Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроад клуб град Враца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Оффроад клуб град Враца

    Има ли оффроад клуб в област Враца ? Ако има каде мога да се запиша ?

  • #2
    До: Оффроад клуб град Враца

    Желание и терен са важни,приятели на твоя акъл и тръпката е налице.

    Коментар


    • #3
      До: Оффроад клуб град Враца

      Ела при нас в Бяла Слатина и съм сигурен че ще ти бъде интересно Може да видиш снимките ни в разходка в Бяла Слатина ако искаш ми се обади 0886445318 Драго
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #4
        До: Оффроад клуб град Враца

        бяла салтина ? ааа човек гледал съм ви на пистата. ми аз сега в петак отивам в гостиля (кнежа нататака) ако някой от бела слатина иска да дойде да ме земе и да се возиме (аз съм на 14 немам книжка )
        а в петак си закарвам и дирт девила (оффроад картинг) на село само чакам да ми пристингнат нови гуми че тия от 5мм грайфер станаха сликове и едната даже конците се виждат.

        Коментар


        • #5
          До: Оффроад клуб град Враца

          Я аз да вдигна темата. Та има ли няк'ъв местен "клон" на офроуд клуба тук? Мяркал съм в града добри машини, но не познавам никого Аз газя с един зелен Wrangler JK и си търся компания, че ся прохождам в офроуда (с мпс-та) и ако не за друго поне да има някой да ме дръпне като затъна, да не викам трактора

          За контакти:
          Skype: tsvetanvr
          ицкю:320348670

          Коментар


          • #6
            До: Оффроад клуб град Враца

            Вече няя значение.....с джипа ни подхвърлиха по таван... Евала обаче де...нищо сериозно му няа....обърнахме го и си го закарахме после...хах....само ламарини, стъкларии и покрив...добре че са тръбите отгоре...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X