Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бързомер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Бързомер

    Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
    Гледам тук колега е споменал това: Бушнел TRS 25
    Ясно че е китаец за тези пари. Някой ползва ли го за да даде отзиви? Гледах през него и не ми направи лошо впечатление- Е вярно не е Ампоинт но и парите са други. При мен евентуално ще е на 308W.
    По добре Вортекс. Като човек счупил доста изделия на Бушнел, нещо вече им нямам доверие.
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • #62
      От: Бързомер

      Нещо не е много популярна марка което не я прави лоша. Нещо повече да кажеш?
      Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

      Коментар


      • #63
        От: Бързомер

        Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
        Нещо не е много популярна марка което не я прави лоша. Нещо повече да кажеш?
        Vortex - Аймпойнта на работническата класа. " Вортьекс, ето наше все..."

        Коментар


        • #64
          От: Бързомер

          Виж ми поста по нагоре в темата-№44.Писал съм като ползвател на въпросните изделия и то сериозно тестване като гонач.От това по-добър изпит здраве му кажи.Всяка една марка която произвежда оптически прицели има изделия в различен клас.Ако някой е недоволен от оптика нисък клас на цена 100-150 лв. от определен производител,не значи че цялата му продукция е боклук.Като стана въпрос за Бушнел имал съм оптика модела е Елит 4200 1,25-4х26.Струваше 1100 лв.Ползвах е няколко години без проблем.Когато купуваш нещо виж в какъв клас попада за да знаеш какво да очакваш от него.Всеки иска за малко пари да си купи качество,но евтинините и хубавите стоки били на различни рафтове.
          И най-важното - качествен монтаж.
          kia sportage 2.0 128 h.p.

          Коментар


          • #65
            От: Бързомер

            Здравейте колеги,
            купих си б-р. Vortex-Sparc2-2MOA.Така,въпроса ми е защо точката ми седи размазана,а не ясна?От магазина казаха че,още не съм бил свикнал и затова така ми се струвало,не било проблем.Да,ама мене ме дразни...демек тва нормално ли е?

            Коментар


            • #66
              От: Бързомер

              Пробвай с различно разстояние до окото , всеки има различен "фокус" . Ако се изясни го монтираш на такава дистанция , ако не - връщаш го и пробваш с друг .
              ‎По 2 литра са само млякото и сока !
              WJ 4.7

              Коментар


              • #67
                От: Бързомер

                На тези от магазина прати много здраве.Възможно е когато си в затворено помещение да има леко размазване,но навън не трябва да имаш такъв проблем.Ако и на открито ти размазва отивай и подменяй.
                kia sportage 2.0 128 h.p.

                Коментар


                • #68
                  От: Бързомер

                  Абе Вотрекс-а за бюджетни оптически уреди не са лоши, значи толкова е Вортекс това, което са ти продали.
                  If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Бързомер

                    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                    Така-а-а-а, днес купих Аimpoint 9000 SC, 2 МОА, монтирах го и утре ще го пробвам.
                    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                    Благодаря! Бързомерът надмина очакванията ми ...
                    Равносметката, след 2 години и почти 3 ловни сезона: 1 излет, 1 изстрел и 1 убито прасе, или 100% успеваемост!
                    Причината е вроденият ми мързел - всичките ми пушки са с отделни простреляни оптики Цайс и не ми "остана време" да правя нови монтажи и т.н... Та май ще се разделяме ... но ще видим.
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • #70
                      От: Бързомер

                      Записвам се първи в списъка.........за евентуалната раздяла
                      Поздрави!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Бързомер

                        Аз от днес съм с Бушнел TRS-25 Trophy. Като чета мненията, излиза че съм се набутал.
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • #72
                          От: Бързомер

                          Е сега, не го приемай така. Ако те устройва като функционалност и цена не е набутване. Това че, не е най-рекламираното на пазара, не означава, че си се набутал. Пусни някоя снимка да го видим.

                          Изпратено от моят Lenovo K53a48 с помощта на Tapatalk
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Бързомер

                            2 такива имам,работят си като единия е на Калаш 5.45 резервна оптика,а другия на флоберков пищов.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #74
                              От: Бързомер

                              Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                              Аз от днес съм с Бушнел TRS-25 Trophy. Като чета мненията, излиза че съм се набутал.
                              Ако ще ходиш на война с него, или пък ще го тръшкаш по ледниците на Аляска, не е правилното нещо. Ама, ако ще си кротък с него, си е съвсем прилична оптика за цената. Моя си работи идеално, аз съм доволен.
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • #75
                                От: Бързомер

                                Имам Бушнел TRS-25 и съм доволен от него! Качен е на 308Win и имам доста добри...екземпляри свалени с него.За тези пари е просто вълшебен! Моя го купувах от USA, но имаме купуван от VIP-а в БГ и незнам дали е дефектен но със сигурност не е от експлоатацията и при по голям ъгъл губи точката в сравнение с моя.
                                Имах и Docter sight III който сдаде багажа на същата 308Win...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X