Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Koe Casio?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Koe Casio?

    Много зависи от "експлоатацията". Литиево-йонните акумулатори най-много ги "мори" висока температура... Сауната не се отразява добре..., с един приятел имахме два еднакви и по едно време купени часовници. След малко тестове в сауната със сваляне от ръката на неговият трябваше да се смени батерията, моят още си е ОК, след може би 6 години... Разбира се, възможно е и да е случайност...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #77
      От: Koe Casio?

      Това ми е 3-тия Про трек и 5-я соларен Касио. Акумулатора изкарва на Г-шок 8 години на Про-трека около 4.5-5 ако не си играеш много с подсветката. При светкане всяка вечер по 2 пъти изкарва към 2 години.
      no signature no problems

      Коментар


      • #78
        От: Koe Casio?

        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
        Много зависи от "експлоатацията". Литиево-йонните акумулатори най-много ги "мори" висока температура... Сауната не се отразява добре..., с един приятел имахме два еднакви и по едно време купени часовници. След малко тестове в сауната със сваляне от ръката на неговият трябваше да се смени батерията, моят още си е ОК, след може би 6 години... Разбира се, възможно е и да е случайност...
        Редовно съм докарвал моето изцяло черно, соларно, нисък клас Касио до състояние на "парене" при пипане. Един път го бях забравил върху чадъра на плажа за да съхне и изкара цял ден. Батерията си е жива.

        Коментар


        • #79
          От: Koe Casio?

          Благодяря за отговорите, значи си струва да се инвестира в соларен
          LZ1NIM/P
          B pos

          Коментар


          • #80
            От: Koe Casio?

            ... и в титаниева каишка-мое мнение
            Cherokee WJ 4.0L- NP242
            Honda Africa Twin XRV 750

            Коментар


            • #81
              От: Koe Casio?

              Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
              ... и в титаниева каишка-мое мнение
              Напълно споделям!
              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

              Коментар


              • #82
                От: Koe Casio?

                Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                Много зависи от "експлоатацията". Литиево-йонните акумулатори най-много ги "мори" висока температура... Сауната не се отразява добре..., с един приятел имахме два еднакви и по едно време купени часовници. След малко тестове в сауната със сваляне от ръката на неговият трябваше да се смени батерията, моят още си е ОК, след може би 6 години... Разбира се, възможно е и да е случайност...
                Потвърждавам горното. На мен ми се "развали" акумулатор при почистване на голяма кухненска грил/преса. Подарих го и пича си смени акумулатора , ползва го вече 7 ма година...
                висете отпуснато

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X