Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

    Така е Коле, човек като остарява търси повече спокойствие
    ТЛК-120 Николай Колев
    0898521295

    Коментар


    • #17
      От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

      ОК, за догодина правя една селекция от песни на винампа, кастуфон и колкото за фон ще е джангъра
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #18
        От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

        Ако знаете как ми пука, че съм остарял... Ако се замислите-да си стар означава, че си живял много години. Може да си ги живял както ти харесва, а може и не-тогава е гадно.
        При мен двете са смесени, като май превес имат добрите моменти. И колкото повече остарявам-повече ми е кеф. Защото-виж първото изречение. Та изобщо не може някой да ме уплаши, че съм бил одъртявал...

        @ Жоро-а аз се чудех защо гласа ти е един такъв-меден загорски, въпреки, че всяка вечер си на дискотека с яка музика, а то било защото си знаел лекарството...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #19
          От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

          Аз съм за дискотека, но както беше миналите години-на разстояние от лагера.
          Даже с колегите си говорехме, че LRE тази година много издържаха старанията на Траяла да не си чуват пиенето. Аз от разстояние в гръб на колоните се кефих на музиката.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #20
            От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

            Това с музиката е всяка година. Аман от овци. Това е събор със все дажнгъра около него, за 4-ти път на същото място, и даже първия път джангъра беше най-голям. Палатките са там заради събора. Въпросната тетка като иска да спи - на 5 минути път пеша има хотели колкото иска, където на всеки събор до сега жена ми и малкия си почиват на пълно спокойствие. Тая същата овца сигурно и на рок концерт ако отиде ще иска да намалят звука. ОФча им работа!!!

            Trajal - трябваше да я събудите рано-рано с "Агънца заспали....."

            Иначе - по споделения от Кольо казус - може предварително да се уточни къде ще е музиката, и всеки да си прави сметката къде да си опъва катуна. Аз мога и с музика, и без. Ако ми дойде в повече отивам да си почивам в хотела и готово. Ама до сега не е имало случай да си тръгна заради това.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

              Тази година поради ограниченията на мястото,палатките и музиката бяха на едно място.Догодина ако няма други мероприятия сигурно диското ще долу до плажа.Така ще има относително спокойствие.Макар и върл почитател на HM,на моменти ми идваше в повече и то заради факта,че трудно си общувахме.В горния /моя/ лагер такъв проблем обаче не съществуваше.Нямам оплаквания от тази година,обещавам и до година да нямам.
              Нека силата да бъде с нас!
              Suzuki Grand Vitara
              +34 642 91 4154

              Коментар


              • #22
                От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
                Аз мисля да ходя по-често на плажа и ще се оставя на гребена на вълната.Какво организират с това ще се съобразявам.Ако ще и Металика да ми пеят.
                Ех Венци,ех браточка,ако и Металика докараш,ще ти се кланям до земя.
                Нека силата да бъде с нас!
                Suzuki Grand Vitara
                +34 642 91 4154

                Коментар


                • #23
                  От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                  Ей, на един събор да дойдат ченгели и мен да ме няма. Поне въргал стана ли?

                  Коментар


                  • #24
                    От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                    На мото съборите хич няма яко жици от сутрин до вечер, озвучаващи цялата гора с колони 10 пъти повече от нашите..

                    Коментар


                    • #25
                      От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Ей, на един събор да дойдат ченгели и мен да ме няма. Поне въргал стана ли?
                      Хич даже и не спомням да съм ги видял

                      Коментар


                      • #26
                        От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                        Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                        Хич даже и не спомням да съм ги видял
                        Не си ги видял щото се нахакаха на мен и Марто
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • #27
                          От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                          Полицаите бяха супер учтиви и дойдоха колкото да кажат после, че са дошли и са ни казали да намалим музиката. Ние с Хънтара съответно им обещахме да я намалим, а те се направиха, че ни вярват за протокола и респективно това не се случи (въобще не съм занимавал диджея - той имаше по-важна работа в момента)... Каката се е изнесла - проблема е бил решен! Толкоз по тоя въпрос!

                          Коментар


                          • #28
                            От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                            ...на планина.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • #29
                              От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Поне въргал стана ли?
                              Въргал не, ама с Борко от РусИ направихме търкал.

                              А как именно-да си дошъл на събор да видиш
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #30
                                От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Въргал не, ама с Борко от РусИ направихме търкал.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1270676_594786890562660_2105025457_o.jpg
Прегледи:1
Размер:178.4 КБ
ID:5518126
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X