Страница 4 от 4 ПървиПърви 1 2 3 4
Резултати 61 до 63 от 63

Тема: ДЕСЕН ВОЛАН- ПРЕДИМСТВА И НЕДОСТАТЪЦИ ВЪВ ФИНАНСОВ АСПЕКТ, А И НЕ САМО

Място
    На много места.
    Публикации
    1,240
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране От: ДЕСЕН ВОЛАН- ПРЕДИМСТВА И НЕДОСТАТЪЦИ ВЪВ ФИНАНСОВ АСПЕКТ, А И НЕ САМО

Цитат Мнение на Джамбазов Преглед на публикациите
    Май трябва да се прави отделен раздел за десните... ъъъъъ....волани...

Англичаните от години търсят начин да се справят с проблемът в който сами са се вкарали, а ние сега търсим оправдание как сами да се набутаме в него.
    В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
    В. Иванов

Място
    гр. Сопот
    Публикации
    613
    Точки (при гласуване)
    10

По подразбиране От: ДЕСЕН ВОЛАН- ПРЕДИМСТВА И НЕДОСТАТЪЦИ ВЪВ ФИНАНСОВ АСПЕКТ, А И НЕ САМО

И аз съм карал SUV-ове с десни волани. Свикването при мен беше за час-два. Може би, защото бяха автоматици. Но такива автомобили управлявах само вътре в американски бази, в които разрешената скорост е 40-50 км/ч и не ти се налага да изпреварваш. Със сигурност, обаче не бих си взел такова чудо за в България, ако ще и без пари да ми го дават. Като гледам, как "обратните" се изнасят срещу мен, за да огледат пътя, ми настръхва косата. Нагли, та нагли. Че и все по-често започна да ми се случва. Дано да им сложат пръта на тия тарикатчета.

Ясен е офлайн Супер Модератор | news |
    | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    48,616
    Точки (при гласуване)
    60

Цитат Мнение на Жоро Байкушев Преглед на публикациите
    Англичаните от години търсят начин да се справят с проблемът в който сами са се вкарали, а ние сега търсим оправдание как сами да се набутаме в него.
    А, не. Не сами са се вкарали, а са ги вкарали французите и то мощно. Първата стандартизация е на англичаните и целия останал свят МОЖЕШЕ да я възприеме, НО НЕ - Франция е трябвало да е наопаки на тях и понеже била на континента, заразила цяла Европа, т.е. света.

Майтапът е, че френските железници са с ляво движение, защото са проектирани от англичани.

Раздел за десни волани няма да има. Просто оттук нататък обещавам мощно да трия.

На изпроводяк - на 4 страница съм написал колко точно десняците са по-опасни. Джамбазов пък, пак там е написал обърнатите колко точно са по-опасни. Статистика за катастрофите има - и тя не е в полза на десняците, но ще оставя всеки сам да се ограмоти до степен, да може да тълкува статистически данни.
    Irrigation of the land with sewater desalinated by fusion power is ancient. It's called 'rain'.

Страница 4 от 4 ПървиПърви 1 2 3 4

Сходни теми

1. Твърдите куфари - предимства и недостатъци
    От milentv във форум Екипировка
    Отговори: 159
    Последно мнение: 03-10-18, 23:21
  2. Джип Вранглер 4,0 предимства и недостатъци .
    От GOLDY-Владиан Христов във форум JEEP
    Отговори: 78
    Последно мнение: 04-07-18, 08:47
  3. АТВ Предимства и недостатъци
    От ta4kata risk-gabrovo във форум Избор на ATV
    Отговори: 18
    Последно мнение: 11-01-10, 17:25
  4. Отговори: 237
    Последно мнение: 19-06-09, 19:31
  5. АЕЦ- предимства и недостатъци
    От п-к A.Moralez във форум Наука и образование
    Отговори: 96