Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

    Определено много добра идея.

    Коментар


    • #17
      До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

      И аз съм за и мястото е удобно, но дата за след една година ми изглежда много далече. Може да се направи нещо по рано.
      Сега от 6-ти септември до 9-ти Вера, Янчо и Тодор Христов организират съсезание със спане точно на Узана. Ето един добър повод за една бърза репетция. Това само е предложение и никои не длъжен да се съобрази.
      Мисля, че това е един повод да се съберат всички на едно място. Който иска да се състезава, който иска да гледа, който иска да се разхожда и така нататък. Там места има за всички на куп.

      Коментар


      • #18
        До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        ...на 6, и на 22 септември вече има организирани сериозни мероприятия и Венци Петров е съорганизатор и на двете... Една такава сбирка може и дори ще е отлично да се комбинира с друго мероприятие, например кръг от Траял шампионата.
        ....

        Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
        Всъщност точно това ми беше идеята, особено за 6 септември, за което дори съм се абонирал в 'Напомняне за събитие'
        +1

        Коментар


        • #19
          До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

          Аз подкрепям идеята за Узана
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #20
            До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

            Няма ли кой да итсее темата.......настана пълен хаос всеки си пише кадето и каквото му хрумне.Станаха два събора+един на членовете и един ден на офроуда.Променете им заглавията а някои преместете в тема разходки.Някак звучи глупаво предложение за разходка от днес за утре със заглавие събор на членовете на форума.

            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17024

            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17058

            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17256

            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17255
            ------------------------------------
            тел. O878 9ЧЧ 999

            Коментар


            • #21
              До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

              Първоначално публикуван от CJ_7 Преглед на мнение
              да приложа и малко аргументи

              1.Справедливост спрямо пътуващите от всички краища на България.

              2.Доволна леглова база и хубави обширни поляни подходящи за палатков лагер(да се има предвид сезона).Габрово е на 22 км а там хотели също не липсват

              3.Да не забравяме и колегите с АТВ и ендуро от по-отдалечените места които едва ли ще дойдат с машините си. Има асвалтов път до там! ...и софт групата ще е доволна.

              4.Региона е богат на култура,история,архитектура и природа.

              5.Удобен автобусен и железопътен транспорт до всяка точка на страната.Габрово-Узана може и с такси. Във форума е възможно да има и членове които да не разполагат с МПС и въпреки това да имат желание да присъстват.

              6.Да не забравяме че това все пак е събор
              и организаторите не могат да се задължат да покрият изискванията на всички участници , нито да се ангажират пряко с тях! Достатъчно е само да помогнат за създаването на някои удобства.

              Поддържам предложението
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #22
                До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                Първоначално публикуван от CJ_7 Преглед на мнение
                да приложа и малко аргументи

                1.Справедливост спрямо пътуващите от всички краища на България.

                2.Доволна леглова база и хубави обширни поляни подходящи за палатков лагер(да се има предвид сезона).Габрово е на 22 км а там хотели също не липсват

                3.Да не забравяме и колегите с АТВ и ендуро от по-отдалечените места които едва ли ще дойдат с машините си. Има асвалтов път до там! ...и софт групата ще е доволна.

                4.Региона е богат на култура,история,архитектура и природа.

                5.Удобен автобусен и железопътен транспорт до всяка точка на страната.Габрово-Узана може и с такси. Във форума е възможно да има и членове които да не разполагат с МПС и въпреки това да имат желание да присъстват.

                6.Да не забравяме че това все пак е събор
                и организаторите не могат да се задължат да покрият изискванията на всички участници , нито да се ангажират пряко с тях! Достатъчно е само да помогнат за създаването на някои удобства.



