Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мобилна Спасителна Служба (МСС) - дискусии и въпроси

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Аз по нагоре съм писал. Когато става дума за спасителни работи всякакви хора и машини са необходими даже и хора без машини помагат много, тъй че записвай се...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от quadra
      Аз например бих се записал с кеф, обаче сами знаете с каква магистрална бегачка разполагам, даже няма да мога да стигна до местата където повечето от търсещите помощ закъсват
      А за лебедки и тн да не говорим, аз даже куки за теглене нямам
      Така че уви... Преди имах Вранглер, той си беше точно за тая работа, а сега... Виж ако ви трябва стабилна тяга - V8 е насреща
      Как ще не ставаш бре! А кой ме издърпа от калта? Я дай малко снимки да се посмеят хората

      Коментар


      • #33
        Първоначално публикуван от Венцислав Петров
        Аз по нагоре съм писал. Когато става дума за спасителни работи всякакви хора и машини са необходими даже и хора без машини помагат много, тъй че записвай се...
        Запишете ме тогава, стига да съм на линия ще помогна с каквото може.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от Венцислав Петров
          Аз лично смятам че това МСС е много добро хрумване, искам да дам предложение !
          Могат ли да се включат и ловци, все пак и ние обикаляме из горите и можем да помогнем при нужда ?
          То ние се делим на "ловци" и другите само за играта наречена "голямата война" и то повече на майтап да е весело...

          А сега сериозно: МСС е замислена като служба за взаимопомощ и там деленето на ловци, космонавти и т.н. е безсмислено. Проблемът с тази идея е че малко хора се включиха и още не са достатъчни за да заработи идеята. Но пък редовно има някой закъсал който иска помощ... Странно, хем малко хора са готови да се запишат хем много хора я знаят и като стане нужда звънят...
          Аз също искам да се включа в иницятивата, но мога да помагам с авточасти и помощ като пешеходец. Защото имам една джипка, която само ме излага и не смея да отида никъде с нея, но скоро ще си взема добра джипка и с удоволствие ще помагам.
          LZ1HKW
          Реглаж на преден и заден мост
          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

          Коментар


          • #35
            И аз мога да се включа, но за сега в категорията (**), хора с неподготвени автомобили. Каквото се изисква от организацията съм на линия - стига служебните ми и лични ангажименти да позволяват това.


            Вече се възползвах от МСС, време да се помага кой с каквото може
            Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
            LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
            Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

            Коментар


            • #36
              Записвам се с най-голямо удоволствие. Надявам се до един месец да имам един солиден и добре подготвен джип . Практиката ми показва че не е нужно да има прекалено много " даващи акъл". Нужен е един сработен екип с подготвена кола и желание за помощ. Нужно е да има възможност за връщане на поне част от разходите направени по изваждането на нехайно закъсали ( Беззусловно това не се отнася за бедствия). Подготовката и желанието за помощ са нещо което не подлежи на съмнение и със радост ще очаквам включването ми в групата .
              LZ1VMH

              Коментар


              • #37
                "Групата" с радост те приема
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #38
                  А аз още не съм порастнал така ли?
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #39
                    Ще те взема не бойсе. С тоят осмак до мястото на събитието за по бързо и с моят джоган в центъра на вулкана(Бамбуча).
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #40
                      Първоначално публикуван от quadra
                      А аз още не съм порастнал така ли?
                      Е записан си де, официалното приемане после...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #41
                        Как ще изкарам този месец, просто не знам. Каде ли стои моят новичък редукторен джоган. Имам едно Пежо доста е проходимо. Можеме и него да включиме в акция .
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • #42
                          Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                          Първоначално публикуван от quadra
                          А аз още не съм порастнал така ли?
                          Е записан си де, официалното приемане после...
                          Трогнат съм наистина!
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #43
                            Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                            Първоначално публикуван от quadra
                            А аз още не съм порастнал така ли?
                            Е записан си де, официалното приемане после...
                            Как става записването в МСС, по точно как мога да се включа ?
                            LZ1HKW
                            Реглаж на преден и заден мост
                            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                            Коментар


                            • #44
                              Добавени сте вече.
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • #45
                                Според правилата заявих желание за участие в групата.
                                Отговор кога и как?Опит-не малък но нека други кажат.
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X