Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проходимост при HR-V?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проходимост при HR-V?

    Най-сетне падна сняг на село да пробвам машината, ами впечатлението ми е много добро - невероятно стабилна, направо си е проблем да я накараш да поднесе! Естествено голямо принос за това имат и новите зимни гуми! Моста отзад си се включва изправно. За движение по снежни пътища съм сигурен, че ще се представя по-добре от Фронтерата - там си е твърдо 4х4 и предницата има тенденция към недозавиване. От друга страна при тежки терени ще ми липсва трактора който карам в момента, та май ще си ги задържа и двете!
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

    Коментар


    • #17
      От: Проходимост при HR-V?

      "... направо си е проблем да я накараш да поднесе! ..."

      Не лЕжи много на тоя гръб, че токувиж на някой завой, НА ЛЕД, задницата те изпреварила, като се включи задното
      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

      Коментар


      • #18
        От: Проходимост при HR-V?

        Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
        Най-сетне падна сняг на село да пробвам машината, ами впечатлението ми е много добро - невероятно стабилна, направо си е проблем да я накараш да поднесе! Естествено голямо принос за това имат и новите зимни гуми! Моста отзад си се включва изправно. За движение по снежни пътища съм сигурен, че ще се представя по-добре от Фронтерата - там си е твърдо 4х4 и предницата има тенденция към недозавиване. От друга страна при тежки терени ще ми липсва трактора който карам в момента, та май ще си ги задържа и двете!
        Колкото повече, толкова повече - е казал мечо Пух
        Ами да те слушат и да си жив и здрав да си ги караш
        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

        Коментар


        • #19
          От: Проходимост при HR-V?

          Най-сетне успях да тествам машината на по-сериозен сняг - днес пробвах да отида до хижа Вада от пътя за Мальовица, имаше някакви полу-заличени дири от джип и по тях успях да мина към 3 километра, но накрая снега взе да се качва на предния капак и колата почна сериозно да се тормози. На три пъти спирах и се връщах със засилка да пробия преспата пред колата, но накрая ми писна и реших да сляза да видя какво е положението - снега беше до вратата, после го замерих 41 см! Стана ми интересно и после замерих вратата на Фронтерата - тя се оказа с 4 см по-висока, което означава, че теоретично би продължила още нататък, но сигурно не за дълго! Докато не легна върху снега Харвито си копаше съвсем уверено и като цяло съм доволен!
          Honda XL600LM, 1987
          Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
          Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

          Коментар


          • #20
            От: Проходимост при HR-V?

            Бе може и още ама тунинг фирмите не ни броят за потенциални клиенти.Малко лифт и си пак в джаза.Относно Харвито един съвет,като го тормозиш....прави паузи да изстива задния диф.Една цигара време стига на 30 мин работа.
            Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
            Disco 1 бекъп
            Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

            Коментар


            • #21
              От: Проходимост при HR-V?

              Мерси за препоръката! Доколкото съм гледал устройството просто спира да работи /включва се клапана за прегряване/ или е свързано с нещо по-сериозно?
              Honda XL600LM, 1987
              Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
              Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

              Коментар


              • #22
                От: Проходимост при HR-V?

                Не знам колко е сериозно..точа черно масло миришещо на изгорял съединител с влакна от дисковете...
                Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
                Disco 1 бекъп
                Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X