Обява

Свий
Няма добавени обяви.

мнение за каска nitro

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • мнение за каска nitro

    Здравейте, искам да попитам за тази каска........ дали си струва парите ? Извинявам се, че давам линка, както се досещате не е с цел реклама... Не знам какъв е модела на каската и марката и модела на очилата...
    Последно редактирано от Chinela; 05-11-13, 17:05.

  • #2
    От: мнение за каска nitro

    http://www.youtube.com/watch?v=UeEN-HYQtbs

    Коментар


    • #3
      От: мнение за каска nitro

      Нищо не ми говори това, не знам английски . Ако имате преки впечатления - още по-добре.

      Коментар


      • #4
        От: мнение за каска nitro

        Аз понеже разбира английски може да сподели нещо от ревюто. Та според човека дето приказва са много хубави, с добро качество, красиви и добра изработка е поне според него вече не знам какво друго ти трябва, явно не са лоши каски

        Коментар


        • #5
          От: мнение за каска nitro

          Ясно, ще се радвам да чуя и други мнения и предложения до тази цена.
          Последно редактирано от basko3; 04-11-13, 22:44.

          Коментар


          • #6
            От: мнение за каска nitro

            Един приятел има каска с тази марка и мнението му покрива напълно ревюто.
            Много добро качество, поне от впечатления придобити по време на нормална експлоатация.
            И е красива, да. Ако това има някакво значение за каска...
            Неговата не е кросова но все пак говорим за една марка.
            Враг усраине

            Коментар


            • #7
              От: мнение за каска nitro

              Мерси за мнението колега, чакам и други отзиви.

              Коментар


              • #8
                От: мнение за каска nitro

                Цената и е висока ако не е чисто нова, ако е чисто нова я вземай мисля, че няма да съжаляваш, ако е използвана 80 лева макс

                Коментар


                • #9
                  От: мнение за каска nitro

                  Сега и едно мнение от моето пряко наблюдение върху марката: Синът ми караше с такава, пистова обаче, пълен боклук. Съжалявам че не мога в момента да я снимам за да се види в какво състояние е след едно леко падане и едно изпускане на земята. Въздухозаборника и отгоре отхвърча някъде, лаковото покритие се люпи на фаши и отдоло под него вече се вижда калпавата и отливка и калпавия стъклопласт. Иначе като нова хващаше окото, хубави търговски шарки и разцветки, лека е и ако ти е по мярка добре обхваща главата и лицето. Ако е променено нещо по технологията за нанасяне на повърхностния и слой, и ако и е по ниска цената става, иначе НЕ.
                  При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                  Коментар


                  • #10
                    От: мнение за каска nitro

                    За специално за нитрото имах един приятел внасяше каски от германия и имаше една нитро и после я продади и спря да ги внася питах го за какво и той ми каза по-добре отиди си купи една динена кора и си я сложи на главата повече ще пази от колкото каските нитро

                    Коментар


                    • #11
                      От: мнение за каска nitro

                      Благодаря колеги, явно ще се откажа от нея ще търся нещо втора ръка, което наистина да е хубаво.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X