Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кличко vs Поветкин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Кличко vs Поветкин

    Незнам с каква нагласа сте гледали мача, но според мен това е бокс ВИСША класа! Дали е зрелищен или не е друга тема. Поветкин май не си беше написал домашното, Кличко го надигра тактически.Първите три рунда бяха спорни, но след това бавно и уверено Кличко водеше мача. Ако решите че съм фен на шампиона - не не съм. Поветкин е изключителен боксьор, с превъзходни качества и техника. Нямаше бокс в средна дистанция, бързите атаки на Поветкин завършваха в кръста /и под него/ на Кличко, съответно нямаше и бокс в близка дистанция. Кличко е голям и затова е шампион.
    П.П. Колко футболни мача завършват 0:0, а коментарите са невероятен мач?
    SUBARU FORESTER 2.0XT '03
    УАЗ

    Коментар


    • #32
      От: Кличко vs Поветкин

      Ако не се забелязва, тук по-често се коментира именно самия мач, а не резултата.И никой не отрича яростно качествата и на двамата боксьори.А когато пуснат на ринга двадесет човека да се бъхтат отборно, тогава може и да намерим някаква прилика и база за сравнение м/у футбола и бокса.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • #33
        От: Кличко vs Поветкин

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        .А когато пуснат на ринга двадесет човека да се бъхтат отборно, тогава може и да намерим някаква прилика и база за сравнение м/у футбола и бокса.
        Това ще е яко. Къде го дават?
        Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

        Коментар


        • #34
          От: Кличко vs Поветкин

          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
          Ако не се забелязва, тук по-често се коментира именно самия мач, а не резултата.И никой не отрича яростно качествата и на двамата боксьори.А когато пуснат на ринга двадесет човека да се бъхтат отборно, тогава може и да намерим някаква прилика и база за сравнение м/у футбола и бокса.
          Е ако търсите такова зрелище не разбирам защо гледате бокс?
          Ако търсите кръв, трошене на кости и глави в нета има достатъчно такива боеве, ама не са боксови!
          SUBARU FORESTER 2.0XT '03
          УАЗ

          Коментар


          • #35
            От: Кличко vs Поветкин

            Първоначално публикуван от Biceps Преглед на мнение
            ........, ама не са боксови!
            То и това не беше!Ако си го гледал,борцовите и джудо похвати преобладаваха! И то 95% от страна на Кличко!
            Иво (таксито) Андреев
            0988 91 80 50
            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

            Коментар


            • #36
              От: Кличко vs Поветкин

              Вижте сега,Кличко си изигра тактически мача перфектно.Какво се очакваше от Поведкин?Неговата игра беше ляв прав в тялото и опит за дясна балтия,или обратното-десен прав долу,лява балтия.Това му беше цялата игра.В 7 рунд беше на косъм да си остави обувките на ринга при ляв десен прав от Кличко.Тогава той видя че печели мача.Великолепна игра от дистанция от страна на Кличко,Поведкин като КПД сигурно е 10%.Никаква плътност за тези 110кг.Умори се да бие в въздуха тези 12 рунда. Поведкин е велик спортист,но Кличко е най-добрият.Имам чувството че можеше оше 2 такива мача да изиграе,никакви признаци на умора.Пак казвам много добре си изигра картите-вземи тези милиони за 30 минути

              поздрави

              Коментар


              • #37
                От: Кличко vs Поветкин

                Аз за боксов термин балтия до сега не бях чувал...
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • #38
                  От: Кличко vs Поветкин

                  Абе да скачаш и да нанасяш интензивни удари 3 тайма, по три минути знам кво е,ама от 10 нагоре си е зверска работа ,па и толкова удари в главата, кои директни, кои не няма толкова значение-удари са и смъкват гарда,за въздух и умора ,но комент,просто тия момчета са класици независимо дали е красив мача или не,при тежките мачовете са такива,който иска атрктивност ,да гледа ниските и средните категории.Ние българите обаче, при тежките си имаме едно момче и ще си го гледаме до дупка ,ако ще да играе и най-грозния бокс/а това не е така/,ще стискаме юмруците/не палците/и ще се кефиме до дупка ,защото се бие за България и го прави с пот,кръв и ЧЕСТ!
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Кличко vs Поветкин

                    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                    Аз за боксов термин балтия до сега не бях чувал...
                    Това което правеше Поветкин си беше точно балтия.Тази средна и близка достанция която се опитваше да играе,не му се получи.Нормално че Кличко си почиваше върху него ,какво да прави като му се вре с тиквата напред.

