Страница 1 от 2 1 2 ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 40

Тема: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

zzlatev е офлайн Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    9,353
    Точки (при гласуване)
    39

Exclamation Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

Обществения Съвет на OFFRoad-Bulgaria.com официално и единодушно одобри стартирането от името на Форума на кампания за подпомагане на първия български отбор на Рейнфорест Челиндж Малайзия. Данните на сметката за финансово подпомагане на отбора са:

IBAN: BG54FINV91501015030337
    BIC: FINVBGSF
    Първа инвестиционна банка
    Валута: BGN
    Основание за внасянето - Захранване на сметка, не е нужно да се пише друго

Скоро ще има и ПейПал за преводи и пълна информация освен от пари какво още ще е нужно и с какво да помогнем. Тук ще има и пълен отчет за приходите от кампанията и описание в детайли за какво са харчат средствата
    Последно редактиран от Венцислав Петров ; 11-09-13 в 18:38
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

NIKSD е офлайн
    Николай Александров
    Старши участник | ОС || +ПЛ |
    Място
    San Diego, California
    Публикации
    5,025
    Точки (при гласуване)
    29

По подразбиране От: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

С парите ясно, чакам Пей Пал. С друго май не мога да помогна.
    Ааааа, мога да стоя дневален на сателитния телефон. Ще им изпратя номера на Иридиума на лични. Дано не се налага!
    "Докато има търпимост към всичко извън правилата, нещата ще са така."- Джамбазов
    Приста-НЕ! Виж тази тема-
    https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=138197

| Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    9,353
    Точки (при гласуване)
    39

По подразбиране От: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

Ето Пей-Пала teodora.veleva@gmail.com
    www.ADV-Bulgaria.com

Място
    София
    Публикации
    24
    Точки (при гласуване)
    0

Искам да се обърна към всички приятели, съмишленици и доброжелатели във този форум! Невероятно съм БЛАГОДАРЕН и възхитен от готовността на всички да ни помогнат! Искрени благодарности и за доверието ви, че ни трябва помощ! Както и за бързата и навременна организация от модераторите и членовете на управителния съвет на форума... Също така да отбележа и факта, че съзнавам каква отговорност поемаме като се обръщаме към всички вас да ни подадете ръка в този момент и ще направя, както аз така и целия отбор, ВСИЧКО възможно да оправдаем доверието ВИ и да ви се отблагодарим както и колкото можем! Нека да разкажа и аз нещо за да разберете как стигнахме до тук. Не е прав Ивайло близнака, че идеята да се ходи на Rainforest Challenge в Малайзия е нова..... Напротив идеята се зароди непосредствено след като Петър близнака се върна 2007ма година. Още тогава той каза, че е преживял невероятни неща, че иска да отиде пак и най-вече, че нашата кола е Перфектна точно за там. Още тогава по коледа 2007ма година ние започнахме да кроим планове как да отидем да караме. За наше съжаление финансовата криза беше вече настъпила и 2008ма година се разрази с пълната си сила. От тогава до преди няколко месеца ние, или по-скоро аз - вечно отлагах и казвах - "Момчета положението е тежко, незнам дали ще се оправиме финансово, нека изчакаме другата година - като се пооправят нещата малко и ще отидем". Та 5 години обещавам ...обещавам..... да ама нещата изобщо не се оправиха.....даже напротив. Най накрая решихме, че така може и цял живот да чакаме и решихме че е време просто да действаме. ТА ето ни на в днешната ситуация. Лошото е че колата ЕСТЕСТВЕНО глътна ДОСТА повече пари отколкото си представяхме и мислехме (някой от вас съмнявал ли се е че така ще стане - или по-скоро - Не става ли винаги така?)... и накрая видяхме, че просто сами явно Няма да смогнем финансово да се оправиме със това тежко начинание. И така стигнахме до етапа - да търсим финансова помощ от външни спонсори и от всички вас.... За мене лично това начинание е странно... Аз винаги съм бил от другата страна - вечно ме търсеха да помагам, извинявам се на тези на които не успях да помогна, но и на много помогнах. Спонсорирал съм дълги години Близнаците да карат в БГ и в чужбина. Други оф-роудъри също поне с малко. Много състезания също съм спонсорирал. Федерацията по драг рейсинг дълги години.... Български отбор по таекуон-до.... Състезатели по драг рейсинг, Рали, Атв итн.... И ето по ирония на съдбата сега и на мене ми трябва помощ.... Още веднъж - БЛАГОДАРЯ на всички които ни симпатизират - НЕЗАВИСИМО от това дали ще помогнат или не!!!! Номер едно сте всички да знаете....

sparkybg е онлайн
    Спартак Тимчев
    Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ || ТП || ДВиП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    33,611
    Точки (при гласуване)
    66

Пропуснали сте да напишете титуляр на сметката.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

| Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    9,353
    Точки (при гласуване)
    39

Титуляра е Теодора Велева. В касичката вече има 500 лева от бай Иван, нека който може да дава, независимо колко, че нещата са наистина на косъм и трябва да дадем едно рамо. Да, знам че можем, тук сме събирали по много за различни инициативи и състезания, сега е момента да помогнем отново да се развее българското знаме на един от световните офроуд върхове. И то от най-достойния екип.
    www.ADV-Bulgaria.com

Място
    В Русия съм
    Публикации
    2,985
    Точки (при гласуване)
    13

Може ли примерно с запис по Еконт примерно да се изпрати някоя сума?
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

| Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    9,353
    Точки (при гласуване)
    39

