Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ-69 за извратеняци ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

    Украинските са много подобни на българските табели, същия формат-АА 0000 АА, със същите правила за букви които ги има само в латиница и кирилица, дори имат префикс СА и отдалече по нищо не се разбира, че не е софииски номер... Чак отблизо се познава и то само по знаменцето в синьото поленце и буквичките UA отдолу.

    Извинявам се за офтопика.Доколкото съм гледал из нета, това си е едва ли не собствен стил за там.Големите никелирани джанти, с гуми като джапанки се слагат на каквото им попадне и то в съчетание с повдигнато окачване, за да се събере джантата в арките на калниците.

    Коментар


    • #32
      От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

      Затова е хубав белия свят ,защото е многообразен , шарен, различен , неповторим. Сакън ако всички бяхме с еднакви джанти Готин и интересен проект, и всички биха се накефили яко , ако го имат! Нищо че това било негърско, онова просташко и тем подобни. Абе елементарно , имал си човека мечта да има такова нещо и воала има го! Какво толкова, осъществил си мечтата. Дай боже всекиму да му се изпълняват мечтите. Джантите мммм, абе арни са

      Коментар


      • #33
        От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

        Арни са, ама на това точно возило направено по тоя начин не пасват на нищо, при положение че никъде другаде няма нищо лъскаво. Като на свинче-звънче.

        Същите джанти, боядисани в черно или оранжев металик ще изглеждат в пъти по-добре. Даже на "резервната гума" джантата е черна. Буквално все едно се е изсрал на метеното.

        Това е не по-малка непелица, например:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:430x269.jpg
Прегледи:2
Размер:54.4 КБ
ID:5518104

        В София имаше един с още по-грозни джанти. Мязаше на нещо между каручка и велосипедоподобно... нещо. Всеки път ме напушваше смях като го видя, еле пък като сои представя че някой се е изръсил едни не малко кинти за тия джанти.
        Последно редактирано от sparkybg; 13-09-13, 12:49.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #34
          От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

          Тези горе поне що годе могат да се ползват по предназначение. Ами тази Витара? Кольо трябва да си направи една такава да си ходи до центъра..
          Недай боже да ни ги изземат при мобилизация горко им на войничетата дето ще им го дадат това..

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:suzuki-vitara-5.jpg
Прегледи:1
Размер:119.7 КБ
ID:5518105

          Коментар


          • #35
            От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

            Само му виж резервната гума, поне малко да отиваше на цялостната "концепция" и визия, или по-скоро газката поне малко да отиваше на вида и предназначението на резервната гума...Дробе, темата трябваше да я направиш на анкета.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #36
              От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

              На Кольо му е писнало от витари, стига сте го зарибявали. Аз тайно го снимах в Бургас на 08.09.2013г. беше с това...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка2193.jpg
Прегледи:1
Размер:93.3 КБ
ID:5518107
              0885602543- Стефан

              Коментар


              • #37
                От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                колата не е чак толкова зле (според мен). Джантите не става, предните седалки също натоварват, но не знам защо се влюбих в задните седалки... уникални са.
                Кольо Динев

                Коментар


                • #38
                  От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                  Други джанти и едни 35' силвърстони.. Само си го представете..

                  Коментар


                  • #39
                    От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                    Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                    Тези горе поне що годе могат да се ползват по предназначение. Ами тази Витара? Кольо трябва да си направи една такава да си ходи до центъра..
                    Недай боже да ни ги изземат при мобилизация горко им на войничетата дето ще им го дадат това..

                    [ATTACH=CONFIG]626457[/ATTACH]
                    Какви ти войничета, тя от един фотоаппарат се напикава......
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • #40
                      От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                      Щом ви кефи-кефете се.

                      Аз отивам да повръщам.

                      Божее, къде отива света?..
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #41
                        От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                        За Витара, повече ми допада концепцията "Fat Boy", oтколкото "Low Rider".

                        ДваЕсе и кусур инчовите джанти с по един пръст гума са гротескни, дори и на Ламборгини да ги сложиш.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • #42
                          От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                          Аз лично не мога да възприема цялостната визия . Това е машина създадена проста ; елементарна и невероятно проходима да я осереш така си е кощунство .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #43
                            От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                            Ако боята е не- гейска и джантите и гумите са за джипка няма изобщо да е зле. Ако някой не вярва да сложи едно стоково до него пък макар и само на снимка.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • #44
                              От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                              То си е въпрос на вкус, Радо.
                              На мен една оригинално изглеждаща машина, с оригиналната боя, с оригиналните гуми ще ми изглежда по-красива от това "повръщано"...

                              Ама щом ви кефи...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #45
                                От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                То си е въпрос на вкус, Радо.
                                На мен една оригинално изглеждаща машина, с оригиналната боя, с оригиналните гуми ще ми изглежда по-красива от това "повръщано"...

                                Ама щом ви кефи...
                                Ама че и ти си едно магаре.....
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X