                Това е само една идея , предложение за място. Нека се съберат повече идеи и да се направи анкета.
                Един въпрос и едно предложение.
                Първо въпроса: На Узана съм бил веднъж много отдавна и мястот ми се стори доста оживено от обикновенни туристи и летовници от Габрово, да не пренаселим района?
                Предложението: Според мен трябва да комбинираме задължително събора със спортно мероприятие, а защо не и две. Покрай мястото на събора може да минава някой от сътезателните дни и маршрути на габровското състезани( ако сме на Узана). Най-добре Вера и Тодор да кажат дали такова съчетание е въобще възможно. Състезателните машини са голяма атракция и ще е интересно на всички да ги видим. Може и да се направи кръг от Траял Шампионата или дори импровизирано трасе за всички мераклии. Според мен е задължително да има подобна атракция.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #23
                  До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Един въпрос и едно предложение.
                  Първо въпроса: На Узана съм бил веднъж много отдавна и мястот ми се стори доста оживено от обикновенни туристи и летовници от Габрово, да не пренаселим района?
                  Предложението: Според мен трябва да комбинираме задължително събора със спортно мероприятие, а защо не и две. Покрай мястото на събора може да минава някой от сътезателните дни и маршрути на габровското състезани( ако сме на Узана). Най-добре Вера и Тодор да кажат дали такова съчетание е въобще възможно. Състезателните машини са голяма атракция и ще е интересно на всички да ги видим. Може и да се направи кръг от Траял Шампионата или дори импровизирано трасе за всички мераклии. Според мен е задължително да има подобна атракция.
                  Идеята на Злати е добра и я подкрепям както и предложението за Узана
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • #24
                    До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                    Хора не бъркайте нещата.Събора си е събор а състезанието е състезание .Много хора ще са ангажирани към състезанието.Обикновено нещата от рода 2 в 1 или 3 в 1 не са за предпочитане.
                    ------------------------------------
                    тел. O878 9ЧЧ 999

                    Коментар


                    • #25
                      До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                      Първоначално публикуван от CJ_7 Преглед на мнение
                      Хора не бъркайте нещата.Събора си е събор а състезанието е състезание .Много хора ще са ангажирани към състезанието.Обикновено нещата от рода 2 в 1 или 3 в 1 не са за предпочитане.
                      Абсолютно! Ако едни и същи хора трябва да организират и състезание и събор, кое по-напред да гледат?!? А съвпадението на състезание и събор на практика автоматично ще изключи състезателите от участие в събора.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                        Не съм напълно съгласен. Това наистина са две отделни мероприятия, които просто ще се засекат за кратко на едно място и взаимно ще се направят по-интересни. А и знаеш, тълпата е жадна за зрелища, всички сме маниаци по темата и ще ни е интересно. Може просто лагера на състезанието да е на Узана и на другата сутрин старта, а не да има трасе или скоростна отсечка в непосредствена близост до мястото на събора. Но нека истинските организатори на състезания да кажат може ли въобще да стане. Така и така например на полигона в Ябълка се събират стотици зрител с автомобили, защо да не сме ние, събрани от предния ден наблизо заради събора.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #27
                          До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                          Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                          Абсолютно! Ако едни и същи хора трябва да организират и състезание и събор, кое по-напред да гледат?!? А съвпадението на състезание и събор на практика автоматично ще изключи състезателите от участие в събора.
                          Ето това е сериозин довод, за който не се бях замислил. Но остава Траял Шампионата... Трябва да има зрелище.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #28
                            До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                            Ако желаете съборът да остане традиция ,не го смесвайте с никакво друго мероприятие.В противен случай нещата се разводняват и едното повлича другото.Нито съборът ще е събор нито състезанието ще е както трябва.
                            ------------------------------------
                            тел. O878 9ЧЧ 999

                            Коментар


                            • #29
                              До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                              И това е вярно, оттеглам предложението за "коопериране" на мероприятията.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #30
                                До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                                Както каза CJ_7, нещата не е добре да се превръщат в комбинирана каша ако искаме мероприятието да си стане традиция, и от друга страна тъй като предполагам всички искат да стане традиция то това означава, че и мястото трябва да е едно и също всяка година и трябва да се подбере внимателно ! Според мен това, че има туристи е един много голям + ! Това си е чисто масово популяризиране на офроуда пък и малко реклама и зарибявка на хора не-интересуващи се от такъв вид хоби няма да е излишна !
                                Проблема да има шоу за всички може да се реши по простия начин да се направи програма със един ЗАТВОРЕН кръг с по-зрелищни елементи, да се измислят някакви игри между хората и т.н. както става (примерно) по рокерските събори...
                                най-много хора на един мотоциклет, най-бърз старт, "гонене на прасенце" и още сопалян дивотии срещани по най-различни събирания
                                Никой не е казал, че задължително трябва да очастват във всички игри самите машини, по-скоро ще има по-голям майтап ако нещата се организират между отбори и различни хора, нали за това ще се съберем... да си поговорим и да се повеселим, а не постоянно да се гледаме през стъклата на джиповете или очилата на каската...
                                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                                [/FONT]________________________________________
                                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                                [/CENTER]
                                [/CENTER]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X