Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пак перпетум мобиле-бълбукатор или?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Пак перпетум мобиле-бълбукатор или?

    По повод перпетото. ето как да си охлаждате компютрите без разход)))
    https://www.youtube.com/watch?v=85O2x-ICtHQ
    HONDA XL650

    Коментар


    • #17
      От: Пак перпетум мобиле-бълбукатор или?

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Е, ами като не пишеш, че ти е свалило това чудо разхода с 60% минимум, как ще ти го публикуват?
      Над 70% веднага мнението ти ще е на много видно място, с тлъсти букви, пък ако пишеш 100% икономия - направо ще го лепнат все горе да седи....
      Вени, това чудо на чудесата го имам и в нас, излъгал се бащата и го купил При въпроса ми, ако слижиш 2-3, дали ще се връща нафта в резервоара, нямах отговор Най-малкото е, каква връзка има запалката на потока от нафта
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • #18
        От: Пак перпетум мобиле-бълбукатор или?

        Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
        Перпетум мобиле ще има, когато някой измисли как да премахне триенето.
        Аз ся малко мисля да се заям. Дори при нула триене - пак няма да имаш "перпетуум мобиле", ако искаш полезна енергия за теб. Всички виждаме перпетуум мобиле, и то почти всяка вечер. Луната си обикаля без горене на дърва и въглища едни милиарди години, "вечен двигател" - напълно приемлив за човешките мащаби. Освен това повече са неясните неща в посока квантова физика, отколкото ясните. Лаик съм в областта, но имам обща представа.
        Това, което самозвани ясновидци правят - е жалко. Покрай сухото - гори и мокрото. Закрили са патентно бюро малко преди да измислят грамофона. С извинението, че вече няма какво да се открива.
        Последно редактирано от Rabin; 05-02-14, 13:46.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X