Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    ...Инициативата на БГмайки ще тече през време на целия Събор без прекъсване, а има и други идеи за подпомагане на децата...
    Това да не е заедно с бгмама?

    Коментар


    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

      Предвидили сме една мома за всеки сл!

      Коментар


      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

        Ако котка не ми мине път в събота съм там с компания от около 4-5 човека...
        MG RACING

        Коментар


        • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

          Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
          ...Няма да е лошо да си окачим на шията по един бадж, може и непрофесионално направен, с името си във Форума.
          Не е ли по-лесно да си слагаме снимките, вместо аватар... Да не се чудим, когато се срещнем, лице в лице, кой, кой е...

          Вероятно ще дойда... с някоя от американките... ако завършат пластичните операции по Скандалджийката с нея, ако ли не, с индианката. Последната ме глези повече...
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
            Не е ли по-лесно да си слагаме снимките, вместо аватар... Да не се чудим, когато се срещнем, лице в лице, кой, кой е...

            Хем е лесно, хем правилно! И сигурно трябва да се предложи нещо за да се избегне системата със сегашното "оригиналничене" с аватарите.Примерно, задължителна снимка, задължителна кирилица.

            Но това е друга тема.

            Коментар


            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

              Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
              Но не ми харесва последната точка. Защото в упътването трябва да пише (да се каже): "Приятелю, тук след теб и един фас не трябва да остане!". Пък и огромната част от колегите си знаят това и и без никакво упътване.
              Не е съвсем така.Лично съм виждала как компания от форума(не знам кои, не ги познавам изобщо) през април в Стара Загора си направиха купонче на тревичката до хотела, а след тях сигурно можеше да се съберат два чувала буклуци...така че нека е ясно написано.
              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
              A2 (+)

              Коментар


              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                Това да не е заедно с бгмама?
                Да, колеги, ако не бяха ни помогнали бгмама, събор можеше и да няма!
                Диана (skorpion_vd) е не само наш поддръжник и приятел, но и направи гениалното предложение да отидем в Белограчик!
                Дължим и много благодарности!!!
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                  Чак пък толкова задължителни условия...

                  Просто всеки да се сложи на врата името и ника с големи букви и аватара. То нали ще се види кой е човека.

                  Може някой да предложи формат и бланка, според размера на популярните пластмасови джобове за окачване на врат. Всеки да попълни и си отпечати.
                  Show must go on!
                  LZ1VES

                  Коментар


                  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                    Аз ще се опитам да доида . Карам ендуро и ходя по Мото събори но там нещо има разделение и побои , надявам се че това при ваз няма да се случи скоро и Вие ще сте ми новата кампания .

                    Коментар


                    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                      Първоначално публикуван от slavi09 Преглед на мнение
                      Аз ще се опитам да доида . Карам ендуро и ходя по Мото събори но там нещо има разделение и побои , надявам се че това при ваз няма да се случи скоро и Вие ще сте ми новата кампания .
                      Идеята дори и за агресивен словесен конфликт при нас засега( надявам се и занапред) е абсурдна, заповядай.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                        Как стои въпроса с яденето и пиенето ??
                        Скари там разрешени ли са ???

                        Коментар


                        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                          Темата за организирано пътуване от София в събота сутринта е тук:
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=39454

                          Срещата е на Billa Надежда (до Ломско шосе) в 6:30.

                          Обмисляме втора среща в Монтана, на национално ниво, дето се казва.

                          Ако някой модератор сметне че мястото и не е в "разходки" некя я премести. Аз не можах да преценя къде е най-удачно.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                            Първоначално публикуван от slavi09 Преглед на мнение
                            Как стои въпроса с яденето и пиенето ??
                            Скари там разрешени ли са ???
                            Който иска сам да си приготви скарата, да носи барбекю и дървени въглища, паленето на огън е абсолютно забранено. Иначе и на място ще се продава скара и наливна бира.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • До: Мястото на провеждане на Националния Оффроуд събор 6 и 7 септември 2008

                              дали ще е удобно да се качи малко повече инфо за входа на сьбора.каде трябва да се отбие от пьтя за да се стигне до поляните или да се сложи табела сьс стрелка.(за по-рано пристигашти те)

                              ако има пьтувашти на 4 ти може да се уговорим да се чакаме некаде по пьт да пьтуваме заедно (пз-к.-софия-монтана)

                              аз щте трьгвам за созопол(на работа-щте дават заплатите) в понеделник сьм на линия
                              . LRE Bulgaria.
                              RRC SE V8 91г.

                              Коментар


                              • До: Мястото на провеждане на Националния Оффроуд събор 6 и 7 септември 2008

                                оп забравих-0898629520-боян
                                . LRE Bulgaria.
                                RRC SE V8 91г.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X