Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова придобивка,няколко въпроса ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

    Днес трима от Кавазаки форума Русия потвърдиха че всичко е нормално двата кола да работят по този начин.

    Так и есть, левое перо только пружина, в нем картридж пустышка , а в правом пере полноценный картридж. Экономят сцуки и преподносят это маркетологами под соусом SFF Separated Function Fork




    [quote name="Wildnew" post="387133" timestamp="1552734348"]ниче не под замену, с чего так решил? все с ними ок.[/quote]




    [quote name="Wildnew" post="387134" timestamp="1552734490"]ну не знаешь же, а отвечаешь, вводишь в заблуждение людей.[/quote]
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

      това радостно съобщение трябва да се отпразнува! ще покараш и ще разбереш. не допускам мотора да са му вадени чаркове нарочно. беше споменал че е взет от магазин н а марката и обслужван там преди.

      Коментар


      • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

        Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
        това радостно съобщение трябва да се отпразнува! ще покараш и ще разбереш. не допускам мотора да са му вадени чаркове нарочно. беше споменал че е взет от магазин н а марката и обслужван там преди.
        Още утре![emoji106]
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20220618_102258.jpg Прегледи:0 Размер:186.1 КБ ID:6870492 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20220618_102304.jpg Прегледи:0 Размер:171.8 КБ ID:6870493 Не пиша в тая тема,щото мотора не се разваля......

          От вчера с чисто нов акумулатор банер.

          Между впрочем при първи опит ,ударих на камък,бяха ми дали ударен явно....клемите му бяха така

          След кратък спор ,защо съм го заредил с електролит ,като бил счупен.

          Е...ако го бях видял,щях ли да го зареждам?

          Та го смениха и пак сме в играта.

          За тея години и още два мотора освен версиса,мога да кажа че,това е една от най добрите машини които съм могъл да имам,карам и т.н

          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • A какви са другите два мотора?
            Панайот Бърдарски
            0887 60 77 22

            Коментар


            • Батерията е като кофти бензин - изсипваш и наливаш нов.
              Не че на мен се е случвало но е така.
              Враг усраине

              Коментар


              • В понеделник и аз се оказах с капут батерия и запалих с бутане.

                Като се замисля от 2019 година по съвремените стандарти съвсем нормален експлоатационен цикъл.
                Хвърлих око на пазара - 3Ah междy 30лв за unibat и 60лв за yuasa гелови.
                E и 150 за съвместим литиев вариант, което е пълна безмислица но все пак вариант.

                Между другото заредих за 1 вечер оригиналната и до сега няма признаци да умира.
                Изглежда се отлага във времето замяната.
                Пишем ивента като “шит хепънд”!

                Пък и нали така са казали хората: работи ли - не чепкай!
                Враг усраине

                Коментар


                • Roninn
                  Roninn коментира
                  Редактиране на коментар
                  YASSA ако нямат промяна в качеството,са може би най добър избор на пазара.Ползвам на месец от няколко десетки,до няколко стотин батерии,с

                  поред зависи ....yassa са най качествените с които съм работил.Цената на дребно обаче стана непосилна за крайния клиент,и минахме на китайски .

                • Esper
                  Esper коментира
                  Редактиране на коментар
                  Честно казано не им се треса - както казах гледам на тях като на консуматив.
                  Просто исках да се ориентирам в цените, че ценообразуването в последно време ми навява асоциации за '90.
                  Въпреки, че точно в апогея съм бил в казармата и само слушахме какво се случва отвън.

                • Roninn
                  Roninn коментира
                  Редактиране на коментар
                  То 93 г и аз съм бил във ВВ Войски ,но нищо не чувахме ....

              • 10 амперчасова батерия банер 88 лв с отстъпка.Гелов трябва да бъде,но не видях да пише никъде.Сега погледнах..AGM пише.Не съм връщал стария,понеже имам договор за изкупуване на стари акумулатори,които отпадат от дейноста ни.
                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:banner-bike-bull-agm-ytx12-bs-10ah-160a.jpg Прегледи:0 Размер:114.8 КБ ID:6870648
                Последно редактирано от Roninn; 24-06-22, 06:53.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • Сузукито го карам със 7 амперчасова сот батерия ,такива имам поне 1000 на склад
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • Esper
                    Esper коментира
                    Редактиране на коментар
                    Абе и аз имам от уйпиес батерии, не да не завърти "миксерчето", не да не съм го правил навремето...

                    Но падне ли 2 път вече ще меря зареждането.
                    При 3 ще се купува.
                    Стартерна разбира се

                • АТВ-то на сина ми е с литиева батерия повече от 10 години. В последните 5 години АТВ-то не се ползва. Не беше палено повече от 2 години. Сипахме гориво, въртя доста, но запали.
                  Батерията е такава.
                  Моето АТВ също е с литиева, но китайска. Беше с Шорай, но умря и купих китайска 2013 година. Още е жива и здрава.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • Това е 2 им силна страна - държат си заряда за дълг период в покой.
                    При интензивна експлоатация това отпада.
                    Тоест експлоатационният им срок не е с нищо по-различен от конвенционален.
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • s_s1
                      s_s1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      В пъти е по-голям. И хубавото е, че при проблем със запалването въртят от първия до като се изтощи напълно по еднакъв начин.
                      На "асвалтовия" КТМ 3 пъти го дозареждах през зимата, макар, че е в изолиран гараж и темп не пада под 0С и в най-големите студове.
                      На предния КТМ 990 го купих с чисто нова батерия и още 3 смених за 7 години.

                    • Esper
                      Esper коментира
                      Редактиране на коментар
                      Това е пак под черта.
                      Валидно е в идеалният случай в който при покой няма абсолютно никаква консумация.
                      В повечето случаи това не е точно така а капацитета обикновено е по-малък.
                      Тоест пак трябва да се дозарежда.

                      Но както и да е - темата не е за акумулатори.

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X