Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лаптоп Правец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лаптоп Правец

    Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
    P.S.Само дето не разбрах защо през 2016,та ако ще да е и през 2020, да ми е тел с 1Gb RAM щяло да не било добре!
    Нищо си им няма на телефоните с 512 или 1гб. Ама не струват 180 лева. Други търговци с все брандиране ги продават за под 100. У нас.

    Коментар


    • От: Лаптоп Правец

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

      Ако му завиждате - марката Респром също едва ли някой я пази, спокойно можете да избацате с нея колонки за компютър или даже по-големи. Даже може с български говорители - заводът си работи.
      Ясене горе при нас са се правили на времето най качествените колони за озвучаване на концертни зали. Корпус от специален мрамор кокилите за леене на говорителите до скоро ги гледах из леярния цех . И сега може да се направят ама няма кой да ги плати .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Лаптоп Правец

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Ясене горе при нас са се правили на времето най качествените колони за озвучаване на концертни зали. Корпус от специален мрамор кокилите за леене на говорителите до скоро ги гледах из леярния цех . И сега може да се направят ама няма кой да ги плати .
        Имам подобно актуално българско производство и сега: от озвучаване на бегачки тип Голф-2 до мраморни колони.
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • От: Лаптоп Правец

          http://pravetz.bg/presale/

          Ако линка се счита за реклама го изтриите.

          Само 100 грама. И батерията изтрайвала 48 часа при здраво натоварване.
          Змислям се дали да не си купя.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • От: Лаптоп Правец

            Скачай смело.Всички са правени в братски Китай,тук поне не плащаш данък марка.
            Имай си очакванията като за телефон който струва 200лв,да не стане мяу после.

            Коментар


            • От: Лаптоп Правец

              Има ли нещо правено в България в този телефон?
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Лаптоп Правец

                Логото.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • От: Лаптоп Правец

                  За 200лв ще си вземеш значително по-добър телефон. Този би следвало да струва 120 до 150лв максимум, макар че за 150лв ще си вземеш ZTE с 5" дисплей и по-добри характеристики. А тази глупост дето са я написали, че поставили световен рекорд за най-лек смартфон, още 2014 година Индийците от Xolo писаха същото - 4.7", Snapdragon, само че с Windows mobile и пак щеше да е под 100гр. Сега ги гледам, че имат 5" смартфон, който е 100гр - Xolo Q900s Plus. По-близо като дисплей е Micromax Canvas Silver 5 Q450 - 4.8", 97гр. Това ей така набързо търсене. И всъщност след като са го поръчвали от братята китайци и това е база на доста модели смартфони, единственият световен рекорд, който може да постигне е за най-далчено хвърляне. Нашите писали, че дисплея е HD, но никъде не му пише резолюцията и имам едно такова усещане, че ще е 1280x720. Ако е истинско HD, то вече ще си заслужава.
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • От: Лаптоп Правец

                    Мммда - 4.7" дисплей при 312 пиксела на инч си е резолюция 1280х720... и понеже напоследък съм фен на LG, то LG Spirit 4G е с подобни характеристики за 220лв. Е, тежи 120гр, но сигурно има защо.
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • От: Лаптоп Правец

                      Тел., който ползвам huawei p9 lite тежи 150 гр и даже е по-дебел и струва 3 пъти колкото Правеца. А единствения сериозен + е сензора за пръстови отпечатъци.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • От: Лаптоп Правец

                        + значително по-добрия дисплей (по-голям и с по-висока разделителна способност) + по-добър процесор + повече памет (RAM и вътрешна) + батерия със значително по-голям капацитет (1750mAh на правеца срещу 3000mAh на P9) + по-добра камера... изобщо нищо общо нямат. Щом за теб тези неща не са от значение, защо си си взел толкова скъп телефон?
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • От: Лаптоп Правец

                          Заради сензора за пръстови отпечатъци. С него много лесно се борави с една ръка. Най-важното за мен е батерията да издържа колкото се може по-дълго. А също и да е възможно най-лек. Игри не играя, не ми трябва голяма изчислителна мощ, стига само да не забива и зависва. А и слот за мемори карти ми е нужен, но по-рядко в последно време.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Лаптоп Правец

                            А сензора за какво ти е?

                            Коментар


                            • От: Лаптоп Правец

                              Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                              А сензора за какво ти е?
                              Удобно ме и да го отключвам с една ръка. Само докосвам с показалец сензора и започвам да използвам апарата. Стария вариант да чертая с пръст по дисплея изисква участието и на друга ръка.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X