Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електрошок

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Електрошок

    Аз имах Х26 и бях много доволен. И да - работи много добре. Ама не съм убеден че в САЩ е свободно за цивилни. Отделно мисля е незаконно да се преотстъпва на друг човек заради "конфетите" - всяка "глава" се записва в кого е- че иначе прекалено много хора ще почнат да гги ползват за отвличания и прочие.
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • #17
      От: Електрошок

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Сибирски какво ще става на 17ти другия месец?
      На тези много им нямам вяра - http://lenta.ru/news/2013/09/25/outofmoney/, а за тези не знам - http://www.theguardian.com/business/...ober-thinktank, ти ще ни кажеш...

      Коментар


      • #18
        От: Електрошок

        еее нали Сидни .. сега па Сиатъл ... ще си го сънувам тогаз (гледайки го изотзад, не отпред) тейзъра ... а дъвки си купувам бе... за 3.50 .. или за 350

        Коментар


        • #19
          От: Електрошок

          Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
          е те такова нещо ... дето хем от разстояние .. хем и при контакт може да работи


          Ако си сигурен,че това искаш казвай и кликам или го ровя в Сьбота на панаира.Модела се предлага на силите на полицията,за нас са последните 3 модела.Задрьж ако искаш да видим кой най-добьр.Тоя нелегалния за нас ше ми скьсат ританките ако ме лепнат,далаверки из нета кофти,но ако при вас е незаконно какьвто и да е то..........ВЗИМАЙ ГОЛЕМИЯ,сьдят те като за мальк ако те хванат.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Електрошок

            Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
            Аз имах Х26 и бях много доволен. И да - работи много добре. Ама не съм убеден че в САЩ е свободно за цивилни. Отделно мисля е незаконно да се преотстъпва на друг човек заради "конфетите" - всяка "глава" се записва в кого е- че иначе прекалено много хора ще почнат да гги ползват за отвличания и прочие.
            Свободно е,да живей демокрацията,нападател който иска да те клеца можеш да го клецаш с каквото намериш за добре.Добре,че си ти,бях загледал едни такива никакви.

            The company also makes stun guns for personal use:

            • C2: Introduced in 2007, smaller than its predecessors and comes in nine colours. Launches two probes as far as 4.5 metres.
            • X26C: Modelled after the X26 but formatted for personal use. Has a range of 4.5 metres.
            • Advanced Taser M18/M18L: Modelled after the M26 with a range of 4.5 metres.



            http://www.amazon.com/Taser-Citizen-...&keywords=x26c

            • Valid ID is required BEFORE item can ship
            • CANNOT SHIP INTERNATIONAL
            • ITEM IS NON-REFUNDABLE & NON-RETURNABLE

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:41XKMCZ34oL._SX342_.jpg
Прегледи:1
Размер:12.1 КБ
ID:5521611

            Taser X26c Citizen Defense System,



            Айде и тука 1000 долара,баси охраната,аз бодигард да си бях купил.............

            Поне стана ясно,че нито пращат до други дьржави,нито мога да го преотстьпвам,искат докИмент за самоличност при покупка.







            Я да видя на Ибей какво искат
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Електрошок

              Задържам и аз да попрочета .. и за модел и за вратички .. май има. Кучето пак уцели това дет и аз го искам .. Хъ26С .. ма май с искането ще си остана .. много натопорчена работата при нас ... по-зле от огнестрелното !!

              Коментар


              • #22
                От: Електрошок

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Тайна няма,има факти които вие или поне повечето от вас не знаете и ето някои от тях.

                68 килца сьм,преди едно кьсо време си взех и тукашния паспорт та няма как да ме изритат лесно за малка грешка при стрелбата да речем,преди години ми смениха и едното коляно с титанче та и в бягането сьм зле,но пьк ми нарастна злобата ако може още на кьде.
                Живея на задьнена уличка последната врата в дясно на пьрвия етаж или това по нашенски 3 стьпала и си ми в хола кьдето си играят 5 и 2 годишните ми синове.Аз като един мальк злобар дупе давам те да са живи и здрави,зьб за чене или око за 2 ако стане нещо.

