Обява

Свий
Няма добавени обяви.

идеи и предложения за подобрение на гранд витара 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • идеи и предложения за подобрение на гранд витара 2006

    Добър ден колеги на скоро закупих една витара 2007 за добро или лошо нея си харесах като цяло съм много доволен от нея но ми се иска да внеса някои подобрения виждам доста теми и проекти по стария модел и като че ли нищо или почти нищо свързано с по новия и не мога да разбера аз ли съм с калпав джип или няма ентусиасти за това ??? Ще съм благодарен на мнение или линк към подобна тема както и на съвет.

  • #2
    От: идеи и предложения за подобрение на гранд витара 2006

    Никой ли не се е занимавал с модели след 2005?

    И на мен ми се иска да променя нещо. Напр.:
    1. Ролбари - до колкото знам фабрично има предвидени места за закрепване както на преден, така и на странични елементи. Дали обаче са само декоративни или може да се сложи нещо здраво, дето да служи за опора на крик?
    2. Светлини за мъгла. Гледам, че на лоста за светлините има управление за допълнителните фарове, но дали работи на късата версия (1.6) и дали си заслужава?
    3. Има доста място пред радиатора - дали там може да се напъха лебедка? И има ли за какво да се закрепи?
    4. Силови предна и задна броня, че да не изтръпвам при всяко храстче, дето мисля да прегазя на пътя. Ама до колкото знам, застрахователите заставали на рога при подобни промени. Травмите на пешеходци от такива брони били ужасни, не че и пластмасата би им простила...
    5. Защита на дъното. Дали има фабрична? И дали си заслужава, при самоносещото купе?
    6. Газ. За сега мисля да пропусна, защото няма да я карам много, а с газовата уредба трябва да я държа на открито.
    7. Къде в София могат да ми направят химическа обработка на дъното? Намерих темата на колегата, дето е зад транспортна болница и изглежда полезно, предвид ръждата по моята.
    8. Ходовата част... тук имам още твърде много да чета...

    Дали изобщо си заслужава всичко това, или да си ги караме такива каквито са, без излишни мутации?

    Коментар


    • #3
      От: идеи и предложения за подобрение на гранд витара 2006

      Да използвам темата да не цапам с нова въпроса ми към по опитните - искам да вдигна джипката с до 10 - 12см малко ниска ми идва как да го направя с какви части и най вече кой го прави и къде -
      Аз съм от Ст Загора така , че ако има къде да ме насочите ще съм благодарен . Четох тук там но нищо като за този модел , с предния само луноход няма правен тук пълна дупка или е скъпо или нещо съм объркал джипа ще съм благодарен за всякакви идеи.
      Това е в момента въпросната кола -

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6768877U.jpg
Прегледи:1
Размер:187.3 КБ
ID:5538775

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6768878x.jpg
Прегледи:1
Размер:255.1 КБ
ID:5538776

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X