Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сблъсъкът на тежкотоварните

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Сблъсъкът на тежкотоварните

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Ма верно се обърках. Щото не мога да разбера къде е оплюването в това да се констатира, че нашият боксьор беше надигран по доста красноречив и убедителен начин, и че реакцията му след мача не беше особено лицеприятна.
    Надигран - надигран, реакцията му не харесвала на всички - о.к., ама чак пък толкова разбор на думичките му, я прочети пак последните 2 страници на темата, може пък и на теб да ти се стори оплюване. По-малко се говори за това до къде е стигнал, отколкото как не бил споменал лицеприятни думи за Кличко. Голем праз, нали това е война. Могло да го ебават с ръкавиците, ма не могло той да прояви неуважение към шампиона. Айде бе.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #62
      От: Сблъсъкът на тежкотоварните

      Е то се видя как е стигнал до тука.

      Коментар


      • #63
        От: Сблъсъкът на тежкотоварните

        Имам питане защо модератора ми изтри последното мнение какво лошо казах?Може и на лично.
        0 8 76 36 8 542

        Коментар


        • #64
          От: Сблъсъкът на тежкотоварните

          Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
          Имам питане защо модератора ми изтри последното мнение какво лошо казах?Може и на лично.
          Кое точно мнение ти бил изтрил някой? Не че няма световен заговор и във форума, ама все пак ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #65
            От: Сблъсъкът на тежкотоварните

            Колкото и да "няма познания" зрителя върху този спорт извътре..се видя:

            Ако имаш още едно точно попадение Кличко в първия рунд,,то втори нямаше да има.

            Кличко стои като скала от мускули, поведението му и играта с крака, както и осанката, непрекъснато ми напомняха за един легендарен кубински боксьор от близкото минало в тежка категория..сещате се кой..

            Грозната изцепка на нашия, че "всичко е мафия"..,което звучи изключително грозно и доказва културата му на почитател на Син СИти и съответната певачица..

            Говори объркано пред журналистите, че "тая мафия" няма да му даде възможност за реванш, без да си дава сметка, че говори пълни глупости в тот же момент, и, че ако има скоро реванш, няма да дочака втори рунд
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #66
              От: Сблъсъкът на тежкотоварните

              Цитата на кобрата''Българите сме велик народ-България над всичко-продължаваме напред'' явно някой тук не обича патриотични изкази.
              0 8 76 36 8 542

              Коментар


              • #67
                От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                Колкото до изказването на Кубрат че всичко е мафия просто някой не го разбраха.Кличко има голям дял акций във всички боксови федераци и един вид той си решава дали да играе с някой и дали не.Отделно компанията К2 която спечели търгът за мача е негова и той определя кои ще са съдийте кога ще се играе мача,къде ще се играе с какви ръкавици ще се играе и още куп неща.
                0 8 76 36 8 542

                Коментар


                • #68
                  От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                  Първоначално публикуван от Самодържец
                  ...
                  Ама нали някои са големи специалисти, та и разбор на сланините на Кубрат взеха да правят, и за това нямащо нищо общо с боксовите му и човешки качества се хванаха...
                  Предлагам ти да поспориш с международните медии

                  ... Klitschko completely dominated the fight in an impressive display to earn the 54th knock-out and 63rd victory of his career with the last of his three defeats now more than a decade ago.

                  The 33-year-old Pulev suffered the first defeat after 20 straight victories and was made to pay for his pre-fight talk when he described Klitschko as behaving "like a girl" and "has no heart".

                  The Bulgarian was taken to hospital after the Hamburg bout with severe concussion and a suspected fracture of the right cheekbone from the sharp left hook which ended the fight.

                  Having been put down twice in the first round and once in the third before the knock-out punch, Pulev sounded ridiculous when he said Klitschko had been "lucky", which failed to impress the IBF, WBO, IBO and WBA champion. ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                    Защо го ударихте само на патриотизъм,не ми е ясно! И като споменавате България,не е лошо да поработите върху правописа,защото оставам с впечатление че пише някой чужденец! Тези лозунги и цитати щяха да са на място,само ако резултата беше обратен!
                    Аз лично се срамувах! И най-вече от събитията след мача.За самата среща нямах други очаквания,въпреки че и аз се надявах на чудо! Мъжко и достойно е да отдадеш полагаемото на съперника,който се оказа по-добър и по-подготвен! Не че съм имал друго мнение за Кубрат,но сега вече изгуби и малкото уважение от мен!
                    Оказа се,че да излезеш на ринга срещу Кличко,не е същото,като да излезеш на дансинга в някоя дискотека,и да разбиеш мутрата на някой келеш,който случайно те е настъпил или бутнал! Надявам се да го е разбрал,макар и по трудния начин.
                    088пет722пет99
                    http://www.hydropompi.com/

