Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лаптоп Правец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: А сега де? Ултрабук "Правец"?

    Зачудих се за какво говориш, докато не погледнах картинката от линка.Всъщност пише Правец ОС и вероятно е Линукс дистрибуция.Няма да лошо, ако е добре направена... при това ако е много добре направена, може и да издъни пазара, но се съмнявам.Ресурси трябват за това, много хора...

    П.С.Не знам защо заех позицията на "адвокат"... май е от мигрената която ме мъчи днеска.

    Коментар


    • #17
      От: А сега де? Ултрабук "Правец"?

      Я някой от по-старите да се сети какво значеше " комин за Правец "?

      Интересна закачка - не търсете в Гугъла - тогава гугъл нямаше.

      Коментар


      • #18
        От: А сега де? Ултрабук "Правец"?

        Много по-озадачаващо е липсата на кирилица на клавиатурата. Очевидно е някаква ОЕМ-ка, на която набързо са гравирали някакви неща.

        Коментар


        • #19
          От: А сега де? Ултрабук "Правец"?

          Споко бе хора, човека просто е решил да тества сайта, качил една картинка да попита някой приятел в щатите вижда ли се и вече сигурно го има и в блиц.бг.Никакъв проблем няма да имат Тайванците и само с кирилица да го произведат.И на копчето ще пише ВКЛ/ИЗКЛ.А на зарядното-БЕЗ ЗАНУЛЯВАНЕ НЕ ВКЛЮЧВАЙ!

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          Я някой от по-старите да се сети какво значеше " комин за Правец "?

          Интересна закачка - не търсете в Гугъла - тогава гугъл нямаше.
          Е да, ама не: http://forum.starrydreams.com/viewto...014a556#p18486
          Гугъл всичко знае
          Последно редактирано от Frysco; 15-10-13, 21:51.

          Коментар


          • #20
            От: А сега де? Ултрабук "Правец"?

            Много мултиплатформен бре, не ви ли се струва?
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            08седем9010З60
            MAKE RALLY NOT WAR
            Confidence in Motion

            Коментар


            • #21
              От: А сега де? Ултрабук "Правец"?

              При положение, че ще го асемблират тука, в офиса си... просто слагат каквото иска купувача.Явно не мислят, че ще се продава повече от бройка-две на ден...

              А дали Правец ОС ще се зарежда с надпис МОЛЯ ИЗ^АКАЙТЕ... а после искам на десктопа ми с огромни букви да пише ПРАВЕЦ ЩШ...
              Не, определено дръпнаха една много звънлива струна тези хора.

              Коментар


              • #22
                От: А сега де? Ултрабук "Правец"?

                В крайна сметка, ако това е истина(казвам ако, защото нещо ми намирисва), при една прилична цена, бихте ли се сдобили с такова нещо? Аз бих и то с удоволствие.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • #23
                  От: А сега де? Ултрабук "Правец"?

                  Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
                  В крайна сметка, ако това е истина(казвам ако, защото нещо ми намирисва), при една прилична цена, бихте ли се сдобили с такова нещо? Аз бих и то с удоволствие.
                  Разбира се, че бих, а ако издирят наследниците и успеят да спазарят на капака да се мъдри и надпис " Джон Атанасов ", ще бъде убийствен маркетингов ход !
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • #24
                    От: А сега де? Ултрабук "Правец"?

                    само заради един надпис, аз не бих!
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #25
                      Re: А сега де? Ултрабук "Правец"?

                      Нищо чудно да е истина, за да го "произведът" в България им трябва само отверка и маса - както колегата по горе написа - най-вероятно, ще е някакъв ОЕМ, който ще се асемблира тук и ще му се слага марка правец - за Операционната система няма лошо - най-вероятно линукс базирана - само не знам как ще се възприеме, след като имам опит с потребители които започват да мрънкат ако им преместя иконата на кошчето долу в дясно. Демек според мен "ПРАВЕЦ ОС" ще го дърпа назад.

                      Коментар


                      • #26
                        От: А сега де? Ултрабук "Правец"?

                        Според мен нищо няма да произвеждат, а просто трупат популярност за домейна, където ще си пуснат фирмения сайт след време

                        "Решили да тестват нещо" - да бе

                        Коментар


                        • #27
                          От: А сега де? Ултрабук "Правец"?

                          Всичко щеше да е прекрасно, ако първоизточника на инфото не бе сайта "nenovinite", който папагалите (да се разбира като БГ журналисти) повтарят като сериозна новина...

                          Коментар


                          • #28
                            Лаптоп Правец

                            Ето на какво попаднах в интернет пространството. http://pravetz.bg

                            В социалните мрежи стана твърде популярен сайтът Pravetz.bg, който анонсира завръщането на българските компютри, и то по какъв начин!
                            От представените снимки на прототипа и скромната техническата информация става ясно, че иде реч за ултрабук, който разчита на процесорна мощ от "Интел" (модерните процесори i3, i5 и i7), предлага до 2 TB твърд диск и 16 GB RAM. Батерията пък издържала дo 5 часа работа.
                            В сайта обаче не са посочени особено много подробности, като изключим няколко снимки на лаптоп с изчистен дизайн, който носи логото "Правец", и скромна - да речем техническа - информация.
                            Машината не е включена, но според сайта няма проблем тя да работи под "Уиндоус" - версии 7 и 8, "Соларис" (UNIX-базирана ОС), дори "Хром" и "Андроид". И най-интересното - "Правец ОС".

                            Дали е истина или шега предстои скоро да разберем. Вие какво мислите?

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:picture078.jpg
Прегледи:1
Размер:58.8 КБ
ID:5527307Натиснете снимката за да я уголемите

Име:picture084.jpg
Прегледи:1
Размер:66.2 КБ
ID:5527310Натиснете снимката за да я уголемите

Име:picture082.jpg
Прегледи:1
Размер:74.5 КБ
ID:5527309Натиснете снимката за да я уголемите

Име:picture080.jpg
Прегледи:1
Размер:66.7 КБ
ID:5527308Натиснете снимката за да я уголемите

Име:picture079.jpg
Прегледи:1
Размер:67.1 КБ
ID:5527312Натиснете снимката за да я уголемите

Име:picture081.jpg
Прегледи:1
Размер:70.0 КБ
ID:5527313Натиснете снимката за да я уголемите

Име:picture083.jpg
Прегледи:1
Размер:80.2 КБ
ID:5527314Натиснете снимката за да я уголемите

Име:picture085.jpg
Прегледи:1
Размер:81.7 КБ
ID:5527315

                            ето и един линк http://www.capital.bg/biznes/kompani...o_nova_godina/
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Zahari007; 16-10-13, 08:36.
                            LZ1ZAH

                            Коментар


                            • #29
                              От: Лаптоп Правец

                              Как самотно празна стои мрежовата розетка на последната снимка зад Правеца....

                              Коментар


                              • #30
                                От: Лаптоп Правец

                                Брейй..все по- истинска изглежда новината.Капитал.бг не са жълт сайт..
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X