Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Таблет+GPS=?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Таблет+GPS=?

    Здравейте искам да попитам,ако си взема някои хубав таблет например гледам пише,че има гпс ще мога ли да му кача някоя навигация с карти за европа? Телефона ми също е с андроид и съм доволен от гaрмина.Според мен не би трябвало да има ядове но все пак ако някой е качвал, нека сподели коя навигация е най подходяща?
    Последно редактирано от RIFLE; 21-10-13, 15:05.
    Pathfinder 4.0L

  • #2
    От: Таблет+GPS=?

    Аз имам ай пад 3,изтеглих някаква безплатна Sigic all regions програма и след тестовите които направих се справя доста добре,обаче има един проблем говори само на Английски.

    Коментар


    • #3
      От: Таблет+GPS=?

      Може. Програми с лопата да ги ринеш. Аз ползвам Navitel и съм доволен, има новия участък от "Тракия", което за мен е показателно.
      42

      Коментар


      • #4
        От: Таблет+GPS=?

        Без да съм го пробвал в бой - става. Имам телефон Самсунг на който имам качена официална версиа на Сиджик (не съм в БГ). Ходих на едно пътуване из САЩ с колата лятото и се оказа че щатния ГПС каза "ньЕ!" - по моя вина. В резултат ползвах телефона със Сиджика и съм много доволен. Вчера си взех един таблет на Самсунг - при старта ме накара да се логна в профила си на гугъл и ... ми накачи същите приложения които имам на телефона, дори и Сиджика. Пуснах го замалко - става си отсякъде според мен, но пак казвам не съм го опитвал в съвсем реални условия .. а и пада е по0голям помисли къде ще го сложиш така че да се види и да не пречи при каране.

        Коментар


        • #5
          От: Таблет+GPS=?

          Първоначално публикуван от RIFLE Преглед на мнение
          Здравейте искам да попитам,ако си взема някои хубав таблет например гледам пише,че има гпс ще мога ли да му кача някоя навигация с карти за европа? Телефона ми също е с андроид и съм доволен от гaрмина.Според мен не би трябвало да има ядове но все пак ако някой е качвал, нека сподели коя навигация е най подходяща?
          За из чужбина съм ползвал айпад2 с качен Навигон с карти за цяла Европа. Работи перфектно без да е стартиран дейта роуминга и без покритие на гсм-а.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #6
            От: Таблет+GPS=?

            Супер, това ми беше идеята дали гпс-а си е независим от покриетието на сим или 3G покритието и с подходяща програмка си бачка, а не е просто рекламен блъф. А тези програми които ги споменавате имат ли и оцията да показват ограниченията,кат стоянки,камери?
            Pathfinder 4.0L

            Коментар


            • #7
              От: Таблет+GPS=?

              Сиджика показва за камери (за САЩ и Канада - проверено) не ти трябва интернет. ГПС-а си работи независимо. От време на време му пускам през Wi-Fi да си дръпне ъпдейти на картите

              Коментар


              • #8
                От: Таблет+GPS=?

                Ползвам само навигация на т.нар умен телефон.Нямам забележки, дори си продадох гармина зашото не го ползвах.Ползвам Igo навигация, като преди пътуване /извън България/ качвам последните карти за маршрута.
                Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                GSM +359 895 236 182

                А Rhf +

                Коментар


                • #9
                  От: Таблет+GPS=?

                  Показват. Това са си истински навигации с гпс. Когато има 3g се използва за по бързо първоначално позициониране и повече информация през нета, снимки и разни други неща.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #10
                    От: Таблет+GPS=?

                    Разбира се, че може, справя се не по зле от навигация. Програмата е iGo (тука утекох, но не мога да се кривя след като съм пробвал достатъчно). Пиши лс.
                    Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

                    UaZ 469B

                    Коментар


                    • #11
                      От: Таблет+GPS=?

                      Пичове от мен го запомнете-първото нещо след като си купиш лодка е Айпада,качваш му карти и работи в средата на океана ако щеш.Вече какви карти ви трябват и кои са добри друг да казва, аз имам една яка папка с такива за почти целия свят та като се запишеш някъде да знам къде съм се запилял,работи си прекрасно животинката без никакъв обхват,но трябва роумингът да ви е изключен да не излезе златно пътуването и да не е включен самолетния режим или там както му викате,че си губи ГПСа.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #12
                        От: Таблет+GPS=?

                        Кое приложение ползваш за да ти навигира по разните качени карти?
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #13
                          От: Таблет+GPS=?

                          MapsWithMe
                          700 City Maps
                          Europe
                          CityMaps2Go
                          Google Maps
                          TwoNav

                          Това имам качено ако мене питаш.Работи нормално еле ако един кара,а другия диктува завоите.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #14
                            От: Таблет+GPS=?

                            Дръпнах пробната версия на Навитела.. при мен не бачка... като задам адрес и се изкл.приложението. По препоръката на боса отгоре,изтеглих гугъл мапс и съм направо очарован. Идеална карта на София,днеска два пъти го ползвах и за пръв път навигация ми избра и двата пъти предпочитания от мен маршрут. Да не говорим,че търсих някво супер смотано заведение и ми го намерими си ме закара екстра. Доволен съм,препоръчвам я.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Таблет+GPS=?

                              Само дето за гугълмапса трябва и нет, а за ай го не.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X