                    Коментар


                    • #70
                      От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                      Излезнаха интересни записи от 3 рунд,лево кроше завършващо с помитащ муай тай удар с лакът в челюста +плюс снимки на интересни "издутини" под бинтовия бандаж на ръцете на Кличко мязащи на бокс всеки разбиращ знае ,че не е нужно да е метал може да е и плътен текстил!Който иска ще ги намери,работата смърди,въобще не мислех за гнилоч,но явно има!Па всеки може да си зас....ра честа колкото иска ! п.с. тая тема отива към срама и нищото.
                      Последно редактирано от faster; 16-11-14, 22:03.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                        Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                        Защо го ударихте само на патриотизъм,не ми е ясно! И като споменавате България,не е лошо да поработите върху правописа,защото оставам с впечатление че пише някой чужденец! Тези лозунги и цитати щяха да са на място,само ако резултата беше обратен!
                        Аз лично се срамувах! И най-вече от събитията след мача.За самата среща нямах други очаквания,въпреки че и аз се надявах на чудо! Мъжко и достойно е да отдадеш полагаемото на съперника,който се оказа по-добър и по-подготвен! Не че съм имал друго мнение за Кубрат,но сега вече изгуби и малкото уважение от мен!
                        Оказа се,че да излезеш на ринга срещу Кличко,не е същото,като да излезеш на дансинга в някоя дискотека,и да разбиеш мутрата на някой келеш,който случайно те е настъпил или бутнал! Надявам се да го е разбрал,макар и по трудния начин.
                        Йес.
                        Към Успеха има три пътя
                        - пътя на Подражанието
                        - пътя на Послушанието
                        - пътя на Опита

                        1. Подражанието - Имитираш, копираш и успяваш
                        2. Послушанието - Тука вече си по-малко дис-тарикат, слушаш, подчиняваш се и изпълняваш
                        3. Опита - Тука много боли, но пък болката има най-силен възпитателен ефект, възможно най-силния. Чупиш си главата, пиеш помия и израстваш духовно, усъвършенстваш се. Лошото при 3-я вариант е, че боли, пущината, боли и минава много време, остаряваш и вече не си толкова гоУема вървела, като едно време. Това, че си остарял, ама изобщо не означава, че си порастнал, ама хич! Дано наш'то момче вече и порастне малко, успоредно с годинките в повече!
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                          Извинявайте всички "патриоти", ама това вчера си беше живо пребиване. А поведението на Кубрат и другите от екипа след мача беше отвратително. Веднага след като обявиха победителя, Кличко отиде до ъгъла на Кубрат да го поздрави него и екипа му. Как го посрещнаха, видяхте ли? Простотия! Надявам се тази загуба да повлияе положително на Кубрат, но той едва ли някога вече ще играе за световната титла. Дай боже да греша.
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • #73
                            От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                            Извинявайте всички "патриоти", ама това вчера си беше живо пребиване. А поведението на Кубрат и другите от екипа след мача беше отвратително. Веднага след като обявиха победителя, Кличко отиде до ъгъла на Кубрат да го поздрави него и екипа му. Как го посрещнаха, видяхте ли? Простотия! Надявам се тази загуба да повлияе положително на Кубрат, но той едва ли някога вече ще играе за световната титла. Дай боже да греша.
                            хахаха... ама като гледам някои от коментарите и тук няма шанс... а и как да му повлияе, когато заради всичко което му е повлияло или не му е повлияло, се е стигнало до там евентуално да му повлияе...
                            и не е въпроса само в Кубрат... или някой друг... видяхте ли агитката... коментарите... преди и след мача... да освиркваш чуждия химн, и да приказваш, че Кличко бил момиченце...
                            пък после била мафията, марсианците... а аз съм виждал Кличко - сега кой от братята ще сбъркам, ама това няма значение толкова в случая, да слиза от Smart!!! и да помага на една баба... и без да го снима телевизията...
                            та така...

                            Коментар


                            • #74
                              От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                              Може да не победи Кличко но постигна една по голяма победа,обедини Българският народ макар и за една вечер.
                              0 8 76 36 8 542

                              Коментар


                              • #75
                                От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                                Не се интересувам от бокс и подобни глупости, но гледах мача, защото играеше наш. За жалост, Световната конспирация, Световното еврейство и Украинската мафия осуетиха победата... Също и с мача с Малта. Все нещо пречи, все малшанс и т.н.
                                Видях как един мъж, биеше друг.

                                Обикновено големият спортист е и голям човек. Пулев не се показа като такъв... Показа се като мутра.
                                Добре, че трите дечица, направиха нещо смислено за България...
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X