Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДЕСЕН ВОЛАН- ПРЕДИМСТВА И НЕДОСТАТЪЦИ ВЪВ ФИНАНСОВ АСПЕКТ, А И НЕ САМО

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ДЕСЕН ВОЛАН- ПРЕДИМСТВА И НЕДОСТАТЪЦИ ВЪВ ФИНАНСОВ АСПЕКТ, А И НЕ САМО

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Май трябва да се прави отделен раздел за десните... ъъъъъ....волани...


    Англичаните от години търсят начин да се справят с проблемът в който сами са се вкарали, а ние сега търсим оправдание как сами да се набутаме в него.
    В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
    В. Иванов

    Коментар


    • #62
      От: ДЕСЕН ВОЛАН- ПРЕДИМСТВА И НЕДОСТАТЪЦИ ВЪВ ФИНАНСОВ АСПЕКТ, А И НЕ САМО

      И аз съм карал SUV-ове с десни волани. Свикването при мен беше за час-два. Може би, защото бяха автоматици. Но такива автомобили управлявах само вътре в американски бази, в които разрешената скорост е 40-50 км/ч и не ти се налага да изпреварваш. Със сигурност, обаче не бих си взел такова чудо за в България, ако ще и без пари да ми го дават. Като гледам, как "обратните" се изнасят срещу мен, за да огледат пътя, ми настръхва косата. Нагли, та нагли. Че и все по-често започна да ми се случва. Дано да им сложат пръта на тия тарикатчета.
      HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

      Коментар


      • #63
        От: ДЕСЕН ВОЛАН- ПРЕДИМСТВА И НЕДОСТАТЪЦИ ВЪВ ФИНАНСОВ АСПЕКТ, А И НЕ САМО

        Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
        Англичаните от години търсят начин да се справят с проблемът в който сами са се вкарали, а ние сега търсим оправдание как сами да се набутаме в него.
        А, не. Не сами са се вкарали, а са ги вкарали французите и то мощно. Първата стандартизация е на англичаните и целия останал свят МОЖЕШЕ да я възприеме, НО НЕ - Франция е трябвало да е наопаки на тях и понеже била на континента, заразила цяла Европа, т.е. света.

        Майтапът е, че френските железници са с ляво движение, защото са проектирани от англичани.

        Раздел за десни волани няма да има. Просто оттук нататък обещавам мощно да трия.

        На изпроводяк - на 4 страница съм написал колко точно десняците са по-опасни. Джамбазов пък, пак там е написал обърнатите колко точно са по-опасни. Статистика за катастрофите има - и тя не е в полза на десняците, но ще оставя всеки сам да се ограмоти до степен, да може да тълкува статистически данни.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X