Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

    Ako се премахне DPF-a и се сложи чип , какви са отрицателни неща които могат да се случат на двигателя?

    Коментар


    • #77
      От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

      Първоначално публикуван от Tchibo Преглед на мнение
      Ako се премахне DPF-a и се сложи чип , какви са отрицателни неща които могат да се случат на двигателя?
      Мое мнение,ако се направи от специалист,който наистина си разбира от работата няма да има никакви последици.. На родна земя има вече доказали се тунинг фирми (без имена да не прозвучи рекламно) където идват и от други страни да ползват услугите им.. Хората пипат и премиум автомобили от последните модели даже и гаранционни и не съм чел някъде да има проблеми или оплаквания..

      Коментар


      • #78
        От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

        При Toyota не е проблем хардуерното премахване,а софтуера.До колкото знам е на DENSO,качествен,и много малко хора му разбират.Да не кажа почти никой.
        Друг е въпроса,че въпросните тунинг фирми ще ви изкарат 100 довода как могат да го оправят.Аз не бих и се доверил.

        Коментар


        • #79
          От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

          За 120-ката имаше заводски чип, който се поставяше от официалните представители на марката в Тойота, предполагам, че и при 150-ките съществува такава възможност.
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #80
            От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

            Мой роднина премахна преди 6 месеца ДПФ филтър на РАВ4 2.2 Д4Д 2011 година.
            От Варна ходи до София срещу 450 лв.
            Засега е доволен но сравнение за вървене преди премахването няма защото филтъра се заби веднага след покупката
            Ако има интерес за координати мога да питам.
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар


            • #81
              От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

              Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
              При Toyota не е проблем хардуерното премахване,а софтуера.До колкото знам е на DENSO,качествен,и много малко хора му разбират.Да не кажа почти никой.
              Друг е въпроса,че въпросните тунинг фирми ще ви изкарат 100 довода как могат да го оправят.Аз не бих и се доверил.
              Точно софтуерно трябва да се направи,да няма после лампи писукания и по-сложни проблеми т.н. Колега виж Маднес със какви коли работят,информативно ги питай за софтуера DENSO не вярвам да им се опре )

              Коментар


              • #82
                От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                Да за 150-ки има от Тойота пак. Какво разбирате заводски чип? Тойота правят и чипове ли? Ами НЕ точно. Истината е, че Тойота БГ зимат оферти от няколко фирми за "Power box"-ове и срещу 1800лв. в Тойота получаваш "заводски" чип.

                Коментар


                • #83
                  От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                  С една подробност,че ако утре колата сгъне по пътя,от "заводски" чип ще ти поемат гаранцията-искат не искат.От другите фирми,ще получиш едно голямо НИЩО.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                    Преди няколко дни пътувах по магистралата заедно с една 150ца и ми направи впечатление, че колата върви силно. Приятно се изненадах, защото данните и на хартия са доста посредствени.
                    Последно редактирано от rusev; 20-02-16, 21:11.
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • #85
                      От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                      Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                      Тойота БГ зимат оферти от няколко фирми за "Power box"-ове и срещу 1800лв. в Тойота получаваш "заводски" чип.
                      То без пари малко взимат пет палки трябва да са. Тъй като манталитетът ни казва ,колкото по-скъпо е по-качествено,но не винаги е така. Реално ефекта може да постигнеш за пет пъти по-ниска цена,защо трябва да се дават такива пари.. Подобно е със след гаранционното обслужване избягват хората да ходят да им садират кожите,като може примерно маслото да го смени не-оторизиран (за дадена марка) майстор на по-приемлива цена.. Не искам да убеждавам в нищо никой,всеки си знае масрафа и вади парата от неговия джоб най-важно..

                      Коментар


                      • #86
                        От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                        Колеги, там където мисля да ходя за премахването на ДПФ и слагане на ЧИП фирмата е PSTUNING ( без да звучи рекламно ). Следя ги във ФБ от поне 9 месеца и един ден те се свързаха с мен да ми обяснят това което не ми е ясно и кое колко струва. Те без проблем работят с ДЕНСО. просто за сега ми се отложи ходенето до СФ и го оставих за др месец. Комплексна цена за ДПФ+ЧУП 650 лв.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                          Имам нова информация и фирма, VRPERFORMANCE РУСЕ?
                          МНОГО я хвалят из форуми-те някой да е имал досег с нея или някой негов приятел.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                            Слагаш "power box" на друга фирма за 700-800лв. и като се прецака го махаш за 30сек. става и тогава го караш в Тойота. И няма как да разберат нищо! Е така може да не даваш 1800лв на тях

                            Коментар


                            • #89
                              От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                              Не разбирам само, защо се бърка чип тунинг с power box. Едното няма нищо общо с другото.
                              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                              SSang Yong Kyron 2.0xdi
                              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                              Коментар


                              • #90
                                От: Toyota Land Cruiser 150 - Мнения, наблюдения и съвети?

                                и двете вдигат мощността. не знам точно разликата но знам че на тия дето няма как чип да им слагаш се слага "power box".

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X