Обява

Свий
Няма добавени обяви.

9 минути и 25 секунди без дъх!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 9 минути и 25 секунди без дъх!


  • #2
    От: 9 минути и 25 секунди без дъх!

    Вече, за 3 път си го пускам и мога да го гледам още много. Готина работа....

    Коментар


    • #3
      От: 9 минути и 25 секунди без дъх!

      Но и не в началото на скока, когато го завъртяло... Ако не знаех предварително края, щял да си помисля че с него е свършено.

      Коментар


      • #4
        От: 9 минути и 25 секунди без дъх!

        Луда работа
        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

        Коментар


        • #5
          От: 9 минути и 25 секунди без дъх!

          Пича има таш@ци кат' баскетболни топки. Аз лично да съм се посрал още в първите 5 секунди....
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • #6
            От: 9 минути и 25 секунди без дъх!

            Уникално е! И аз го гледах днес 2 пъти. Какъв хубав дом имаме... сякаш е обгърнат от някакъв ореол. А този човек е безумно смел.. мен лично ме хваа страх и като се кача на табуретката... а в тая капсула няма шанс да ме вкараш... но той... БРАВО!

            Коментар


            • #7
              От: 9 минути и 25 секунди без дъх!

              Аз да несъм единствен тука, скачал с парашут? Няма такъв кеф, няма таково удоволствие да скачаш от борда на самолета и да кацаш върху Земята.

              Коментар


              • #8
                От: 9 минути и 25 секунди без дъх!

                Не си единствения, но сигурно са ти по пресни спомените от моите... макар че едва ли има секунда, която не си спомням все едно беше вчера... а минаха вече 15-16 години от последния ми скок...
                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                Коментар


                • #9
                  От: 9 минути и 25 секунди без дъх!

                  Не си единствения, обаче като го го гледах се замислих, дали пак ще изпитам това удоволствие.
                  За този скок просто нямам думи!
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • #10
                    От: 9 минути и 25 секунди без дъх!

                    Аз бих направил още един скок, за довиждане, ама надали, просто вече твърде съм остарял за този вид деятелност... И широко распространена в тесните кръгове шегичка - Защо му е на разумен човек да скача с парчет плат и тънки въженца от здрав самолет?

                    Коментар


                    • #11
                      От: 9 минути и 25 секунди без дъх!

                      И аз го гледах и ми направи впечатление следните неща:
                      1- При въртеливото движение според данните пулса му често беше равен на 0, или бъг или му спира сърцето от вълнение
                      2- През по голяма част от пропадането скоростта му е около и в рамките на 200-300км/ч според предоставената телеметрия.
                      3- При въртеливото движение g-force полудява и направо си се върти в кръг
                      Ако някой може внесе разяснение по 1 и 2 ще съм благодарен.
                      Който оцелее ще закусва!

                      Коментар


                      • #12
                        От: 9 минути и 25 секунди без дъх!

                        1 е бъг със сигурност. При околозвукови скорости предполагам е нормално да се случват такива неща. Още няколко пъти се видя че прекъсна и след това.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          От: 9 минути и 25 секунди без дъх!

                          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                          Аз бих направил още един скок, за довиждане, ама надали, просто вече твърде съм остарял за този вид деятелност... И широко распространена в тесните кръгове шегичка - Защо му е на разумен човек да скача с парчет плат и тънки въженца от здрав самолет?
                          Това ни питаха пилотите нас. Отговора беше:
                          А как може разумен човек да се качва на самолет без парашут?
                          Щастливи времена....Весели приятели.
                          I get High by going Down

                          Коментар


                          • #14
                            От: 9 минути и 25 секунди без дъх!

                            Още един човек от нашите, поздравлявам те! Верен отговор е!

                            Коментар


                            • #15
                              От: 9 минути и 25 секунди без дъх!

                              Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
                              И аз го гледах и ми направи впечатление следните неща:
                              1- При въртеливото движение според данните пулса му често беше равен на 0, или бъг или му спира сърцето от вълнение
                              2- През по голяма част от пропадането скоростта му е около и в рамките на 200-300км/ч според предоставената телеметрия.
                              3- При въртеливото движение g-force полудява и направо си се върти в кръг
                              Ако някой може внесе разяснение по 1 и 2 ще съм благодарен.
                              Предполагам причините са следните:
                              1. Заради ускорението (около 2G - явно по периферията - глава/крака) навярно датчика се премества или пък просто се блокира кръвопотока към крайника, където е бил датчика
                              2. При нормални височини това е скоростта на свободно падащо човешко тяло - при нормално планиране (не гмуркане), при тази скорост се получава баланс между силата на тежестта и силата на въздушното съпротивление. При по-голяма височина въздушното съпротивление е доста по-малко, и затова нагоре скоростите са по-високи.
                              3. Въртенето навярно е свързано с премятане (въртене не само в една равнина), и променлива скорост явно заради излагането на отделни аеродинамични 'панели' (ръце, крака, части от костюма) към насрещния поток (непостоянно намаляване и увеличаване на въртенето при излагане и скриване от потока на дадена част от костюма)...
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X