Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мобилен телефон на газ..?!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мобилен телефон на газ..?!!

    Вижте на какво попаднах..?!!

    http://fakti.bg/technozone/77793-sma...-gazova-uredba

    Не видях да е пускано тук. Ако съм пропуснал - сори!

  • #2
    От: Мобилен телефон на газ..?!!

    Това май е излишно.Ти ако си някъде на майната си,нали най вероятно няма да си пеша!Ама требе да се продава!
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • #3
      От: Мобилен телефон на газ..?!!

      Интересно изглежда, прочетох му характеристиките (http://www.flamestower.com/FAQ/) и ако не ме беше страх от енергоизточникa - газ, бих поръчал. Не ми се вижда излишно - все някога човек ходи по труднодостъпни/забранени за машини места.

      Наскоро се сдобих с негазова (пусти страх) алтернатива gotpuku (http://www.gotpuku.com/) - за момента нямам забележки.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gotpuku.jpg
Прегледи:1
Размер:55.4 КБ
ID:5523081

      Коментар


      • #4
        От: Мобилен телефон на газ..?!!

        Не е съвсем излишно, но една соларна зареждачка е по-удобна. Това пък е по-непретенциозно, щото може да се ползва и нощем или на закрито. Абе, ще си намери пазар, щото "на майната си" можеш да отидеш и пеша, и с колело, мотор или АТВ (както и на ски или моторна шейна) ....
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          От: Мобилен телефон на газ..?!!

          Имам някъде из мазето подобно - моя самоделка. С Пелтие елемент. Става, ама е доста със слабо приложение, от практическа гледна точка. То в джандема, обикновено и сигнал няма, а една резервна батерия е диста по-полезна.

          Коментар


          • #6
            От: Мобилен телефон на газ..?!!

            Като гледам това си е чист Пелтие елемент..
            Аз аварийно си нося една 5Ач батерийка, чиято една стена си е солар...
            Зарежда се от солара или през USB... Има USB изход.
            Много по-компактна е (маалко по-голяма от телефона), а гарантира поне 2 нормални (при номинален ток, а не бавни) пълноценни зареждания на телефона дори и да не е изложена междувременно на слънце.
            Смятам, че е много по-практична от тези газовите измишльотини
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #7
              От: Мобилен телефон на газ..?!!

              Е, то не е задължително само ГСМ-и да зарежда. Има още сума джаджи с батерии. Абе алтернатива е някаква, на мен ми харесва.
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #8
                От: Мобилен телефон на газ..?!!

                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=135053 Баткото на агрегатче.

                Коментар


                • #9
                  От: Мобилен телефон на газ..?!!

                  Да мъкнеш И такова нещо в багажа... ми се струва безсмислено. Много по-практично е втора батерия или battery bank. Или пък зарядно с динамо и лостче. В една голяма търговска верига продават в кошове светодиодни фенерчета с динамо по 2 лв.
                  А ако си в дън горите тилилейски или няма да имаш покритие, или доста по-практично да носиш обикновен телефон, чиято батерия издържа седмица в стенд бай, а не телевизор.
                  По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мобилен телефон на газ..?!!

                    Първоначално публикуван от VHS Преглед на мнение
                    ..... по-практично да носиш обикновен телефон, чиято батерия издържа седмица в стенд бай, а не телевизор.
                    То и в града е по-смисено да носиш телефон, но не е престижно. С нещо смарт е къде по-шик.... кат си дум тре'а се компенсира.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X