                    поздрави

                    Коментар


                    • #40
                      От: Кличко vs Поветкин

                      Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                      То и това не беше!Ако си го гледал,борцовите и джудо похвати преобладаваха! И то 95% от страна на Кличко!
                      Всъщност между 134 и 175/100 от страна на Поветкин.Ако някой,някога е слагал ръкавици срещу много бърз противник със тежък,нокаутиращ удар играещ еднакво добре и във трите дистанции,ще разбере защо Поветкин постоянно търсеше захват за петата.Ако някой иска да наложи своя стил на игра срещу по-висок противник,начина не е да забие главата долу и да плува кроул.Много хора искат да копират Тайсън във "файтер"-ският стил,но за тая рзбота,освен вроден усет за дистанция,удар...си трябва и треньор.Някой да видя Кличко да инкасира чист удар в главата..? Ами затова попитах по-горе дали изобщо някой обръща внимание на стиловете на игра.Посрещащият ляв прав,играта с крака и НАЙ-ВАЖНОТО в бокса - защитата,толкова ли скрити останаха?! Някой да не си мисли,че за да стигне до този мач Поветкин е случаен?! Ами не е,има силен удар и много СЪРЦЕ,кураж,тоест.Е,срещу такъв не се рискува,още повече,че мачът не е за купата "Адем" във "Факултето".Кличко изигра мача изключително уверено и наложи тактиката и стилът си - важното на това ниво е победата,свързана със хонорара.Зрелищността трябва да търси кандидата за титла,на шампиона му е през...долуподписания.Кличко игра перфектно и аз искрено се надявам да го раздели поне година от мач със Кубрат.Не за друго,искам нашият да добие рутина.Забелязъл ли е някой до сега,че Кубрат играе подобен аматьорски стил - лев,лев,лев..?Е,Кличко играе същия стил,но многократно по-добре.Ей-зат'ва искам нашият да има повече време за подготовка! Искам,като българин, да победи и се надявам поне немският екип да го вкара в правилният режим и цикъл на тренировка.
                      Последно редактирано от Bat_Pepo; 07-10-13, 23:28. Причина: правоизпис
                      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                      Най-добрият ром е студеният ром!
                      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Кличко vs Поветкин

                        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                        Това което правеше Поветкин си беше точно балтия.Тази средна и близка достанция която се опитваше да играе,не му се получи.Нормално че Кличко си почиваше върху него ,какво да прави като му се вре с тиквата напред.

                        поздрави
                        И според теб ей така случайно до сега Поветкин има само победи?
                        Иво (таксито) Андреев
                        0988 91 80 50
                        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                        Коментар


                        • #42
                          От: Кличко vs Поветкин

                          Абе Пепи, стане ли един спорт любопитен предимно за специалисти, пиши го бегал.
                          Неслучайно толкова спортове направиха промени с цел атрактивност. Спорт без зрители за какво е?
                          Аз обичам да гледам бокс както други хора обичат да гледат балет, примерно. Образно казано, когато балерината вместо очакваните пируети и скокове е изиграла танца пестеливо, маркирайки ги, макар и с особено високо майсторство....не съм доволен.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Кличко vs Поветкин

                            Като добавиш и огромните хонорари и става ясно.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • #44
                              От: Кличко vs Поветкин

                              Точно бокс обичам да гледам,Миро Нали говорихме..? Кличко показа страхотна игра с крака,прие късата и средна дистанция,защото беше сигурен в себе си.А Тайсън защо е кумир на толкоз народ..?Защото беше много атрактивен ли?! Два пъти попадна на боксьори тип "ляв ляв,крачка - десен",т.е. аматьрски бокс и...всички знаем какво стана. Аз,например обичах да гледам борба.Ще дам за пример В.Йорданов.В последните си срещи,особено финалните биеше с 2:0,3:1...защо? Ами защото е професор по борба,не,ч не може с 12:0,ама защо да се хаби - знае всяка секунда от срещата какво и как да прави.И в крайна сметка го интересува чия ръка вдигат.Без да рискува 17 000 000 долара. Само титлата и АВТОРИТЕТА.Ами мен ме кефеше начина по който постигаше това. Там намирам красотата в даден спорт - стратегия,водеща до победа и най-вече налагането и...
                              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                              Най-добрият ром е студеният ром!
                              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Кличко vs Поветкин

                                Че е майстор Кличко, спор няма, Пепи. Точно защото сме си говорили много знаеш любимец ми беше Холифийлд, не Тайсън.
                                Липсва зрелището казвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X