Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само девойче с КТМ на обиколка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Само девойче с КТМ на обиколка.

    За Австралия наистина са малко по-тежки процедурите и изискванията, но в същност основният проблем на тази пътешественичка идва от това, че тя е от Украйна. Преди няколко години Генадий Шатов, който е от Кишинев - Молдова обиколи целият свят, всички континенти с БМВ 1200 Адвенчър. Измина общо 100305 километра. За Австралия беше проучил как точно стоят нещата и изобщо не направи опит да откара своя мотор там. Отиде в Австралия, купи си там мотор, обиколи я, а после продаде този мотор и готово. А останалият свят си обиколи със своя мотоциклет БМВ-то.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #17
      От: Само девойче с КТМ на обиколка.

      В такъв случай това наистина е по доброто решение!
      Иво (таксито) Андреев
      0988 91 80 50
      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

      Коментар


      • #18
        От: Само девойче с КТМ на обиколка.

        Аз пък не възприемам мотора си просто като средство за придвижване или вещ, която мога да изоставя и сменя във всеки един момент!
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • #19
          От: Само девойче с КТМ на обиколка.

          Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
          Аз пък не възприемам мотора си просто като средство за придвижване или вещ, която мога да изоставя и сменя във всеки един момент!
          С две ръце подкрепям!
          Иво (таксито) Андреев
          0988 91 80 50
          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

          Коментар


          • #20
            От: Само девойче с КТМ на обиколка.

            Целта оправдава средствата... или пък не?
            Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

            Коментар


            • #21
              От: Само девойче с КТМ на обиколка.

              Ако това беше цел оправдаваща всички средства, досега да съм обиколил Земята няколко пъти, а останалото време от живота си щях да прекарам по затворите, примерно!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • #22
                От: Само девойче с КТМ на обиколка.

                Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
                Целта оправдава средствата... или пък не?
                Ама нали знаеш там едни други казват-не е важна целта,важен е ПЪТЯ!
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • #23
                  От: Само девойче с КТМ на обиколка.

                  http://ihaveadreamtravel.com/en/bbc-...vsyu-afriku-3/
                  HONDA NC700X '13
                  HONDA Wave 110i '13

                  Коментар


                  • #24
                    От: Само девойче с КТМ на обиколка.

                    Пътешественичаката наближава България. Ето последния и пост във "Фейскбук":
                    Dear all, I'm currently in Croatia which I love a lot, and will try to squeeze in the little time I have, experiencing some of its beauty. My next destinations for the near future are Montenegro, Bosnia, Serbia, Albania, Macedonia, Bulgaria. If you can host me in any of these places or let me pitch my tent in the yard, please let me know. Thank you and See you on the road!

                    Интересно ми е какво ще напише за България.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Само девойче с КТМ на обиколка.

                      нямам фейсбук, но и писах покана да ме навести, като стигне софия. а да видим

                      Коментар


                      • #26
                        От: Само девойче с КТМ на обиколка.

                        такаа само за инфо - лудите не са на свършване! Анна наистина отговори на поканата ми и ето как изглеждат нещата от София. В момента е в района на В.Търново, Казанлък,Шипка, Нова и Ст.Загора с празничен завършек Мотокамп Идилево този уикенд.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4978 (1).JPG
Прегледи:1
Размер:430.7 КБ
ID:5793117Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4977.JPG
Прегледи:1
Размер:636.0 КБ
ID:5793118
                        Последно редактирано от boda nx; 29-06-18, 20:29. Причина: сниомка

                        Коментар


                        • #27
                          От: Само девойче с КТМ на обиколка.

                          Браво бре...
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #28
                            От: Само девойче с КТМ на обиколка.

                            Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
                            такаа само за инфо - лудите не са на свършване! Анна наистина отговори на поканата ми и ето как изглеждат нещата от София. В момента е в района на В.Търново, Казанлък,Шипка, Нова и Ст.Загора с празничен завършек Мотокамп Идилево този уикенд.
                            Дам, мъжко момиче изглежда, онзи ден на паркинга се бореше в най-големия дъжд да заминава, а ти като кавалер държеше чадъра Да се чуди човек що тръгна в тоя баш в най-проливния дъжд....
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #29
                              От: Само девойче с КТМ на обиколка.

                              абе да ти кажа хич не и се тръгваше,ама план има и трябва да се следва. плюс това към края на тази седмица има лекция в Турция/Истанбул пък и мотора е за обслужване, което също е планирано. здрава работа, повеселихме се, припомних си малко руския и така...
                              п.п.интересно ми беше като тръгнахме в дъжда обиколихме по северната "скоростна" тангента за да хване посока ботевград и В.Търново. нямаше кой знае какво движение, дъждът намаля, ама тя повече от 80-85 не искаше да кара?!?не че аз шпоря със 100 в дъжда, но ми беше интересно дали от 60-80 можем да поддържаме 80-90. е не стана точно така. предполагам заради теглото на машината -натоварена, щото резервоара е 23 литра ебаси.
                              Последно редактирано от boda nx; 04-07-18, 19:47. Причина: допълване на информация

                              Коментар


                              • #30
                                От: Само девойче с КТМ на обиколка.

                                не знам дали следите, но понеже ми беше за малко на гости, сега е тук: https://www.youtube.com/watch?v=C7w-AcxjCdA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X