Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сушилня - отвеждане на влагата?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Сушилня - отвеждане на влагата?

    Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
    Как изглеждат - загложди ме любопитство. Директен е същото, като инверторен или не съм в час?
    Всички директни са инверторни но не всички инверторни са директни
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Universal-motor-vs-Direct-drive-motor.jpg
Прегледи:1
Размер:44.3 КБ
ID:5785565
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #92
      От: Сушилня - отвеждане на влагата?

      Много, ама много хубаво нещо е директният мотор в пералнята.

      Като работи се чува тихичко плис-плис-плис, цамбур-цамбур-цамбур, а като центрофугира е още по-тихичко буууууууууу... и най-силният звук е свистенето на крана за водата при пълнене.

      Коментар


      • #93
        От: Сушилня - отвеждане на влагата?

        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
        1. Не ти трябва канал - всяка си има чекмедже за кондензната вода - в края на програмата го хвърляш.
        2. Термопомпената харчи ток на сушене 1 киловатчас а нагревателната 3-4 киловатчаса, освен това повечето с нагреватели искат отвеждане на влажния въздух и поради това изстудяват допълнително помещението
        3. Тераса с 4-5 градуса не е най доброто решение особено за термопомпената.
        4. Аз бих сложил сушилнята някъде под покрив и на по топло.
        5. комбинираните перално сушилни са големи ла_на
        Благодаря ви за отговорите, момчета . Точка 1 на rosen_offroad ме успокои. Всъщност било повечко градуси на терасата. Може би около 8, 10. Тя е дълга и обхваща кухня и детска, които зимата за топли денонощно, на ТЕЦ сме, ако има значение. Няма къде да я сложа другаде, защото сме 1,5 год. след основен, масов ремонт и всичко е позиционирано, вградено и няма мърдане. Само за сушилня не се сетих през ремонта и сега ме е яд много. Значи ще вземем някаква, мисля около 1000+200, 300 нещо от сорта, вече марки модели в магазините ще гледам

        Коментар


        • #94
          От: Сушилня - отвеждане на влагата?

          Миеле. Това е марката.10г и повече само ще ползваш.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X