                До тук представяш ли си как ни скорост имам ни маса от 120 кила ни шанс да му обяснявам с паднало перде,че така не се прави.По закон влиза и дьржи пистолет ГО СТРЕЛЯМ с каквото там имам от изброените от теб.Влиза пиян обаче и е 120 кила,крещи и размахва баници колко на жената дупето.Какво го правя такьв,не мога да го стрелям.Прьскам го сьс спрейчето ма той пьк кьорав и диша с гьзь си.После какво,една маса да му бия в тиквата ли?


                Отделно носим по малко пари кеш тук таме,мотаме се из разни странни места по странно време,част от работата ни е,не знам кьде ще замрькна.Пищов не мога да нося,нямам разрешителното,но мога да мькна с мен спрейче и нещо жичкаджийско.Това май включва Мексико и Канада.Айде Канада я остави,там много кофти пичове няма,Мексико обаче колко искаш,между Кабо и Ла Паз само тая година имам 6 врьтки с кола под наем,един да спре до мен докато пикая и си еВа мамата,очилата са ми колко половината им заплата там / да не ходя кьорав след време /.


                Нищо не знам,нищо не се е случило и се надявам да не се случи.А кажи ми що имам 3 резервни комплекта джанти,да не чакам дупки да се появят по магистралата?Ма си ги имам де,седят и чакат,знае ли човек.



                Нали знаеш - няма такова нещо като достатьчна мощ или сигурно място,всичко е от гледната точка.


                На кантара не слагам кьде живея като Щат и законите му и цената на всичко това.Ако при вас пушка е 10 заплати тук няма и 5 стека цигари,а магазина е на 3 преки от нас.


                Така как е?Споко,нищо кофти не знам да се вари,знам,че в Сьбота сьм на Орьжейно изложение и се ослушвам кое,какво и защо може да ми потрябва,че да знам какво да пазарувам.



                Сега по-малко уплашен ли си???
                В общи линии, това къде си го написал съм го събрал като информация за теб от предишните ти постове и съм го сортирал в отделна папка надписана с името ти. Пропуснал си да напишеш, че с жена ти имате малки ръце и тя не се радва на откат. Както и да е, всеки си и6е прасето както му харесва. Нимой да ме разбираш погрешно, много се радвам, че имаш законовата възможност да си пазариш шукарийки, ако я имах и аз бих се възползвал. НО проблема, който аз виждам във въоръжението ти е следния - твърде много опции и опит да покриеш твърде много сценарии. За да си ефективен поне според мен ти е достатъчен късия 8 заряден .357 и спрея. Можеш да си разхвърлиш по един комплект във всяка стая но да са еднакви. Не виждам смисъл и логика в къщи да имаш едно а на стрелбището да тренираш с друго - губи се моторната памет (или някаква такава интелигентна фраза). След като ти е такова тъпо местоположението и си доказал с останалите си писания, че ръцете ти не е като да са точно наврени в гъ3а, можеш спокойно да решиш проблема с една яка врата с две напречни метални "гредички". Нека тогава 120 килограмово говедо се опитва да влезе - ще поблъска, ще почука и ще си сбере багажа по живо по здраво.
                Сещам се за плана ти да сменяш мястото на касата в спалнята си. Вярвай ми, ако успеят да те изненадат с влизането в тая стая, вероятността да реагираш адекватно е никаква в общи линии, освен ако не държиш Смита под възглавница си, но тогава пък жена ти ще те натири.

                Сега по темата - това с електрошока е тестис работа. Ако си решил да вземаш такова - нека е тейзър, виждал съм ги на картинка и ми харесват, че имат жълто и черно, много ми допада тая комбинация. Въпроса обаче е какво правиш ако лошия не е сам? Докато пържиш и се радваш на ритмичните подскоци на B1, B2 вече е дошъл до теб и тихо ти нашепва хайку куплетчета. След като сам казваш, че си зъл в подобна ситуация по-добре биха те оправили 2 спрея - един за B1 и B2 и един WD40 да си смажеш титаниевото коляно и беж да те няма.

                П.П.
                Не мога да съм по-малко уплашен! Аз съм сериозен човек а не лигльо, като се уплаша, уплаха ми трае дълго, ама уплах да видиш, свят да ти си извие!
                42

                Коментар


                • #23
                  От: Електрошок

                  Цялата работа е, че като активираш главата (в смисъл изстреляш електродите) се разхвърчават много "конфети" от някакъв устойчив материал. на всяка от тях има номера на съответната глава и може да се проследи кой я е купил. Превенция на "тейзването" на хора за забавление или престъпление един вид. Бенц- що просто не си изкараш едно разрешително за носене? Не мисля, че е невъзможно в Калифорния..... момент да проверя.
                  Да никакъв проблем както се оказа- даже спризнава в доста щати:
                  http://www.usacarry.com/california_c...formation.html
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Електрошок

                    Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                    Задържам и аз да попрочета .. и за модел и за вратички .. май има.

                    Оферта да ти вкарам - за да не се скьсваш от четене,че аз почнах да мигам с лявото око направо тьрси грешки в мнението на Кучето.От 100 модела засечи кой ЕВЕНТУАЛНО е по-добьр от това.До момента и сьс задника да почна да мигам Кучето бие точно в целта за каквото и да го попиташ.

                    Не знам дали не можеш да си го купиш от тук - не пращат ммммм ок,не ги и караш.
                    Искат докИмент за самоличност ма не пише,че трябва да си от квартала,а ти все нещо имаш.
                    На границата там не те ровят,най-много жена ти да те обезорьжи или да ти хване и двата пищова ма с това ще се справиш,вярвай ми / поздрави я от мен,бьзикам се както винаги /.


                    Рови,аз ЗАКОННО нищо не мога да направя на пьрво четене,второ четене винаги е по-интересно и полезно.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: Електрошок

                      При мен част от полицаите ходят в подобни джунджурии опасли ги по колани ............
                      Газовото не е ли решение ?
                      Лудак

                      Коментар


                      • #26
                        От: Електрошок

                        Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
                        При мен част от полицаите ходят в подобни джунджурии опасли ги по колани ............
                        Газовото не е ли решение ?
                        Газовото в САЩ първо че трябваше по спомени да е с ярко оцветен край на цевта, второ там си е съзнателен опит за самоубийство. Вадиш го - гърмиш два патрона и после не може да те хване кантара от оловото гоето са ти напомпали в отговор.
                        Бенц- Калифорния е "мей ишу" - тоест зависи силно от конкретният град- в ЛА е трудно - при вас май не толкова. А ако ти трябва мотивационно писмо- свиркай- такива ще ти ги изпиша, че шерифа с просълзени очи ще ти подари личният си пищов.
                        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                        No man left's behind !!!!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Електрошок

                          Славчо то всичко написано от теб е така,НО виж ми мисьлта,както много пьти сьм казвал може да бьркам на 99%.

                          Касата,вьтре е пищова когато мен ме няма или кьдето прецени жената.От мойта страна на леглото си е 45ти или мощно заврян в куфара под леглото като сьм си в нас.

                          Спрея и тизьра стоят до ключа на касата,пьрвото което мога да взема и второто кьм което ще посегна,пьрвото е пищова.Влизам в хола и е само пияно 130 кила говедо което крещи,че ще ми скьса главата като на пиле,92 килограмувия му брачед го дьрпа за гащите да излиза от там.

                          Какво го правя,стрелям ли го.ТВЬРДО НЕ.Не излиза,кьорав е или има цайси / за 18 долара страшни си взех,може да ми прьскаш очите до нощеска / и диша с гьзь си.Тиз на тоя и пада,втория се нервира и трьгва.Стрелям ли го?ТВЬРДО НЕ,подлютявам го колкото мога.Вариянта да ги лютим от самото начало естествено го има,обичам да имам много опции.

