Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Koe Casio?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Koe Casio?

    http://www.stayaliveshop.com/catalog...ubcategory=362

    Коментар


    • #17
      От: Koe Casio?

      Твърдо за титаниевия! Около 15 години носих касио с полимерна каишка и корпус и дето сменявах каишката всяка година ами накрая вече и часовника приличаше все едно мишки са го гризали. Аз определено не пазя а и свалям часовник от ръката само за смяна на батерия или сверяване. "Новия" от 6 години го нося по същата схема но е титаниев (не е касио) и не е мръднал с изключение на стъклото, което страда сериозно от отношението ми. Ама то за мене още няма измислено стъкло - ако сапфир пък ще се чупи лесно, срещу пръски от флекс и електрожен пък нищо не помага.
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • #18
        От: Koe Casio?

        Аз бих ти препоръчал Тисот само, че автомат да не е кварцов, ноооо зависи от финансите. Здрав часовник титаниев корпус, стъкло от сапфир кристал. Верижка - титан. Казвам го от личен опит, защото го имам от 5 г и е преживял какво ли не горкия часовник. Ноо както казах зависи какво ти се дава
        Последно редактирано от toyota_offroad; 07-10-13, 18:56.
        Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме”.

        Коментар


        • #19
          От: Koe Casio?

          Първоначално публикуван от toyota_offroad Преглед на мнение
          Аз бих ти препоръчал Тисот само, че автомат да не е кварцов, ноооо зависи от финансите. Здрав часовник титаниев корпус, стъкло от сапфир кристал. Верижка - титан. Казвам го от личен опит, защото го имам от 5 г и е преживял какво ли не горкия часовник. Ноо както казах зависи какво ти се дава
          Бюджет - до 1000лв.
          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

          Коментар


          • #20
            От: Koe Casio?

            Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
            Бюджет - до 1000лв.
            В такъв случай може да си намериш до тази сума автомат макар, че и кварцовите също не са лоши
            Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме”.

            Коментар


            • #21
              От: Koe Casio?

              Първоначално публикуван от toyota_offroad Преглед на мнение
              В такъв случай може да си намериш до тази сума автомат макар, че и кварцовите също не са лоши
              Не искам да влизам с полемики,ама точно пък Тисо..... Имаха една серия дето с рейтинг 200 метра се мокреха като си измие ръцете човек. И цените само си им останаха излишно раздути. Отдавна няма часовникарски форум в който да има фен на Тисо... Не са лоши съвсем, ама цените са им претоварени като африкански кораб с емигранти.
              Касио са поне перфектни ( повечето ) откъм цена/качество/предлагани екстри.
              висете отпуснато

              Коментар


              • #22
                От: Koe Casio?

                Не, Тисо нямат нужните ми функции.
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • #23
                  От: Koe Casio?

                  Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
                  Не искам да влизам с полемики,ама точно пък Тисо..... Имаха една серия дето с рейтинг 200 метра се мокреха като си измие ръцете човек. И цените само си им останаха излишно раздути. Отдавна няма часовникарски форум в който да има фен на Тисо... Не са лоши съвсем, ама цените са им претоварени като африкански кораб с емигранти.
                  Касио са поне перфектни ( повечето ) откъм цена/качество/предлагани екстри.
                  Въпрос на вкус и на късмет най-вече. Явно аз съм извадил късмет. За мокрене и на басейна лятото се къпя с него и в морето рискувах да влезна тази година и няма никакъв проблем. Вярно е цените са им прекалено надути.
                  Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме”.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Koe Casio?

                    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                    Бюджет - до 1000лв.

                    Да не ти развалям темата ма АЗ ако сьм на теб с тия пари ще си взема 2 барометьра по 20 кинта или 20 долара и за останалите ще си купя часовник без излишните за един часовник екстри.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3182-BO.jpg
Прегледи:1
Размер:23.3 КБ
ID:5525475
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: Koe Casio?

                      Вземи каквото ти хареса, но щом имаш предпоставка за алергии или дразнене на кожата твърдо препоръчвам титаниева верижка.

                      А то таковато....Кьептън ...той човека иска да си му е на ръката баромьетъра бре.... не е кат пли теб да ти е ня ...таблото.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Koe Casio?

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Да не ти развалям темата ма АЗ ако сьм на теб с тия пари ще си взема 2 барометьра по 20 кинта или 20 долара и за останалите ще си купя часовник без излишните за един часовник екстри.

                        [ATTACH=CONFIG]635304[/ATTACH]
                        И аз имам един подарен на пенсиониране Луминокс, седи си кротичко в касата ми, а за ежедневието си нося Суунто. Не знам защо и не мога да си намеря логично обяснение за този факт, ама такива са ми работите.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Koe Casio?

                          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                          И аз имам един подарен на пенсиониране Луминокс, седи си кротичко в касата ми, а за ежедневието си нося Суунто. Не знам защо и не мога да си намеря логично обяснение за този факт, ама такива са ми работите.
                          И аз съм така с един Charmex...
                          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Koe Casio?

                            Аз пьк обратно - не свикнах на Касиото и мачкам Луминокса.

                            А това с барометьра на рьката е топка работа.Сунто дьржи,но е половин компютьр това,а не часовник,според мен поне де.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #29
                              От: Koe Casio?

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              ...но е половин компютьр това,а не часовник,според мен поне де.
                              То точно този ефект се търси на практика...
                              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Koe Casio?

                                Разбрах аз ма един скапан Гармин за 150 долара ще покрие това което се тьрси като данни,а другото си остава часовник.Лично мнение де,аз се придьржам кьм просто и яко,а не да трябва да му зареждам батерията и какво ли още не.


                                Планинарско Сунто си вземи,9 нещо си модел беше.




                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Global-ProductImages-Suunto-Core-Alu-Deep-Black-Suunto-Core-Alu-Deep-Black-3946.png
Прегледи:1
Размер:202.9 КБ
ID:5525565
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X