Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ-69 за извратеняци ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГАЗ-69 за извратеняци ...

    http://fakti.bg/avto/76408-pimp-my-g...aign=firstpage

    " собственикът държал на автентичния външен вид на ГАЗ-ката, която запазила всъдеходните си качества. "
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

  • #2
    От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

    eмиииииииииии супер е, извратеняк ли съм
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

      Новата пичеловка...
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • #4
        От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

        Само на мене ли не ми се струва чак толкова зле ? Иска само едни нормални колелета....

        Коментар


        • #5
          От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

          Да, де. Изобщо не е зле, но колелетата оакват цялостната визия. Лош вкус.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #6
            От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

            Е огньовете по предните седалки малко множко ми идват...

            Коментар


            • #7
              От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

              Този трябва да го осъдят на няколко месеца строг тъмничен, ама да е в една килия с негър, осъден доживот, който е там поне от 10 години, и не е виждал човек, камо ли жена...

              Баси изродията, това да си го правят американските мангали в скапаните си гета, със скапаното си извратено съзнание кое е добро за една кола.

              Дробе, що я пусна тази тема бе, развали ми кефа.

              Баси изврата...
              Имах някъде маймунка на повръщащо човече, ама ме мързи да я търся. То този смотльо и не заслужава...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                ...
                Дробе, що я пусна тази тема бе, развали ми кефа...
                Ми той си е писал бе Коле,за извратеняци.Не за възмущеняци.И аз не съм от първите,ама...Джантите ми стоят кат л?но на теменужка...Ама некоИ му викат Еклектика,и минава...

                Коментар


                • #9
                  Re: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                  Еми признавам си, извратен съм явно. Газката е супер джантите са отврат ма ина никак не е
                  лоша.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                    Ееех, адаш, досега те имах за читаво момче...

                    Явно американската пропаганда намира място да виреее.

                    Онези извратеняци зад океана от скука са си продрали до кръв мъдете от чесане, и са се хванали за момчешките си занимания-да "правят" коли.
                    Ама според тях правенето е да докарат лъскав вид, да му сложат няколко ДВД екрана, да турят музика за 12 000 долара, да снишат окачването, да изрисуват всякакви гадни черепи и пламъци(на истинския американец гъза му се отваря като ги види), да сложат от гадните джанти, с гуми високи пръст-пръст и половина, и май това.

                    Изобщо не мислят за това каква е целта на машината, какво задание е получил конструктора, и как го е постигнал. Какви компромиси е трябвало да направи-я със здравина, я с мощност на двигателя, я с тегло на отделните възли и на машината като цяло...

                    Ама не-щом е лъскава, и долу-горе прилича на фабричния си вид-"СУПЕЕЕЕР, ДА ЖИВЕЙ ТУНИХА..."

                    Виждал ли си кавяво-червената газка на Жоро Василев?
                    Е, тя в пъти повече се доближава до замисъла на конструкторите за това какво би трябвало да представлява и да може тяхната машина. Макар, че тогава е нямало такива гуми и електрически лебедки-ако те сега видят какви препятствия преодолява тяхната джипка-щяха да цвилят от радост.
                    И да повръщат като видят какво е направила американската мода...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #11
                      От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                      Язък за труда и парите, просто, някой е инвестирал по грешен начин, мислех , че само, тука, омаяни от чалгата можем да "вадим", такива проекти...
                      VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
                      SXS-Restorations 0886513079
                      Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

                      Коментар


                      • #12
                        От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                        Първоначално публикуван от Bugman Преглед на мнение
                        Язък за труда и парите, просто, някой е инвестирал по грешен начин, мислех , че само, тука, омаяни от чалгата можем да "вадим", такива проекти...
                        "ЧАЛГА" - това е думата! Язък за машината!!!
                        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                        Коментар


                        • #13
                          От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                          Човека може да има друго виждане за красива кола.... Не всичко е свързано с "Чалгата" Иначе е доста добре направена, мен пък си ми харесва и яма нищо общо с чалгата, ако имаше трябваше да има лампи под праговете, яка музика, карбоново фолио
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • #14
                            От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                            Кольо, представата ти за американците е доста грешна. Това, че в Перник, модата, голфа, сините пръскалки... значи ли, че всички нългари са така?
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #15
                              От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                              На бас че дори да е правена отсам океана този дето я е правил...има руска нишка някъде по трасето. Може да е бил момче кат е убмежал ма пак ....ГАЗта JEEP не става..... а и те трябва

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X