Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свети ми лампа (!)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Свети ми лампа (!)

    Здарвейте от два дни забелязвам че ми свети лапма (!) на таблото...въпреки че ми е пусната ръчната. След минаване на около 10-ина км лапмата угасва. Свети само сутрин при незагрял двигател. Пробвах вариант с вдигната и свалена ръчна вечер, но сутрин пак ми светеше (подозренята ми бяха че не пуска ръчната, ама не). След като угасне на таблото за известно време ако натисна спирачка ми светва...и така остава за 10-15 сек.,. след което угасва.... Спирачна течност има повече от половината м-ду мин и макс...
    Не съм забелязал проблем със спирането...работи си спирачката нормално реагира.
    Някой имал ли е подобен проблем и решение?
    благодаря

  • #2
    От: свети ми лапа (!)

    А накладките в какво състояние са? Имат ли вграден датчик? Да не би феродото да се е изтъркало до датчика и за това да свети?

    Коментар


    • #3
      От: свети ми лапа (!)

      Прочети пак тази тема
      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=167890

      Ама Фнимателно
      Последно редактирано от krasi-mir; 23-09-13, 15:38.
      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

      Коментар


      • #4
        От: свети ми лапа (!)

        Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
        Прочети пак тази тема
        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=167890

        Ама Фнимателно
        Много благодаря адаш за препратката...прочетох я 'фнимателно...живи и здрави, утре пробвам

        Коментар


        • #5
          От: Свети ми лампа (!)

          Първоначално публикуван от ktivanov Преглед на мнение
          Здарвейте от два дни забелязвам че ми свети лапма (!) на таблото...въпреки че ми е пусната ръчната. След минаване на около 10-ина км лапмата угасва. Свети само сутрин при незагрял двигател. Пробвах вариант с вдигната и свалена ръчна вечер, но сутрин пак ми светеше (подозренята ми бяха че не пуска ръчната, ама не). След като угасне на таблото за известно време ако натисна спирачка ми светва...и така остава за 10-15 сек.,. след което угасва.... Спирачна течност има повече от половината м-ду мин и макс...
          Не съм забелязал проблем със спирането...работи си спирачката нормално реагира.
          Някой имал ли е подобен проблем и решение?
          благодаря
          Ам по колко пъти пускаш една тема бре.От 27 юни 2013г до сега не си ли оправи проблема Баси!Не си фнимателен,не си-и-и-и!Чети,чети!
          имах и Toyota Rav 4 2006g.
          Mitsubishi Lancer 2008g.
          Honda CR-V 1998г.
          Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

          Коментар


          • #6
            От: Свети ми лампа (!)

            Амииии мислех че съм го оправил ама не би....юни долях малко течност и мислех че проблема е решен ама явно за мн. малко още течност е имало нужда...че мислех че проблема е другаде а не в капачката...докато ми светна пак отверме навреме, затова пак питах ... сори ама с питане .... до Цариград дет се вика...и до решаване на проблема от патили.. БЛАГОДАРЯ на всички !

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X