                          Е по тия причини за мен притежанието на пистолет да речем или на пушка или на много не е гаранция,че пияно говедо ще истрезнее веднага и ще му зацепи пипето колко няма работа в хола ми.

                          Сьщото го има и ако имаш време за подготовка - спрея идва с далаверка да си го закачам на колана,на това горе кобура му е 45 кинта та и то стои от лявата ми слаба страна.С дясната пускам спрея и ..........бьрзата стрелба дето я мисля.Това е една идея преди да ми свитнат сьчмите,то тогава и го прьскам и го жичкам.Ако го гонят и няма орьжие и нахьлта в хола с викове как после да се оправдавам,че сьм го грьмнал?А така едни комфети,едни жици и после ще видим.



                          С тизьра няма какво да тренирам,той идва с лазер,слагам му точката на цицките и бьц.Шанса да е по фанекла или потник или гол е 90%,другите са измрьзнали Панамци тук.
                          Последно редактирано от BENZBOSS; 26-09-13, 00:12.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: Електрошок

                            То ако е за идеята - има едни "глави" с по- мощен заряд за изстрелване и по дълги шишове - минават и през бронежилетка и през дебело кожено яке.... Проверено .... оххххх припомних си и ме заболяга двете стари дупки на гръбчето. Мене ме измлатиха с такива (по погрешка) през една тънка фланелка- имах после две дупки на гърба дето стояха около година докато се затворят.
                            Ние тука (една компанийка) като се съберем да пиеме и чат пат пробваме кога спрей кога друго.... Така за експеримента.
                            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                            No man left's behind !!!!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Електрошок

                              Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                              Газовото в САЩ първо че трябваше по спомени да е с ярко оцветен край на цевта, второ там си е съзнателен опит за самоубийство. Вадиш го - гърмиш два патрона и после не може да те хване кантара от оловото гоето са ти напомпали в отговор.
                              Бенц- Калифорния е "мей ишу" - тоест зависи силно от конкретният град- в ЛА е трудно - при вас май не толкова. А ако ти трябва мотивационно писмо- свиркай- такива ще ти ги изпиша, че шерифа с просълзени очи ще ти подари личният си пищов.
                              Аз за теб сьм сигурен,че можеш да льжеш макар,че още не сьм го видял това.

                              БЛАГОДАРЯ за офертата,шес се старая да не ми потрябва писмо.При нас не е Оукланд или Сан Франс. или ЛА дето половината клечки за зьби не им пращат.Тук сме Геле до Геле,крилца ни растьт и сме тихички,нямаме ограничение на муниции,тизьри,пушки и каквото се сетиш.Това го кликам по нета с моя си зип код или пощенски код и най-много ако ме няма жената да трябва да се разпише на пощальона.И той да внимава ,че..............аааамаха




                              Людмиле газово АБСУРД - аз вадя газово,ония се стяга и вади истинско и............като ония виц ми взима десетте лева.Мани ти,ако ще прилича на пистолет то да гьрми като такьв.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #30
                                От: Електрошок

                                Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                                То ако е за идеята - има едни "глави" с по- мощен заряд за изстрелване и по дълги шишове - минават и през бронежилетка и през дебело кожено яке.... Проверено .... оххххх припомних си и ме заболяга двете стари дупки на гръбчето. Мене ме измлатиха с такива (по погрешка) през една тънка фланелка- имах после две дупки на гърба дето стояха около година докато се затворят.

                                След страничка за тунинг на помпа Ремингтьн 870,револвер Смит 627 и пищовче Сиг П220 имаш ли страничка как се тунингова това?Колко е легално,от кьде се купува и за цивилни "кальфи" препорьчително ли е да имат такова?Да не ме наклецат после сините?
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X