Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

    Успешен финал на проекта !

    Коментар


    • #17
      От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
      Много би ми било интересно да видя Пеко в Сузуки!
      Аз съм го виждал,ама не казвам кога и къде!
      Иво (таксито) Андреев
      0988 91 80 50
      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

      Коментар


      • #18
        От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        Много би ми било интересно да видя Пеко в Сузуки!
        Тази Сузуки не я познавам, може и да е влизал в нея(млад е, палав е), но за Индонезия е джип Вранглер!
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #19
          От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

          Браво, най-накрая и българи да участват в това престижно състезание желая успех на отбора и безавариино представяне. Каквото можем да бадем в помощ за вашата кауза надявам се че форума ще ви подкрепи.

          Коментар


          • #20
            От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

            Успех в състезанието!
            Дай подробности за джипката и екипа.
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • #21
              От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

              Пеко казах ти го и на Бунтовна ще го повторя и сега браво това е супер постижение за бг офоруда и съм горд че познавам част от хората които ще ни предствя на може би най-треудното състезание от тозитип в света.Желая ви успех и да ви слуша техниката.
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • #22
                От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                Успех ! Ще ви следя с интерес !
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #23
                  От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                  Супер....успех.
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • #24
                    От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                    Очертава се интересна есен,успех!
                    Нищо не мога,и нищо не знам...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                      Айдеееее да такова там каквото такова,че за мен не остана какво да ви пожелая.

                      Вьпрос имам обаче - на това може ли някой да му монтира едно ГО ПРО,според правилата ли е и ще има ли кой да си играе с това в по ненаточените моменти?Така да намажем и ние от екшьна.

                      И една кратка тема за джипката - кое,колко,как..........и като клекне вьпросите пак от начало???
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #26
                        От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                        'бати кефа!
                        Успех!!
                        О899 2б2 1З2

                        Коментар


                        • #27
                          От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                          Е, СУПЕР, БРАВО, ВРАВО!
                          Знаех, че някога ще се случи, но съм приятно изненадана, че ще го направите още тази година. Това ще е най-големия подарък за рождения ми ден!
                          От вас участието, от нас подкрепата...! Действайте, ще следя всичко с интерес.
                          Успех с подготовката и давай по някоя подробност, когато имаш време!
                          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Айдеееее да такова там каквото такова,че за мен не остана какво да ви пожелая.

                            Вьпрос имам обаче - на това може ли някой да му монтира едно ГО ПРО,според правилата ли е и ще има ли кой да си играе с това в по ненаточените моменти?Така да намажем и ние от екшьна.

                            И една кратка тема за джипката - кое,колко,как..........и като клекне вьпросите пак от начало???
                            Разбира се че ще има много информация и снимки.Двама репортери ще сме там...За цял филм едва ли мога да ви обещая нещо но мисля че Олег и още двама трима про оператори ще се съгласят срещу скромно заплащане да ни предоставят техни ЕКШЪН кадри.Колкото до ГО ПРОто ще имаме няколко но още не знам точно колко.За джипката ще пусна подробен репортаж.Радвам се че има интерес от ваша страна и благодаря за хубавите пожелания.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                              Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                              Разбира се че ще има много информация и снимки.Двама репортери ще сме там...За цял филм едва ли мога да ви обещая нещо но мисля че Олег и още двама трима про оператори ще се съгласят срещу скромно заплащане да ни предоставят техни ЕКШЪН кадри.Колкото до ГО ПРОто ще имаме няколко но още не знам точно колко.За джипката ще пусна подробен репортаж.Радвам се че има интерес от ваша страна и благодаря за хубавите пожелания.
                              Вие само съберете материал! Филма не го мислете...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                                Браво , страхотно ще е ! Ще следя темата с интерес .
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X