Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор между два телефона?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор между два телефона?

    Здравейте решил съм да си купя нов телефон,избора ми е паднал върху два модела на Samsung B2710 и C3350 Xcover2.Ако някой има мнение да пише.

  • #2
    Re: Избор между два телефона?

    Двата модела са почти еднакви, ако ще се ползва само за телефон и двата модела са идеални, въпреки всичко аз бих избрал C3350 Xcover2 - заради малко по голямата батерия, малко по големия дисплей и това че е по нов модел, обаче трябва да си наясно, че камерата ще снима зле, дисплея не е хубав - това важи и за двата модела.

    Коментар


    • #3
      От: Re: Избор между два телефона?

      Батериите са еднакви,поне според писаното за тях 1300 мА са но 3350 няма 3G и от там идват повечето часове разлика.Не знам обаче дали при 2710 3G се спира по-малкия дисплей ще го преживея.Друго как стои обаче въпроса със слушането на музика?Бива ли го виждам ,че нямат и двата 3,5мм жак за слушалки и ще трябва да се задоволя със тези които дава Самсунг.

      Коментар


      • #4
        Re: Избор между два телефона?

        Не са еднакви батериите - на 2710 е 1000ма срещу 1300ма на C3350, доколкото успях да намеря инфо 3Г то на 2710 не може да се изключи, но има компас, гпс с гугъл мапс, някакъв педометър, фейс бук и туитър - които са 95% неизползваеми на този телефон. Неудобството на слушалките на самсунг е супер гадния и огромен конектор който имат и ако прекършиш кабела няма с какво да ги смениш, защото наистина телефоните нямат 3,5мм жак за слушалки.

        Можеш да погледнеш и Samsung S5690 Galaxy Xcover или Sony Ericsson Xperia Active - но ще го зареждаш всеки ден и вътрешната му памет е малко, за сметка на това има всичко останало и е горе долу на същата цена. Според мен B2710 и C3350 Xcover2 са доста скъпички за това което са.

        Коментар


        • #5
          От: Избор между два телефона?

          Това за 3G-то където не се изключва е полезна информация,просто на мен ми трябва здрав телефон.На който да издържа батерията дълго,да не се разпилява когато го опусна и от време на врема да слушам музика през слушалките и някоя снимка ако се наложи.Гледах тестове и на двата телефона и според мен са добри,цената им нови не е кой знае колко голяма 150лв за 3350 и 175лв за 2710.

          Коментар


          • #6
            От: Избор между два телефона?

            Samsung S5690 Galaxy Xcover има 3.5мм жак за слушалки, както и по-новият S7710 Galaxy Xcover 2 също.

            S5690 Galaxy Xcover върви с такива слушалки:

            S7710 Galaxy Xcover 2 също има 3.5 мм порт:

            И при двата е скрит от херметично затварящо го капаче. Също така го дават и да има 3G - 2G 850, 900, 1800, 1900 3G 900, 2100
            Последно редактирано от Алекс Маринов; 19-10-13, 16:19. Причина: Уточняване на моделите.
            Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
            First impression is not always true. Get inspired.
            Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
            Reading is sooo boring, unlike writing!

            Коментар


            • #7
              От: Избор между два телефона?

              И двата модела са супер,разгледал съм ги но искам телефон с клавиатура.По скоро ще се насоча към B2710 има и оферти втора ръка.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X