Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ-69 за извратеняци ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

    Четете по внимателно статията . Никъде не пише че автомобила е правен в щатите пише че само джантите са купени от там . Като гледам регистрационния номер е на някоя от бившите републики.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

      Автомобила е правен някъде по републиките. Съвсем ясно си е написано. Ясно е и, че стила е повлиян от някои тукашни образци. Това са возила правени с пари, и правени по начин и с цел да изпъкват в тълпата. Някои от тях са толкова "пипнати", че трудно стават за каране. Колко са практични, колко скъпи, колко трудни за потдръжка, няма значение. Някой имал пари и свободно време, налял ги в нещо, което му харесва. Няма нужда от "тъпи американци" и други такива. Да ви кажа ли колко безмислено звучи за много хора, да вземеш направена кола, да я надялкаш с флекса, да налееш и кошница пари, и да я бухнеш в реката?
      Уважавайте избора на другите, за да ви уважават и вас.

      За протокола- от тия джанти получавам главоболие.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #18
        От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

        Ник, това е повлияно от филмите за гъзари, от разнните предавания от сорта на цитираното в заглавието "Пич..." Това си е част от американската културна инвазия. Ако не беше тази американска мода-надали на някой в Европа ще му дойде наум да прави този вид туниХ.
        И да-естествено, че тези американски турбогъзари не представляват целия американски народ, но културата им определено влияе много силно.
        Интересното е защо например не се налага мода да си умен и работлив, нещо без което не може да сполучиш, а това явно се случва в САЩ, щом са най-голямата световна сила. Сигурно защото е трудно, а коли с такъв вид се карат от разгевезени богаташчета, та оттам и другите мераклии искат да им подражават.
        Разбира се-всеки има правото да си харчи парите както иска, както и да се излага колкото иска.
        Аз лично, ако видя такава кола на улицата ще я заобиколя отдалеч, да не би някой да помисли, че е моя

        Ама на мен ми е кощунство точно този джип(добре де, ГАЗ) да се прави по този начин. Все едно да сложиш негър в качулката на ККК, или Хитлер да приема парада на Червения площад.Просто са несъвместими неща.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #19
          От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

          Хайде сега...гроздето е кисело.
          Джантите верно идват малко в повече..

          Коментар


          • #20
            От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

            Кольо, какво си запалил мАторетката?

            Прочете ли статия изобщо? Или само погледнА шарените картинки? Това е Исузу Трупер с колибката на ГАЗ-ка, така че няма издевателства над паметта на конструкторите и гавра с техните ексхумирани трупове. Супер си е испълнен проекта, лови око, не малко труд и акъл са наляти в него. Относно проходимостта - може човек да има и друг комплект гуми и джанти в гаража, специално за "расходки".

            И да, колата е с украински номера

            Лек и спокоен ден на всички. Мир, братья.
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #21
              От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

              Кич.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #22
                От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                Кольо, що ме караш да говоря глупости в ефир? ...
                Ако оставим тия с многото пари настрани /те са пренебрежително малък процент/ аз се радвам, че вкуса ми е различен. И не само вкуса. На ти пример- Утре отивам да карам корито струващо 7 цифрена сума. Под "карам" имам в предвид да натискам компчетата по дистанционното. Вероятността да ме черпят с разни италиански вина и кубински пури е много голяма. Вероятността да приема е нулева. Точно колкото е вероятността и да пророня капка пот. Копчетата са само няколко, и ще стоя на сянка. Аааа, и накрая на деня ще ми платят сума равна на седмичната заплата на ония с татуировките, думкащата музика и ревящия ауспух. Той пък, ще ме пита как може да си намери работа като моята. Специално утрешния шеф иска:
                1. да нямаш видими татуировки
                2. да се появиш спретнат и навреме
                3. да не псуваш
                4. да не пиеш
                5. да не пушиш
                6. да не му треснеш лодката някъде

                Това е. Много ли иска? Сложно ли е? Трудно ли е? НЕ Е! Само дето половината са се татуирали като маймуни, останалите говорят като хамали, и а си им дал хаванска пура и кианти, а са се направили на прасета. Хубаво е да сме заобиколени от идиоти. По лесно се справяме с конкуренцията. Ти представяш ли си, ако всички имаха акъл в тиквите. Сигурно още щях да паркирам коли в някой хотел. Толкова за манталитета на обикновенния Джо, или Георги, или Гриша, или Гонсалес, или ...

                Та смей се на хорския акъл, уважавай техния избор, прави своя и си живей живота. Някой ден като се видим, бирата от мене!
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #23
                  От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                  абе пак го гледах.............. ами пак ми харесва за градска кола............най вече заради това 3.5-литров V6 с мощност 215 к.с. комплектован с автоматична трансмисия. тук сума ти народ се мъчи да вкара 215 к.с. в уазка /газка/ но като не може, слага тракторки и пак се кефи.. а джантите................. е, те най-лесно се сменят
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • #24
                    От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                    Изключая простофилските джанти, текезесарчето е много добро...еле па с тоя двигател.
                    Животът е харизан кон според мен...

                    Теди

                    Коментар


                    • #25
                      От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                      Е то от ГАЗ-ката няма останало много. Един външен вид барабар с броните, една раздатка и резервната гума............
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • #26
                        От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                        Ми убав си жиба! Те джантите сигурно могат и да се сменят... Щом толкова време е отнело правенето мисля, че човека се е занимавал сам и му е било интересно, защото само с пари щяха да му я издумкат за нула време и да ходи да се фръцка.
                        Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                        Коментар


                        • #27
                          От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                          Другото даже кефи, ама джантите ми докарват дрисък направо.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #28
                            От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                            И аз пак я гледах..., странен ми е целият проект, доколкото виждам от снимките - супер изпълнение, като цяло. Някой детайли са направени уникално, а някой неща, основно по интериорът са прецакани, яко..., все едно е правена от двама - единият, кадърно я направил основно, а друг я довършил и си оставил ръцете... Обаче, лесно и бързо може да се оправи и ние зяпачите да останем безмълвни...
                            VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
                            SXS-Restorations 0886513079
                            Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

                            Коментар


                            • #29
                              От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                              Регистрацията е от Казахстан...

                              Коментар


                              • #30
                                От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

                                Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                                Регистрацията е от Казахстан...
                                Може и да греша за Украина....
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X