Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой компактен фотоапарат със сменяеми обективи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Кой компактен фотоапарат със сменяеми обективи?

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    Впрочем 30-на години са и добър срок за обмисляне на доста неща, помага много на фотографията...
    Творческите паузи могат да са полезни в много области... дори и в спотрта (но да, там чак 30 години са множко, даже и за шахматист), колкото и странно да звучи, ако се излезе от тях с правилните изводи.
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • #92
      От: Кой компактен фотоапарат със сменяеми обективи?

      Хайде и аз да се изкажа за по-добрата техника (фотоапарат, обективи) - ми ако можеш да си я позволиш, Взимай!!! При всички условия с по-добрият апарат/обектив, ще направиш По-Добра снимка от колкото с по-лошият!!!! Да не говорим, че има типове снимки (портрети, макро...) който с телефона Не стават (не го докарват на визия ), снимането в по-тежки светлинни условия (на концерт, купон, вечер....) Изисква светлосилна оптика и нешумяща и чувствителна матрица...
      Съвсем друг е въпроса заслужава ли си Огромната разлика в цената за непрофесионалиста, Но това е въпрос, на който само човека който пита (за новата техника може да си отговори - Кеф Цена нЕма )
      Искам да засегна и още един аспект на Новата придобивка - кара те да излезеш и да поснимаш нещо което не е за пренебрегване
      Успех на търсещите
      П.С.
      А по темата, аз съм се спрял на Никон и съм много доволен, виж обаче в безогледалните хич ги няма и там май най-добре си е екосистемата на Олимпус Аз лично харесвам и безогледалките на Сони, но там е Много криво с Обективите.

      Коментар


      • #93
        От: Кой компактен фотоапарат със сменяеми обективи?

        Да ви кажа и аз клонях към шестицата и тя вече е пред мен.
        Благодаря за помощта!

        Коментар


        • #94
          От: Кой компактен фотоапарат със сменяеми обективи?

          Честито! Мнозина сме...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X