Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Vlastelin's-ки му работи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Vlastelin's-ки му работи

    Супер мезаджия Много ме кефи формата на дръжката
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #32
      От: Vlastelin's-ки му работи

      Пак нещо си за душицата ми...
      Ковано острие от ресьорна стомана. Кован е от Стефан Чаков. Острие дължина - 225мм, ширина - 36мм, дебелина - 5мм. Дръжката е 136мм дъб и орех.







      Коментар


      • #33
        От: Vlastelin's-ки му работи

        Арно е станал, много прецизно направен скос, бравос!
        Ама, що без гард бре? Ам' ако ти се излъзне?
        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

        Коментар


        • #34
          От: Vlastelin's-ки му работи

          Фински му работи Воеводо, те там все са така! Сигурно имат по повече пръсти . Ножа е супер!
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • #35
            От: Vlastelin's-ки му работи

            Виж в нета Leuku knife. Повече за сечене се ползва, типично е за скандинавците ножове без гардове. Благодаря ви. Скоса имах щастието да го направя в Сопот на гриндер, че рядко ми се случва да се докопам до машина.
            Последно редактирано от vlastelin; 23-09-17, 09:00.

            Коментар


            • #36
              От: Vlastelin's-ки му работи

              Супер е, малко се разминава с канона, като завършък, но си изглежда напълно функционално и ползвателно

              Финските работи са все така по канон А дали имат повече пръсти - не знам
              Аз за пет години дялкане все с такива, все още съм си с всичките пръсти , че даже може да се каже, че не съм се порязвал сериозно, ако не броим някоя и друга драскотина без някакви последствия.
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • #37
                От: Vlastelin's-ки му работи

                Идеално пригодени за дялкане и работа с ножа!
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • #38
                  От: Vlastelin's-ки му работи

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038315428.jpg
Прегледи:1
Размер:52.2 КБ
ID:5783502Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038315429.jpg
Прегледи:1
Размер:51.0 КБ
ID:5783503Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038284571.jpg
Прегледи:1
Размер:92.8 КБ
ID:5783504
                  Не съм качвал отдавна. Стомана к390, острието го взех готово от Тинко. кОраво добиче, не ще и дума, усещаше се и на диамантите. Дръжката е от патиниран месинг и американски клен. За съжаление не се спогодихме с острието и го махнах. Ецвано, че тук покрай Дунава не му върви с корозията. Взе го ловец, съборили са голям глиган доста тежък, не се наемам да помня цифри, но ножа не се е предал. Ще имаме срещи с тази стомана и по-нататък, само че ще си я направя в дименсиите, в които ми харесват ножове за рязане.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Vlastelin's-ки му работи

                    Красив! Дай малко данни де!
                    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                    Коментар


                    • #40
                      От: Vlastelin's-ки му работи

                      Мога само за острието да кажа нещичко, 135мм дължина, 4,5мм дебелина на стоманата, прав скос с вторичен.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Vlastelin's-ки му работи

                        Този не го ли разглеждах на сбирката в Узана/дано не бъркам/, само дето тогава не беше ецван? Имаше страшно удобен хват!
                        "Make love, not war!"

                        Коментар


                        • #42
                          От: Vlastelin's-ки му работи

                          Баш на Узана беше, док. Точно с таз визия и там.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Vlastelin's-ки му работи

                            Здравейте! Доста време не съм участвал активно. Започнах пак да работя в последния месец. Острието го взех готово от майстор от Варна. Прахова стомана s110v. Забавлявах се много, най-вече на "От къде намери змийска кожа?... Е от къде, от милото....".
                            http://vlastelin1983.snimka.bg/hobby...36469.38735284

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X