Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неслучайният УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Неслучайният УАЗ

    Браво за положеният труд, колеги, станал е много добре
    Добре, де, тези малките фарчета, от къде ги купихте и за колко ?? Че изглеждат учудващо добре
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • #77
      От: Неслучайният УАЗ

      Колега гледам че има снимка на дино тест
      Какви коне изкара ?

      Коментар


      • #78
        От: Неслучайният УАЗ

        Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
        Браво за положеният труд, колеги, станал е много добре
        Добре, де, тези малките фарчета, от къде ги купихте и за колко ?? Че изглеждат учудващо добре
        Ако говориш за допълнителните отпред, беше доста сложно намирането, към 2 години 2та броя, единия лежеше в един склад в Горски Извор сам, другия случайно от Продавалника изпадна. Стъклото е сигурно 10-12мм дебело, така че не са от най чупливите.


        Първоначално публикуван от Rado-222 Преглед на мнение
        Колега гледам че има снимка на дино тест
        Какви коне изкара ?
        118коня на 4та на колелата с тези гуми /казаха към 150-160 на мотора/, много голям вътящ момент от 1500-600об, мисля че съм запазил диаграмата. Тогава беше с плочка и както се оказа по късно неправилни дюзи и от там и не хубави настройки. В момента мисля че ще искара доста повече с газовия инжекцион и като вече се е поразработил /съдя по това как върви сега и преди/.
        Случайни хора УАЗ не карат

        Коментар


        • #79
          От: Неслучайният УАЗ

          >>>





          Ето и клип не че нещо много се вижда и разбира...



          Суходол, 3то място конкурс най-добър джип, благодарим ако има някой който е гласувал и чете темата









          Следващите тунинзи, в жегите лятото се оказа дали от центровка, или от друго радятора му малееше, сожихме още един и нещата се пооправиха, за сега още е с него но ако не грее вече ще го махнеме.









          Круме, има още някоя снимка на системата с лебедката, мислех че съм ги качил по рано но явно има още дано ти е полезно.








          Снимки и от Зверино





          >>>
          Последно редактирано от Nik; 11-01-14, 17:38. Причина: видео
          Случайни хора УАЗ не карат

          Коментар


          • #80
            От: Неслучайният УАЗ

            Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение

            Круме, има още някоя снимка на системата с лебедката, мислех че съм ги качил по рано но явно има още дано ти е полезно.

            Полезно е, благодаря ти за което. А да те питам, тръбата която влиза в шасито до отпред ли е цяла или има тръба само в началото и края на гредата?
            http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

            Коментар


            • #81
              От: Неслучайният УАЗ

              Евала,много добро и най вече качествено изпълнение.Аз не съм собственик на Руска джипка,но така направена бих карал ,даже си бих купил.Изкефих се максимално.Респект.
              ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
              Г 230Е
              Г 500 0887 390 703

              Коментар


              • #82
                От: Неслучайният УАЗ

                Браво,перфектен УАЗ

                Коментар


                • #83
                  От: Неслучайният УАЗ

                  Първоначално публикуван от Крум(bizkit_boy) Преглед на мнение
                  Полезно е, благодаря ти за което. А да те питам, тръбата която влиза в шасито до отпред ли е цяла или има тръба само в началото и края на гредата?
                  Да до отпред е, идеята беше в шасито да си седи права за това така излиза, диаметъра беше около 18мм вътрешно.
                  Случайни хора УАЗ не карат

                  Коментар


                  • #84
                    От: Неслучайният УАЗ

                    Така си и мислех. Благодаря
                    http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

                    Коментар


                    • #85
                      От: Неслучайният УАЗ

                      Приемете поздрави за начинанието и от мен,уникално постижение .
                      FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                      BJ42 04 1982
                      FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                      LZ 2 BHB

                      Коментар


                      • #86
                        От: Неслучайният УАЗ

                        >>>
                        След много малко километри първите признаци на някакви неточности или некачествени матеряли , или от много въртящ момент и каране само на заден мост... истината е някъде между всички предложения


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08736.jpg
Прегледи:1
Размер:248.2 КБ
ID:5567523

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08737.jpg
Прегледи:1
Размер:184.2 КБ
ID:5567524

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08739.jpg
Прегледи:1
Размер:148.8 КБ
ID:5567525

                        Ако има още проблемни ще се сменят с полиуретанови, а за тези на напречните щанги /панхардите/ процедурата ще е същата. Макар че за сега доста повече километри мина джипа и не ги е разбивал.

                        >>>
                        Случайни хора УАЗ не карат

                        Коментар


                        • #87
                          От: Неслучайният УАЗ

                          Нещо не разбрах,на този Динотест ,какви показатели изкара тоя мотор/.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Неслучайният УАЗ

                            Ето
                            118коня на 4та на колелата с тези гуми /казаха към 150-160 на мотора/, много голям вътящ момент от 1500-600об, мисля че съм запазил диаграмата. Тогава беше с плочка и както се оказа по късно неправилни дюзи и от там и не хубави настройки. В момента мисля че ще искара доста повече с газовия инжекцион и като вече се е поразработил /съдя по това как върви сега и преди/.
                            Случайни хора УАЗ не карат

                            Коментар


                            • #89
                              От: Неслучайният УАЗ

                              Както разбрахте джипа вече е пълен инжекцион. Разход газ София Враца 105 км. 22л.Три пъти съм го засичал.Скорост 95-120.Максимална скорост 135 която подържах около 10-15 км,но определено му е много /въздушното съпротивление е много силно/Джипа се държи стабилно .Днес се върнах от разходка в Чипроци по пътя даде същия разход.В гората се държа без проблемно даже угодих на местен фен който ме качи по доста стръмен и продължителен баир след това през кофти скалист път и накрая малко страничен наклон.Като се върнахме видимо беше доволен .Карах на 2 и 3 бавна през скалите на 1 ва с минимална газ.Та те така те.Има още за доизкусурване,но и това ще стане.Поздрави и успех на всички които се занимават с не традиционни проекти.
                              0888 50 13 35

                              Коментар


                              • #90
                                От: Неслучайният УАЗ

                                Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                                >>>>













                                >>>>
                                Диференциала не упира ли в профилите заварени точно над него?По Руските сайтове постоянно отказват желаещите да си монтират точно там резервоар,защото нямало достатъчно място,диференциала едвали не се удрял в пода на купето(ако е с ресьори и дори при малък лифт).Питането е породено от факта,че купето ляга върху рамата,а от снимките се вижда,че профилите са заварени под нея.Тези пружини колко лифт дават спрямо ресьорите-ориентировъчно(едва ли е мерена разликата,ама на око горе-долу)?
                                Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X