Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново в Нисан форума :) - Nissan Terrano 2.7 TDI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

    Сега ще проверя задния ляв ако е здрав и еднакъв с предния ще пробвам поне предния да работи.


    Nissan Terrano 2.7 TDi
    ----------------------------
    Нещо което работи - не се пипа!

    Коментар


    • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

      Размених моторчететата но въжето е доста намачкано и не работи правилно и излиза от водачите. накрая смених левия и десния прозорец с тайванския механизъм и сега е добре. Дано изкара повече време


      Nissan Terrano 2.7 TDi
      ----------------------------
      Нещо което работи - не се пипа!

      Коментар


      • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

        Здравейте колеги. Някой дали знае от къде да си поръчам полиуретанови тампони за предна и задна стабилизираща щанга за тераното. В интернет намирам само комплект всички тампони по окачването, но не мисля да ги сменям всички с такива. Просто като ги сменях с оригинални тампони и биалетки преди известно време, сега са по-зле от преди. Биалетки ще пробвам да направя като тези на Спарки, но тампони немога да намеря. Поздрави!
        Nissan Terrano 2.7 TDi
        ----------------------------
        Нещо което работи - не се пипа!

        Коментар


        • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

          Първоначално публикуван от D. Bibov Преглед на мнение
          Здравейте колеги. Някой дали знае от къде да си поръчам полиуретанови тампони за предна и задна стабилизираща щанга за тераното. В интернет намирам само комплект всички тампони по окачването, но не мисля да ги сменям всички с такива. Просто като ги сменях с оригинални тампони и биалетки преди известно време, сега са по-зле от преди. Биалетки ще пробвам да направя като тези на Спарки, но тампони немога да намеря. Поздрави!
          Поръчка в завод ...един брой 8 лева ...обади ми се да ти кажа къде .
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

            Някъде ми се беше мярнало правени биалети за терано,...но нещо ми се губи темата,че ми писна всяка година да ги сменям

            Коментар


            • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

              Първоначално публикуван от pifco Преглед на мнение
              Някъде ми се беше мярнало правени биалети за терано,...но нещо ми се губи темата,че ми писна всяка година да ги сменям
              Моля:
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...=101930&page=4
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                Мерси Спарки

                Коментар


                • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                  Здравейте колеги. От известно време 2-3 седмици при палене на джипа, няма значение дали е пален преди това или е студен, понякога ( не винаги ) светва ЧЕК-а. Като подам газ лампата изгасва или просто си потеглям след малко гасне. Джипа си върви и работи нормално, не прекъсва. При първо палене на студен мотор ми се струва че понякога за момент притресе, излезе бяло-сив пушек. Някакви идеи от какво може да е? Масло има.


                  Nissan Terrano 2.7 TDi
                  ----------------------------
                  Нещо което работи - не се пипа!

                  Коментар


                  • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                    И моето така пуши при първо палене, но нямам идея от какво ... а при гасене се чува едно странно жужене като че ли от помпата 2-3 пъти и спира .. нямам спомен на предишното терано да е издавало този звук ...
                    Колега чека да не е от педала на газ-та

                    Коментар


                    • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                      Първоначално публикуван от D. Bibov Преглед на мнение
                      Здравейте колеги. От известно време 2-3 седмици при палене на джипа, няма значение дали е пален преди това или е студен, понякога ( не винаги ) светва ЧЕК-а. Като подам газ лампата изгасва или просто си потеглям след малко гасне. Джипа си върви и работи нормално, не прекъсва. При първо палене на студен мотор ми се струва че понякога за момент притресе, излезе бяло-сив пушек. Някакви идеи от какво може да е? Масло има.
                      Като ти светва чека, прочети му грешките. Трябва ти кламер само. Чак после може да умуваме какво е.

                      Първоначално публикуван от dark1 Преглед на мнение
                      И моето така пуши при първо палене, но нямам идея от какво ... а при гасене се чува едно странно жужене като че ли от помпата 2-3 пъти и спира .. нямам спомен на предишното терано да е издавало този звук ...
                      Колега чека да не е от педала на газ-та
                      Жужи авансатора няколко секунди след гасене. Не винаги. Понякога жужи постоянно, понякога на пресекулки. Нормално е и го има на всичките, поне преди 2000г.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                        Само че като си нямам идея какво да правя с кламера и къде да меря...? В буксата под волана ли се мери, нямам си и на идея даже. Трябва ли да работи джипа, само на контакт или изключен от контакт?


                        Nissan Terrano 2.7 TDi
                        ----------------------------
                        Нещо което работи - не се пипа!

                        Коментар


                        • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                          А е писано вече толкова пъти....

                          Има раздел сервизни ръководства, вътре има сервизно точно за твоето, вътре има раздел "EC", в който има и картинки кое се дава на късо на буксата и какво се прави. Четат се миганията на лампата.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                            Здравейте колеги. Тъй като явно от гарнитурата на помпата капе нафта как мога да развия единия болт, тъй като незнам с каква глава е?





                            Nissan Terrano 2.7 TDi
                            ----------------------------
                            Нещо което работи - не се пипа!

                            Коментар


                            • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                              ТЪй като явно (според питането ти) не си отварял помпа, занеси я на човек. След като смениш сам гарнитурата ще установиш че нещо не е баш така, както трябва да е. Помпата се регулира с местене на капака.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                                Дадох основни насоки по телефона, ноо без хептен опит си малко пипкава история. Особено настройката, особено без нещо за четене

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X