечер! Колеги, след доста лутане по търсене на правилния екземпляр Урал, не успях да намеря читав такъв, но пък се натъкнах на Камаз 6х6, горе доло на приемлива цена. Имам няколко питания за конкретната машина. Конструкцията като на Урал-а ли е, защото чувам противоречиви мнения, дали е фултайм с междинен диференциал като Урал или е кекаво изпълнение като 131. Имат ли проблеми точки - е като изключим ядовете с гумичките и разхода на масло, този уш е на 15 000км, та си мисля има живот в него за каране до към 80 000 - 100 000км. Дали са оборудвани като другите бордови камази с половинки или разчитат само на бавните от раздатъчната кутия. Благодаря ви предварително. Поздрави
              Тук в Нови Искър на 5мин. от София има тържище със високопроходима военна техника и е като военен музей,имат доста машини,които са директно от поделенията,гледам от пътя, някои са като от склад!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #22
                От: Камаз 6х6

                Това не е ли базата на Страхил ?
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #23
                  От: Камаз 6х6

                  Незнам, ходиме по някой път с приятели да гледаме за нещо руско архаично!На околовръстният път е до кв. Славовци,прилича на Военно-историческия!
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Камаз 6х6

                    Да издържи да издържи, колко да издържи!!!
                    https://www.youtube.com/watch?v=ebS6cYNxals

                    Коментар


                    • #25
                      От: Камаз 6х6

                      Нищо общо няма . Тия зорлем си го търсеха и пак бая зор видяха докато счупят камиона .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #26
                        От: Камаз 6х6

                        http://www.youtube.com/watch?v=Qh6fTmq1Plk#t=333 По информация от един друг форум това е плаца на завода в Набережние Челни където работниците поради липса на шефове по празниците се забавляват разработвайки новите камиони и такива от капитален ремонт Така разработвахме на времето газките в АРЗто на гара Искър даже и на сух асфалт После единици изкарваха до моста на Дружба Нещо сърце ми не дава така да подкарам нашия Камаз не че в казармата не съм го правил с ВАРЕМа
                        Последно редактирано от sek.1; 06-01-14, 07:01.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #27
                          От: Камаз 6х6

                          Първоначално публикуван от Emil_Pz Преглед на мнение
                          Да издържи да издържи, колко да издържи!!!
                          https://www.youtube.com/watch?v=ebS6cYNxals
                          Леле голям смях .

                          Коментар


                          • #28
                            От: Камаз 6х6

                            Гледам сега пак клипа, ми то и на средния камион са му отпрали отпред теглича.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Камаз 6х6

                              Първоначално публикуван от Emil_Pz Преглед на мнение
                              Гледам сега пак клипа, ми то и на средния камион са му отпрали отпред теглича.
                              да да .

                              Коментар


                              • #30
                                От: Камаз 6х6

                                Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
                                То тоя с камаза е голям идиот. При такъв камшичен удар няма какво друго да се случи. Трябва по леко да се опъне въжето и след това да започне напъването. То и за това е задължително да се ползва твърд теглич.
                                Приятел,явно не си затъвал сериозно!
                                При яко затъване без лашкане не става,освен ако дърпащата машина не е поне 3 пъти по-тежка от дърпаната-/затъналата/,а понякога и това не е гаранция,че ще се размине без необходимост от лашкане.
                                Извода от въпросния клип:
                                -Или хората не са закачили въжето на правилното място.
                                -Или камиона е пълен Китайски ментак.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X