Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАЗ 2101-1976 година.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ВАЗ 2101-1976 година.

    "милиционерски" номер
    а застраховките + данъка=цяла заплата /на вишист през 1980/
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #17
      От: ВАЗ 2101-1976 година.

      Има нужда от спешен ремонт на купето... ако не е пребоядисвана, калниците са годни за възстановяване, но ако е-не се знае какво е маскирано.

      Коментар


      • #18
        От: ВАЗ 2101-1976 година.

        Не е пипана. По онова време нямаше такива бояджийски пистолети и последващи шлайф екстри.И конструкцията не се държи от калниците , при този модел. Драго , дай още снимки от близо на купето (боята).И ако не е тайна кажи в какъв буркан са я съхранили (или зафърлиле под сайванО)
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • #19
          От: ВАЗ 2101-1976 година.

          Въобще не визирам калниците, а това което се вижда на тази снимка: http://www.offroad-bulgaria.com/atta...0&d=1382127527
          Има едно като срязано на страницата-от другата страна там е една гредичка, викат и кутийка също така... това е носещ елемент в конструкцията на коша.По състоянието и смятам, че и други характерни места по колата са в подобно състояние.

          Коментар


          • #20
            От: ВАЗ 2101-1976 година.

            Честита придобивка!Освен загнилото по коша какво е състоянието на гредичките?Пода как е?

            Коментар


            • #21
              От: ВАЗ 2101-1976 година.

              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
              Ма тая е на 109хил км , баче. Къде ги чете 9хил?
              Еми на снимката показваше 9802км.
              0 8 76 36 8 542

              Коментар


              • #22
                От: ВАЗ 2101-1976 година.

                Много запазена за годините си!
                Карах такава от 1973 до 1988 г. /тъмносиня/.
                Страхотна машинка за времето си. никога не ми е правила проблем.
                Като се сетя къде съм ходил на лов и за риба с нея...спомени.
                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                Коментар


                • #23
                  От: ВАЗ 2101-1976 година.

                  Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                  Еми на снимката показваше 9802км.
                  Колега, личи си че сте млад и не сте имал досег със съветската техника . На повечето(май на всички) соц возила километража е със 6 цифри (последната е за метража )-на 100 хил се превърта.
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • #24
                    От: ВАЗ 2101-1976 година.

                    Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                    Карах такава от 1973 до 1988 г. /тъмносиня/...
                    Всъщност 1973 е първия произведен фиат 124 в Толиати.Би трябвало да откриеш поне три разлики от твоята и тази от 76г.
                    Последно редактирано от fill; 19-10-13, 21:39. Причина: главна буква

                    Коментар


                    • #25
                      От: ВАЗ 2101-1976 година.

                      Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                      И конструкцията не се държи от калниците , при този модел.
                      Тцъ- държи се. Затова са на заварки. Подкалниците като изгният, ботушите над пружините се навеждат навътре , колелата се разкрачват, а горната част на калниците се издува на дъга и дори понякога не може да се затвори предния капак.
                      Но на тази са си здрави , тъкмо на време да се спасят. Поне колкото се вижда от снимките.
                      Последно редактирано от borko_ruse; 19-10-13, 21:44. Причина: допълване
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #26
                        От: ВАЗ 2101-1976 година.

                        Така си е.Даже и по-дебела боя на калниците няма да устиска при скъсан лонжерон
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар


                        • #27
                          От: ВАЗ 2101-1976 година.

                          Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                          Всъщност 1973 е първия произведен фиат 124 в Толиати.Би трябвало да откриеш поне три разлики от твоята и тази от 76г.
                          1971 г.
                          Разлики намирам, но не това е същественото.

                          П.П. На моята на някои части и на главите на болтовете пишеше "Фиат" /на латиница естествено/.
                          Последно редактирано от Chicho1; 19-10-13, 22:31. Причина: П.П.
                          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                          Коментар


                          • #28
                            От: ВАЗ 2101-1976 година.

                            Траперът /баща ми/ купи такава от "Мототехника" чисто нова през ноември 1972 г. за 6 100 лева. Без да съм се заглеждал - 3 разлики - надписът беше "Жигули", отпред малките светлини бяха бели на цвят, огледалото беше кръгло.

                            Коментар


                            • #29
                              От: ВАЗ 2101-1976 година.

                              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                              Колега, личи си че сте млад и не сте имал досег със съветската техника . На повечето(май на всички) соц возила километража е със 6 цифри (последната е за метража )-на 100 хил се превърта.
                              Допир съм имал само един,имах лада 1500 преди 10-тина години и това ми беше най кошмарната кола,след нея си взех едно BMW Е21 набор 76-година.Ей повярвай ми горе доло на една възраст бяха с ладата но нямаше нищо общо, нито като возия, нито като вървене, нито като здравина.
                              0 8 76 36 8 542

                              Коментар


                              • #30
                                От: ВАЗ 2101-1976 година.

                                Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                                Всъщност 1973 е първия произведен фиат 124 в Толиати.Би трябвало да откриеш поне три разлики от твоята и тази от 76г.
                                Нашето Жигули беше купено през 1971г.
                                Only after the last tree has been cut down,
                                Only after the last river has been poisoned,
                                Only after the last fish has been caught,
                                Only then will you find that money cannot be eaten.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X