Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

    Успех Пеко !
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • #32
      От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

      Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
      Разбира се че ще има много информация и снимки.Двама репортери ще сме там...За цял филм едва ли мога да ви обещая нещо но мисля че Олег и още двама трима про оператори ще се съгласят срещу скромно заплащане да ни предоставят техни ЕКШЪН кадри.Колкото до ГО ПРОто ще имаме няколко но още не знам точно колко.За джипката ще пусна подробен репортаж.Радвам се че има интерес от ваша страна и благодаря за хубавите пожелания.

      Интерес.......ТОРМОЗ му викам аз на това,сина сьс ставането и почва да ме врьнка да гледаме Роби Гордьн и най-любими са му кадрите от кабината на джипката.Смятай какьв кеф ще настьпи и за мен и за синовете / майка им не я питаме / като се почне едно псуване на чист Български в окаляна джипкаЩе иам трима насрани в нас от КЕФ.

      Това се очертава да е по-интересно от Дакар,няма кьде да ти бягат в гората.

      Пожелавам ви тежко,мокро и гадно сьстезание,да ви вьрви по кал и тиня.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #33
        От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

        С джип в джунглите, при пиявиците и комарите .... Респект и тук!!!!!
        Усещам как разказа след това ще е още по-интересен от 2008-ма
        ... to be continued

        Коментар


        • #34
          От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

          Успех!!!
          Абонамент.

          Коментар


          • #35
            От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

            Пеко, мисля че е крайно време да задоволиш любопитството на всички с малко снимков материал преди официалната презентация на джипката, или поне на детайли от нея.

            Коментар


            • #36
              От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

              Успех и от мен и стискам палци!
              ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

              Коментар


              • #37
                От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                Ихаааа,супер!!!Миналите 2 години Българи на Дакар,сега и в Малайзия.Като правехте презентация за Дакар все си знаех,че повече ви влекат пиявиците,ама ето то се видя.Стискам палци всичко да е наред и да стигнете успешно до старта-от там нататък-каквото сабя покаже!Успех!
                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                Коментар


                • #38
                  От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                  Успех, успех и сам успех Ви пожелавам.
                  Следя темата с огромен интерес. Никога до сега не съм виждал такъв мотор и ми е страшно любопитен.
                  Надявам се някой ден да го изложите някъде, например на ретро саборче... Все пак да го видим всички от близо!
                  Поздрави.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                    От както я пуснахте оная тема с червенките алтернатори и идея "Мечо Пух" се чудя за чий ви е такава тупалка. Аааа, сега загрявам!
                    Казвайте, ако трябва да се помага нещо.
                    Успех!
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • #40
                      От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                      ОТБОРЪТ

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Ivan.jpg
Прегледи:1
Размер:77.4 КБ
ID:5517609

                      Иван Киров, пилот – I място в Лазарово 4х4 Extreme. Участник в Balkan Off-road Marathon (2009), Thessaloniki Adventure Trophy. Дългогодишен участник в drag racing състезания с множество призови места. Собственик на Киров АД, Kirov High-End и Perfect Records.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Peter.JPG
Прегледи:1
Размер:151.6 КБ
ID:5517613

                      Петър Цанов, навигатор – Активен участник в Българския off-road шампионат от 2001 г. и в международни състезания като Baja Saxonia, Rally Evia, 24 hrs Athens. Отразявал за българските медии Rally Dakar (2006, 2007, 2008 и 2011), Baja 1000 (2007), CORR Series (2007), Rainforest Challenge (2007 и 2012) непосредствено от мястото на събитието. Репортер за списание Off-road и offroad-bulgaria.com.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 1870.jpg
Прегледи:1
Размер:73.6 КБ
ID:5517610

                      Ивайло Цанов, асистенция – Конструктор на състезателния автомобил. Дългогодишен участник в Българския off-road шампионат и редица международни състезания. Ко-водещ на първото телевизионно предаване в родния ефир, посветено на българското участие на Rally Dakar.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0363.JPG
Прегледи:1
Размер:215.1 КБ
ID:5517611

                      инж. Димитър Ортаков, асистенция – Първият български механик на Rally Dakar през 2012. Специалист в професионалната подготовка на автомобили за off-road. Участвал като асистенция в редица състезания в България и чужбина.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Teodora.jpg
Прегледи:1
Размер:134.3 КБ
ID:5517612

                      Теодора Велева, мениджър на отбора и медия отразяване – Над 12 години опит като журналист, PR и маркетинг специалист. Организатор на кръгове от националните шампионати по ендуро, мотокрос и рали. Носител на награда за организатор на мотоциклетно състезание през 2007 г. Маркетинг мениджър на Mall Rousse.

                      Това е засега. Очаквайте снимки на състезателния автомобил, както и допълнителното оборудване. Има доста интересни неща, които ще ви изненадат.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                        Браво! Голям кеф...УСПЕХ!!!
                        VARADERO SD2

                        Коментар


                        • #42
                          От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                          Браво и както се казва -
                          Good luck, Ladies and Gentlemen.
                          LR 90 - 1990, 2.5 TD заменен от Andro160 с 300 TDi
                          LR Defender 110 - 2003, TD5
                          Honda CR-V II - 2004, 2.0
                          тел. 0887 581 738

                          Коментар


                          • #43
                            От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                            Тия ги знам, бре! Яки са!
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • #44
                              От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                              Пеко е доста скромен на инфо. Аз като по запознат да споделя. Тия ми ти там инженери, призьори, бизнесени и маркетинг мениджъри бачкат като луди от 2 месеца. Скоро, като са малко по готови, ще направят едно официално представяне, ма само да споделя нещо - аз лебедка с три мотора досега не бях виждал на живо,а те май имат 3 такива. А какви чудесии мътят още....., но си иска яко бачкане и финикийски знаци. Така че нека им дадем малко време, те всичко ще ни покажат и разкажат, аз и други тайни знам, но засега съм гроб.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #45
                                От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                                Навигатора страда май от раздвояване на личноста,асистенцията май спокойно може да го замени в гаден момент,ега ви хванат


                                Мениджера на отбора го играе и Медия отразяване???Това значи ли,че сваля рокличката и нагазва в тинята как е нагазил навигатора на горната снимка?Няма ли да има някой крило да го играе,да носи резервна камера и багаж?

                                Мен ме сьрби медийното отразяване,единия навигатор,другия асистенция..........няма как да няма матрял да му се кефим,само малко медийното отразяване според мен му трябва още някой,че ако я мислите самичка в гората

                                Да не се обиди Теодора само,на снимка изглежда по спретната от Петьр.Сега па да не се обиди Петьр...........
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X