Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    ...Сега па да не се обиди Петьр...........
    Па и Иво. Нали са почти еднакви...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #47
      От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

      Момчета, Злати го писа и преди малко - требе си още кинти за тая работа. Дайте да се организираме и да ударим едно рамо. Аз съм вече в играта, айде всички!

      Коментар


      • #48
        От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

        Успех !
        Ще следим с интерес и стискаме палци.

        Коментар


        • #49
          От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

          Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
          Момчета, Злати го писа и преди малко - требе си още кинти за тая работа. Дайте да се организираме и да ударим едно рамо. Аз съм вече в играта, айде всички!

          Кьде е темата?
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #50
            От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

            Все още в ОС. Ама не гледаш...
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #51
              От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

              Успех в начинанието. На Петър май вече трябва да му дадат жителство .

              Коментар


              • #52
                От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                аз лебедка с три мотора досега не бях виждал на живо,а те май имат 3 такива.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:santidouble8274.jpg
Прегледи:1
Размер:40.3 КБ
ID:5517693Натиснете снимката за да я уголемите

Име:santidouble8274-2.jpg
Прегледи:1
Размер:38.0 КБ
ID:5517694Натиснете снимката за да я уголемите

Име:winch.JPG
Прегледи:1
Размер:19.5 КБ
ID:5517695Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WinchAdapter05.gif
Прегледи:1
Размер:28.0 КБ
ID:5517696Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Winch_Drum_03.jpg
Прегледи:1
Размер:33.7 КБ
ID:5517697

                Ако си поиграе човек може и четири мотора да монтира с правилната комбинация
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #53
                  От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  [ATTACH=CONFIG]625883[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]625884[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]625885[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]625886[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]625887[/ATTACH]

                  Ако си поиграе човек може и четири мотора да монтира с правилната комбинация
                  На тези снимки виждам лебедки само с 2 мотора.... Иначе си абсолютно прав - може и до четири да се монтират, но въпроса е да се изработят зъбни колела които да издържат на тази мощност....

                  Коментар


                  • #54
                    От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                    Зъбните колела не са никаква драма.

                    Тока е проблема тука и момента нужен за производството му и теглото нужно за съхранението му.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                      Зъбните колела не са никаква драма.

                      Тока е проблема тука и момента нужен за производството му и теглото нужно за съхранението му.
                      Да тока също е отромна грижа! Но и зъбните колела също не са за пренебрегване... Още един мотор от 6.5 коня си е серьозно допълнително натоварване. А тука основно се гони и надеждност....все пак 10 дни в джунглата....

                      Коментар


                      • #56
                        От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                        Първоначално публикуван от kirov Преглед на мнение
                        Да тока също е отромна грижа! Но и зъбните колела също не са за пренебрегване... Още един мотор от 6.5 коня си е серьозно допълнително натоварване. А тука основно се гони и надеждност....все пак 10 дни в джунглата....
                        Само няма да се оплаквате!!! Де да можех да изкарам и само един ден с вас...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          Само няма да се оплаквате!!! Де да можех да изкарам и само един ден с вас...
                          Какво ти пречи? Тъкмо ще снимаш..

                          Коментар


                          • #58
                            От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                            Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                            Какво ти пречи? Тъкмо ще снимаш..
                            Снимането сме го оправили вече...

                            Коментар


                            • #59
                              От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение

                              Ако си поиграе човек може и четири мотора да монтира с правилната комбинация
                              Ако ви е интересно точно какво трябва да се направи за три ел.мотора мога да пусна снимки с инфо.
                              От четири не виждам смисъл.Ако някой го е правил да отвори тема и да покаже в нея.И аз искам да видя нещо ново.
                              Стига да е от личен опит.Шарени картинки от нета има много. Друг е въпроса кое и как работи в състезателен режим.

                              Тази червената джипка с двата мотора е на десет години като технология и изпълнение.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                                Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                                Ако ви е интересно точно какво трябва да се направи за три ел.мотора мога да пусна снимки с инфо.
                                От четири не виждам смисъл.Ако някой го е правил да отвори тема и да покаже в нея.И аз искам да видя нещо ново.
                                Стига да е от личен опит.Шарени картинки от нета има много. Друг е въпроса кое и как работи в състезателен режим.

                                Тази червената джипка с двата мотора е на десет години като технология и изпълнение.
                                Знам, че ви пушат главите, но това да питаш дали на някого ще му е интересно, та да пуснеш снимки си е садизъм направо!!! Искаме снимки и то на всичко (не само на лебедките), стига да имаш време да качваш и обясняваш (това последното - задължително)....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X