Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Apple представи два нови модела iPhone

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Apple представи два нови модела iPhone

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:iphone_5c_dummy_color-21.jpg
Прегледи:1
Размер:139.9 КБ
ID:6026284



    Не пиша много новини тук, защото винаги се старая да се съобразя с вижданията и интересите на хората в един оффроуд форум, а те определено не се доближават до това "какъв чип ще използва следващия модел на Самсунг" или "Епъл прави опит да осъди Самсунг за н-ти пореден път". Въпреки това не мога с лекота да подмина тази вечер представените два нови модела на Apple, без значение дали ми допадат или не.

    iPhone 5C

    На кратко: iPhone 5, но с пластмасов корпус. Бюджетна версия. Очаква се да е доста по-евтин от другия-5S. Единственото променено нещо е предната камера, естествено към по-добро. 16GB версия с 2-годишен договор ще струва 99$, а 32GB, пак със същия договор-199$.
    Предлага се в зелен, бял, син, розов и жълт цвят. Това, че е пластмасов не значи, че сглобката му ще е лоша. Apple поне в това са добри.



    Срещу "скромните"(за кейс) 29$ можете да се снабдите с цитирам "environmentally friendly" кейс, цветове като тези по-долу.




    iPhone 5S



    Ще се предлага и Голд(златиста) версия.




    5S ще заложи на новият 64-битов чип A7. Първият и за сега единствен смартфон, който работи с 64-битов процесор. Новата опрерационна система-iOS 7 е оптимизирана за работа с него, което не значи обаче, че по-старите 32-битови приложения няма да работят.
    Батерията: 250 часа стендбай, 10 часа разговори на 3G мрежа.
    Камерата разполага с нова леща с 5 елемента, бленда F2.2 и сензор с 15% по-голяма площ. Ще заснема видео 720p в 120fps. (за сравнение новият модел на Самсунг-Ноут 3: ultaHD видео(по-добро от FULL HD) в 30fps, FULL HD 1080p видео в 60fps, HD 720р видео в 120fps).
    iPhone 5S ще разполага и с двойна LED светкавица.
    Общо взето истинската иновация се крие в технологията Touch ID. Това представлява вграден в хоум бутона сензор за пръстови отпечатъци, с помощта на който можете да отключите телефона или да направите покупка в iTunes. Нещо подобно имаше и в Motorola Atrix(януари 2011г.). Имах такава Моторола, работеше учудващо добре, без грешки.








    Tози Айфон ще се продава с отново двугодишен договор на цена от 199$ 16GB, 299$ 32GB и 399$ 64GB.
    На 13 септември започват предварителните поръчки. До декември месец мисля, че може да го очакваме и в България.
    Не съм особен превържаник на телефоните на Apple, за това ще оставя коментарите на вас.
    Благодарности на TheVerge за снимките и информацията.



    Преслав Пейчев, OFFRoad-Bulgaria.com
    Последно редактирано от Preslav Peychev; 11-09-13, 00:58. Причина: втора поправка :)
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

  • #2
    От: Apple представи два нови модела iPhone

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1148978_486760758075056_132186626_n.jpg
Прегледи:1
Размер:23.7 КБ
ID:5517679
    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

    Коментар


    • #3
      От: Apple представи два нови модела iPhone

      От кога го чакаме в този форум, разгеле!!!
      Да им е честит на ейпъл - таз година еС-а, догодина Те-то.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        От: Apple представи два нови модела iPhone

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:iphone-5-iphone-10-iphone-101-iphone-future-2-630x3601.jpg
Прегледи:1
Размер:70.9 КБ
ID:5517686

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:apple-iphone-5-photoshops-03-iphone-10-tallest-yet-600x1013.jpg
Прегледи:1
Размер:54.9 КБ
ID:5517689
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #5
          От: Apple представи два нови модела iPhone

          А честито! Зомбитата вече съвсем доброволно ще дават отпечатъците си на "биг брадър"...

          Коментар


          • #6
            От: Apple представи два нови модела iPhone

            Те ни ги имат на всичките от доста отдавна ако това е притеснителното.250 часа на батерията добре ми звучи
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: Apple представи два нови модела iPhone

              Казаха, че нямало да изпраща информация към техните сървъри. Аз имам съмнения за това. Иначе да, за батерията, добре звучи, ще видим и в действителност.
              Майсторе, какво искаш да кажеш? Следващия път специално за теб ще го отразявам в Live Blog
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • #8
                От: Apple представи два нови модела iPhone

                Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
                Казаха, че нямало да изпраща информация към техните сървъри. Аз имам съмнения за това.
                Да бе казали,кой им вярва.ГПСа и прьстовите отпечатьци,само дето камерите не стоят включени,следващата стьпка ще е да забранят орьжието,после ..........може сьседи на Панама да станем,кой знае.

                Телефона кефи,нищо изненадващо,но и това става еле ако батерията му е тая АЗ си взимам веднага един такьв и прьстовия може да е от палеца на левия крак,и без това е топло тука та не е зор.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Apple представи два нови модела iPhone

                  А някой обърна ли внимание на тази статия от преди няколко дена http://www.infowars.com/steve-jobs-i...-presentation/ ( и кратка преписка на български http://it.dir.bg/news.php?id=14952882 ).

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X