Ако искаш, изпрати ги до мен по Еконт, имам офис до блока. София, Стрелбище, улица Тулча, до Злати Златев - 0887590528. Аз ще ги предам лично на тях от твое име.
    Доброто дело не може да се подмине, въпреки скромността на дарителя. Спарки също се включи дари 200 лева, така че капка по капка трупаме. Но моля настоятелно който може и е решил да помогне, да действа бързо, че още тази седмица Близнаците и Иван ги натискта срочни плащания и наистина ние можем да помогнем.
    www.ADV-Bulgaria.com

s_s1 е офлайн
    Светослав Генчев
    Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ |
    Място
    с. Стража до гр. Търговище
    Публикации
    8,231
    Точки (при гласуване)
    29

Нещо не мога да си подредя финансите тази есен. Ходи ми се и на състезание в Габрово, а бях си обещал да даря 50 лв за лечение на Ники, исках и форумна чекия за спомен...

В крайна сметка внесох за калната джунгла 100 лв. Малко са, ... но са дадени с голям мерак.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

"Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

Място
    София
    Публикации
    24
    Точки (при гласуване)
    0

Цитат Мнение на s_s1 Преглед на публикациите
    Нещо не мога да си подредя финансите тази есен. Ходи ми се и на състезание в Габрово, а бях си обещал да даря 50 лв за лечение на Ники, исках и форумна чекия за спомен...

В крайна сметка внесох за калната джунгла 100 лв. Малко са, ... но са дадени с голям мерак.
    Напротив - МНОГО СА!!! Много добре знам колко много са тези пари за всички днешно време!!! ИСКРЕНО БЛАГОДАРЯ!!!

Място
    В Русия съм
    Публикации
    2,985
    Точки (при гласуване)
    13

Цитат Мнение на zzlatev Преглед на публикациите
    Ако искаш, изпрати ги до мен по Еконт, имам офис до блока. София, Стрелбище, улица Тулча, до Злати Златев - 0887590528. Аз ще ги предам лично на тях от твое име.
    Доброто дело не може да се подмине, въпреки скромността на дарителя. Спарки също се включи дари 200 лева, така че капка по капка трупаме. Но моля настоятелно който може и е решил да помогне, да действа бързо, че още тази седмица Близнаците и Иван ги натискта срочни плащания и наистина ние можем да помогнем.
    След малко ще прибягам до Еконта.....

Място
    В Русия съм
    Публикации
    2,985
    Точки (при гласуване)
    13

Цитат Мнение на Гробаря Преглед на публикациите
    След малко ще прибягам до Еконта.....
    Дано помогнем!

Място
    София
    Публикации
    24
    Точки (при гласуване)
    0

Цитат Мнение на Гробаря Преглед на публикациите
    Дано помогнем!
    Номер 1 Сте всички!!! Благодаря!!!

Място
    София
    Публикации
    24
    Точки (при гласуване)
    0

http://www.360mag.bg/posts/24721 - Ето я и новата статия за RainForest Challenge в списание 360!

Място
    гр. Стралджа
    Публикации
    2,788
    Точки (при гласуване)
    13

Айде и от мене малко помощ..
    Желая ви всичкия късмет, пичове!
    Дано всичко по подготовката върви с нормални темпове, че да имате малко време и за почивка..
    Нямам търпение да започне състезанието и да се наслаждавам на представянето ви!

Име:  IMAG0489.jpg
Прегледи: 1533
Размер:  85.9 Кб

| Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    9,353
    Точки (при гласуване)
    39

Членовете на клуб Ленд Ровър Ентусиастс България взеха официлано решение да дарят 750 лева от клубните средства на Отбора. Утре ще занеса парите на ръка на Близнаците, а също и дошлите при мен за тях два записа по Еконт.
    www.ADV-Bulgaria.com

Място
    София
    Публикации
    24
    Точки (при гласуване)
    0

Невероятни сте наистина!!!!

| Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    9,353
    Точки (при гласуване)
    39

Оф роуд клуб "Черно море" от морската столица даряват 300 лева, които дойдоха по Еконт, така че понеделник и те са в ръцете на Близнаците.
    Форума е голяма сила, за пореден път добри хора със сърце и мерак помагат за мечтано приключение. Горд съм, че и аз съм малка бурма в тая машина.
    www.ADV-Bulgaria.com

Място
    София
    Публикации
    24
    Точки (при гласуване)
    0

Цитат Мнение на zzlatev Преглед на публикациите
    Оф роуд клуб "Черно море" от морската столица даряват 300 лева, които дойдоха по Еконт, така че понеделник и те са в ръцете на Близнаците.
    Форума е голяма сила, за пореден път добри хора със сърце и мерак помагат за мечтано приключение. Горд съм, че и аз съм малка бурма в тая машина.
    Доколкото знам от Близнаците - твоята помощ е безценна!!! БЛАГОДАРЯ!!!

| Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    9,353
    Точки (при гласуване)
    39

В мен има и 50 лева, дарени от Димо, и те ще стигнат при вас
    www.ADV-Bulgaria.com

Страница 1 от 2 1 2 ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Одобрява: Кампания за подпомагане на първото българско участие на Рейнфорест Челиндж
    От zzlatev във форум Решения на Общественият съвет към OFFRoad-Bulgaria.com
    Отговори: 0
    Последно мнение: 11-09-13, 16:10
  2. Отговори: 333
    Последно мнение: 12-09-10, 14:11
  3. Отговори: 38
    Последно мнение: 27-05-10, 17:29

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации