Обява

Свий
Няма добавени обяви.

7th Serbian Trophy

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: 7th Serbian Trophy

    Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
    Някой да има нещо за дочупване
    И по телефона ме е страх да те чуя!
    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

    Коментар


    • #92
      От: 7th Serbian Trophy

      Няма да си казвам мнението за състезанието, защото го направих миналата година. И тази година всичко си беше пак СУПЕР! В едно вече съм сигурна - ще направя всичко възможно всяка година да съм на това невероятно преживяване!!!
      Евала на Боске и всички съпричастни с организацията на целия купон!
      Тази година българската група беше многобройна и готина и заедно си прекарахме чудесен уикенд - покарахме си, повозихме се, видяхме се с много и страхотни приятели!
      Поснимахме..е, по-малко, ама то е, където те заведат...

      Видеото ми от състезанието е през погледа на клас Турист:



      От нощния етап няма видео, даже и снимки, защото бяхме позиционирани на едно доста високо място, от което се виждаше движението на джипките в дерето и фаровете им из цялата планина. За рева на двигателите няма да казвам...! Веднага разбрахме кога идва Мариян...! Преминаването му в тъмното, рева на двигателя и осветяването от фаровете на цялата гора е един момент, който се помни цял живот. Буквално всички туристи около нас викаха "Браво" и ръкопляскаха..и ние така!

      На следващият ден нашият екипаж закъсня с 2 минути за тръгването на колоната и докато решим, как да намерим екстрема, поснимах старта на някои от клас Хард, а после голямо приключение (не ни беше до снимки), ама все пак успяхме да хванем края на голямата кал в блатото.



      До вечерта колективна разходка из Копаоник по шосе и по черно и сервизна зона по сръбски...



      В неделя - затворено трасе:



      Първо клас Софт





      И ...Мариян...!









      Следва продължение...!
      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

      Коментар


      • #93
        От: 7th Serbian Trophy

        Едно приятелче любезно ме подкани да си продължа продължението, че иде време за новото издание на състезанието...Ми, изключила съм, много сори!
        И друг път,като видите, че съм качила видеото в Тубата, а се помотвам, направо ги пускайте в темата.

        Както вече казах, българската група беше многобройна и много готина. Повечето бяхме туристи и мноого се радвахме на нашите състезатели и в двата класа.
        Мето реши на поснима с моята камера...


        Последните трима участника от клас "Софт"





        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

        Коментар


        • #94
          От: 7th Serbian Trophy

          Клас "Хард" по реда на стартиране в неделя.
          Победителят в ХАРД клас - Ярек Беднар - Чехия
          EXTREME RACING CZ (Jarek Bednar / Jiri Jarolimek)













          Четвърто масто в Хард клас
          SALE I GILE (Sasa Milosevic / Dragisa Lopacanin)




          Второ място в Хард клас
          BH 4x4 OFF-ROAD (Ramiz Hodzic / Amer Hodzic)


          Трето място в Хард клас
          AS KOCELJEVAC Cherokee (Milisav Rakic / Dragan Markovic)
          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

          Коментар


          • #95
            От: 7th Serbian Trophy

            Край на състезанието...Довиждане, до догодина!



            Малко атмосфера от съботната вечер...



            Сърбите умеят, както да посрещат, така и да изпращат....
            Прощален обяд преди награждаването!
            Довиждане до догодина...!!!
            Благодаря на Организатора Боске и всички помогнали това невероятно приключение да се случи и да бъдем отново заедно!



            Малко от награждаването - всички участници(и от трите класа)получават грамоти и хубави думи..., победителите купи и награди и уважението на всички за мъжката борба!!!

            0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

            Коментар


            • #96
              От: 7th Serbian Trophy

              Ей,Танче къде го кри това видео до сега?Наказана си ,с Тетевенска ракия.
              тел. за приятели по всяко време 0888 909394

              Коментар


              • #97
                От: 7th Serbian Trophy

                Първоначално публикуван от Анжела Боянова Преглед на мнение
                Ей,Танче къде го кри това видео до сега?Наказана си ,с Тетевенска ракия.
                Е, къде, къде - в ютуб, ама блейка..забравих да кача половината Виноват...!
                Абсолютно заслужено наказание, даже ще е двойно, щото има и снимки - 420 броя...ба..., колко ракия да нося тази година, та да ми простите!?!
                Снимки от голямото оффроуд побратимяване: https://www.facebook.com/profile.php...8781194&type=3
                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                Коментар


                • #98
                  От: 7th Serbian Trophy

                  Измръзнах пак Толкова хубаво си изкарахме , че ме е срам , че тази година няма да сме част от БГ групата . Който не е ходил на това състезание не знае какво е усещането и емоцията . Там всички са равни и няма моменти за спорове .... А САМО ЕДНО ГОЛЯМО ПРИЯТЕЛСТВО .

                  П.С Танче ще се мъмрим ако не пуснеш снимките от тази година , за миналата ти е простено ........ наказана си да снимаш всички оф-мероприятия догодина ....
                  ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                  тел. 0889 017703
                  0897 516030

                  Коментар


                  • #99
                    От: 7th Serbian Trophy

                    Дет се вика дано ми се подредят нещата,че и аз да дойда.Поздрави!
                    Последно редактирано от Радо 57; 14-10-14, 12:54.
                    Нека силата да бъде с нас!
                    Suzuki Grand Vitara
                    +34 642 91 4154

                    Коментар


                    • От: 7th Serbian Trophy

                      Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                      Дет се вика от малко разбирам,но все пак ще помоля за малко повечко разяснение за класа Турист.Виждам има ли сме представители миналата година там.И още нещо,кой ще участва в този клас тази година.Имам желание да се разходя до Сърбия и да гледам състезанието,но от Живко разбрах,че това може да стане само ако се запиша в клас Турист.Тъй като има и други желаещи да дойдат с мен,явно и тях ще трябва да запиша в този клас.В противен случай мога да се настаня в някой от многобройните хотели там и после да се присъединя към вас.И още нещо-до кога е крайния срок за записване.Танчето или Анжела може да ми разяснят нещата ако имат желание.Поздрави!
                      Радо, единственото, което трябва да направите е да си подадете заявките за клас турист(ако сте на 100% сигурни) и да го направите възможно най-скоро, защото желаещите са много..!. Това е начина да видите всичко и да бъдем заедно през цялото време! Поздрави!

                      ПС Предлагам вече да използваме темата за тазгодишното издание, да поставяме там въпросите си и да започваме да се броим...! http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=188911
                      Последно редактирано от Таня Кълева; 14-10-14, 13:12.
                      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                      Коментар


                      • От: 7th Serbian Trophy

                        Днес ще се запишем и ние, в клас Турист. Като гледам снимките и клиповете, много ми хареса. Дано да има снежец, за да стане по интересно.
                        0887 526 564/ 0897 933 755 /

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X