Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неслучайният УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Неслучайният УАЗ

    Най после ги качи.Днес направих проба .Термометъра показваше – 11 на 20 та минута на таблото показваше 40гр.Те това ми трябваше.
    0888 50 13 35

    Коментар


    • От: Неслучайният УАЗ

      Привет. Имам същата печка от БМВ но не мога да я подкарам без БМВ-то. Малко помощ може ли? Как успя? Поздрави.
      MITSUBISI PADJERO 2,5 TDI. 1994 Г. Кандидат ретро.

      Коментар


      • От: Неслучайният УАЗ

        Здравей колега.Аз също много се блъсках с различни печки и накрая успях.0888 26 60 80 Веско това е човека.Проблема е че е от Варна.Аз му пратих една по Еконт но се оказа че ако ми я ремонтира ще ми излезе по скъпо отколкото да ми прати той негова работеща.И да не ти пиша надълго изпрати ми тази която виждаш и по мое желание е с дистанционно което е настроил да изключва печката сед 1 час ако случайно я забравиш.На мен така ми е удобно и съм много доволен.Без да го познавам лично останах с много добро впечатление.Всички кабели беше облепил и описал кое как да се свърже.По време на свързването му се обаждах няколко пъти с въпроси и беше много отзивчив.Дори няколко дена след монтажа ми се обади да пита как е.Успех!
        0888 50 13 35

        Коментар


        • От: Неслучайният УАЗ

          Благодаря за отговора. Поздрави.
          MITSUBISI PADJERO 2,5 TDI. 1994 Г. Кандидат ретро.

          Коментар


          • От: Неслучайният УАЗ

            И аз съм с печка от него.Много съм доволен. Проблемите, които имах първоначално след като си я монтирах беше, че не иска да запали. Оказа се че напрежението е ниско губеше се някъде по инсталацията около два волта. Пуснах си дебел кабел директно от акумулатора, впоследствие му сложих и клеми и така да се ползва с допълнителен акумулатор. Мислех и някакво реле да има, което да свързва втория акумулатор, когато е запален двигателя и да го зарежда, но остана само с мисленето. А относно глезотията, 15-20 минути преди да ходя някъде, си я стартирам с дистанционното от терасата в резултат на което паленето в студа е без проблеми и духва топло веднага.
            Не важно кто напротив, важно кто рядом.

            Коментар


            • От: Неслучайният УАЗ

              Мойта си е вързана за АК на уаз, на теб защо ти е друг /моя е по голям/Аз не включвам вентилатора преди да запаля,а доколкото знам печката не черпи много ток.
              0888 50 13 35

              Коментар


              • От: Неслучайният УАЗ

                Защото не уточних, че е на шарана. Махнах неговата ебершпрехер и с леки упражнения събрах и закрепих вебастото. Понеже старата беше само допълнително да подгрява под 5 градуса се включва, а и с по малка мощност и без собствена циркулираща помпа за антифриза. Стои в ниша пред ляво задно колело, допълнителния акумулатор е в багажника. Старата ще отиде на уаза, някой слънчев ден. Между другото, най после започна да топли тази кола, откакто я имам зимите бяха голяма мъка с нея.
                Не важно кто напротив, важно кто рядом.

                Коментар


                • От: Неслучайният УАЗ

                  Доколкото знам ебершпрехера особено по старите дават дефекти.Аз също /както вече писах/ съм много доволен.Няма студ няма бензин.130 л газ и пей сърце.Ако гръмна поне хубава дупка ще направя
                  0888 50 13 35

                  Коментар


                  • От: Неслучайният УАЗ

                    Е, то и 130 литра бензин няма да направят по малко красива дупка, ама ще е по скъпа.
                    Не важно кто напротив, важно кто рядом.

                    Коментар


                    • От: Неслучайният УАЗ

                      Друго си е газова дупка.
                      0888 50 13 35

                      Коментар


                      • От: Неслучайният УАЗ

                        Извинявай може и да не съм прочел,но не разбрах скоростите от Газка ли са?

                        Изпратено от моят VFD 720 с помощта на Tapatalk

                        Коментар


                        • От: Неслучайният УАЗ

                          Скоростите с раздатката са от УАЗ.
                          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                          Коментар


                          • От: Неслучайният УАЗ

                            Сега попаднах на проекта, получил се е страшен звяр, дано още да си го карате и да му се радвате.Направи ми впечатление, че бобините са COP, но сте им предвидили друг монтаж.Искам да попитам от какво са кабелите(ако са заводски, а не сте ги правили сами) и какво ви накара да монтирате бобините така, нещо по-специално или е от чисто геометрични съображения?

                            Коментар


                            • От: Неслучайният УАЗ

                              Да, още си се движи, при следващото обслужване ще гледам да информирам какво се случва с него.
                              Кабелите са Бош-ови по размер, незнам от каво са по каталог ги изваждаха мисля, незнам дали са налични, отдавна е без тези бобини, сложихме ги така че са много дълги за дирекно слагане на свещите на този двигател, много място щяха да вземат.
                              Случайни хора УАЗ не карат

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X