Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да си поговорим за хидравлични съединители. ЗА и ПРОТИВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Да си поговорим за хидравлични съединители. ЗА и ПРОТИВ

    Спирачките кипят не от честото ползване на помпата, а от загряването на диска/накладките и от там на спирачната течност.
    За това и по новите ДОТ-ове са с по-висока температура на кипене, а не колко пъти натискаш. Не мисля, че може съединителя да откаже от много натискане, освен ако двигателя не е загрял до толкова че да кипне течността.

    До сега съм късал жило на съединителя поне 6-7 пъти на различни мотори(на всеки мотор който съм имал), а никога не ми е изчезвал хидравличния(на ктм-а и на пистовия). На брат ми на ехц-то имаше теч, но той беше от спукана помпа долу при двигателя и то защото предишния собственик беше пренатегнал болта за обезвъздушаване, а и самия болт беше сменян с по-голям.

    Така че мисля че жилото е по-надеждно.

    Коментар


    • #17
      От: Re: Да си поговорим за хидравлични съединители. ЗА и ПРОТИВ

      Тази неделя скъсах маркуча на съед. по точно недобре затегнатия гард се изви нагоре след едно падане и всичко свърши.
      Извода е:
      за ремонт и дума не може да става в гората/освен ако не си някои маняк/съответно прецакано каране
      136лв. оригиналдЪ поне за моя мотор/незнам дали правят в БГ маркучи с толкова малко вътрешно сечение/
      Аз лично бих предпочел хидравличния

      Коментар


      • #18
        От: Re: Да си поговорим за хидравлични съединители. ЗА и ПРОТИВ

        Днес скъсах маркуч на съединителя,хвърлих мотора от баир кацна на дърво а от там се е прерязал от тежеста.Въпросът ми е от къде мога да наневря маркуч за помпа Magura ,мотора ми е ktm exc 125 2002 . Ще бъда много благодарен на тези които се отзоват

        Коментар


        • #19
          От: Да си поговорим за хидравлични съединители. ЗА и ПРОТИВ

          Виж в Еди мотоцентър колко е

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X