Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автентичен парен влак в днешни дни на гара Търговище.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Автентичен парен влак в днешни дни на гара Търговище.

    Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
    Ако някой може да разбере повече информация, относно кое, как и защо. Коя е туроператорската фирма и т.н. Може да се съберем от форума, а и приятели и да се насладим на една разходка.
    Това би било много полезно!
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #17
      От: Автентичен парен влак в днешни дни на гара Търговище.

      Вчера и аз го засякох по крайезерния път - явно отпътуваше от Варна. Наистина му е уникална и визията, и свирката, и звука при преминаването, а и машиниста с такето - надвесил се и махащ на колите по успоредния път...
      SUZUKI V-STROM 1000
      Jeep Cherokee 2.5CRD
      TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
      о889 525 о74 - Владо

      Коментар


      • #18
        От: Автентичен парен влак в днешни дни на гара Търговище.

        Ето го същия на гарата на наше село:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:123.jpg
Прегледи:1
Размер:246.3 КБ
ID:5519215Натиснете снимката за да я уголемите

Име:126.jpg
Прегледи:1
Размер:203.4 КБ
ID:5519216
        Life is too short to drive dull cars!

        Fight global warming !
        ... turn on your A/С !

        Коментар


        • #19
          От: Автентичен парен влак в днешни дни на гара Търговище.

          Композицията мисля че носеше името или Витоша експрес или Корона експрес. Тези вагони за возили едно време важни наши политически личности. Вагоните домуват в едно депо в София зад централна гара. От университета съм ходил в това депо и мога да кажа, че е нещо наистина уникално. Все едно, че времето е спряло. Най-далечната дестинация на композицията мисля, че до Виена беше. Ето една брошура. http://www.slideshare.net/bulgarianrailways/ss-4619598 Тогава като ходих си говорих с началника на депото-наемането на композицията беше като цяло непосилна сума. Плаща се наем за вагони, локомотив, персонал и отделно такса за километър железен път.

          Коментар


          • #20
            От: Автентичен парен влак в днешни дни на гара Търговище.

            Здравейте ,от 1999-2004г.работех като шофьор в СО МАТ возехме череши от с.Радиново до гр. Пловдив за Германия гр.Марбург в продължение на 3 г.всяка седмица ,обикновено в събота и неделя ни се падаше да сме там ,отсядахме на паркинг пред Макдоналдс всяка неделя покрай нас минаваше такъв парен локомотив с куп вагони по линия от- до незнайна посока -но хората тачат тези антики.

            Коментар


            • #21
              От: Автентичен парен влак в днешни дни на гара Търговище.

              Някой ще се обади ли да провери? Може ли аз да се обадя?
              ;-)
              Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
              нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

              Коментар


              • #22
                От: Автентичен парен влак в днешни дни на гара Търговище.

                Привет,

                ikristiqn ми изпрати инфо по тази тема. Цитирам:

                "Здравейте!
                За изготвяне на точна ценова оферта са необходими всички параметри на пътуването и най-вече: дни на пътуване, състав на влака - вид и брой вагони, локомотив и т.н.
                За ориентир: Еднодневно пътуване /което е трудно реализизируемо поради голямото разстояние/ с маршрут София - Варна - София с електрически локомотив и 3 вагона от състава на "Корона експрес", цената ще възлезе на около 18 800,00 лв.
                При проявен интерес към конкретно пътуване ще уточним всички подробности заедно.
                Поздрави"


                От мен каквото знам - Както е разбрал и Кристиян, цена на подобно пътуване, тоест парен локомотив и ретро вагони, може да бъде определена само при посочени: брой пътници , точен маршрут, брой вагони и какви, колко дневно ще е пътуването и ще има ли и нощни преходи! Аз не съм много запозната но си мисля че електрическия локомотив би излязъл по скъпо. Ако някой желае точна оферта или ако се организирате , е необходимо да се пусне на имейл с необходимата информация за да ви върнат оферта. Имейла е svelikova@bdz.bg .
                Aut inveniam viam, aut faciam.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X