Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Rover Discovery 4 - Мнения?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Land Rover Discovery 4 - Мнения?

    До колкото разбрах, целта е една кола за всичко. Няма да се получи и ще съжаляваш. Защо - и Пламен ти каза по горе. Най общо казано - черния път/гората си взима своето. Днес мигач, утре фар, или стоп, после боята, бронята, калник, огледало и т.н., и стигнеме до висящите от долу кабели, възглавници, резервоари и т.н. Един път, че е скъпо да се възтановява, и цялата представителност на колата отиде на кино, и втори път, че някои щети от долу довеждат въпросното МПС до недвижима вещ и то сред нищото. Затова на фона на тоя бюджет си вземи/направи един джип за гората и един представителен за пътя. Кеф ти рейндж, кеф ти диско, МЛ, БМВ, туарези и т.н.

    Коментар


    • #47
      От: Land Rover Discovery 4 - Мнения?

      Андро, мислил съм го и този вариант, но любимото ми място за ЛЕКИ разходки е далеч от Варна.
      А да държа джип за гората в другия край на страната заради периодчни разходки няма смисъл. От друга страна да пътуваш с такъв офроуд евтин джип на 500км съм сигурен, че е мъка.
      Предпочитам да направя компромис и да не се вкарвам в големия/рисковия батак с що-годе нормален (с разширени възможности) автомобил, с който обаче ще ми е достатъчно удобно и комфортно да стигна по нормални пътища на тези 500км.
      Да, идеалния вариант би ми бил всичко да ми е под носа и да взема един 'дарак' за 5-6х.лв специално за разходките и да не държа на цвета на боята
      И нормален автомобил за ежедневието...
      Но нещата не са приложими в моя случай...

      Та така. Малко се отклонихме от темата, за което се извинявам...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #48
        От: Land Rover Discovery 4 - Мнения?

        Решението е взето - за съжаление избора няма да е Ленд Ровър, а Джип
        Причината за избора - комбинация от тест-драйв, финансова и начин на работа на дилъра...
        Благодаря на участниците в дискусията - бе ми полезна...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X