Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS куча марка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: GPS куча марка.

    Аз не бих се колебал да избера кучата марка, след необходимото проучване на мнения от ползватели разбира се... В този случай тези които са купили този ГПС са доволни--недостатъка е че трябва да се инсталира софтуер за СЕ операционна система. За мен това е предимство, аз предпочитам да човъркам.

    Колкото за място на производство в този случай не бих се притеснявал--Гармин къде е произведен? Единственото производство на Гармин в САЩ е за авиационната индустрия. То всъщност кажи-речи всичко което се продава в САЩ идва от Китай...

    Кучата марка която се дискутира е за мотоциклети. Ще може да се контролира през ръкавици, от което има голямо значение за нас. Освен това се продава с необходимите поставки за закрепяне на кормилото, както и със непромокаем калъф.

    Аз самият ползвам Гармин. Орегон 450. Купих го единствено за това, че имаше добра продажба на този модел, освен това ми бяха подарили и карта с някаква сума в нея за ползване в магазина където се продаваше (REI). Не съм очарован особено от този Гармин--това което претендира да върши, го върши едва-едва на задоволително ниво. Малък екран, но вярно че този модел се ползва от хора които за на крак из гората. Това му е предимство когато го ползвам при бъхтене на крак из сокаците. Ако не беше за мотането пеш, Китайския за мен щеше да е с много по-голямо предимство. Иначе за ръкавици забрави. Аз се мъча с кутрето

    Коментар


    • #17
      От: GPS куча марка.

      Интересуван се от ГПС още от първите смарт телефончета, които имаха блу тоот и през външно ГПС приемниче тръгваха навигацийки от рода на ТомТом. Пуснах такова на първата си Нокия 6600, където работеше екстра.

      За мотоциклет егономията е едно от най-важните черти, особено нуждата да се работи с ръкавици. Проблемът на всякакви ай фони и модерни устройства е капацитивният екран, който иска или специални ръкавици или просто да не пипаш екрана в движение, което си е добра практика. Дори и в автомобил е трудно да цъкаш по екран, пък какво остава за мотор.

      Това от линка за 140 долара изглежда ок: стойката е със захранване и веднъж сложена няма да се занимаваш да закачаш/откачаш кабелчета, има си захващане за кормило, сенник. Ако човек няма друга навигация, това е добър вариант.

      За мен, като човек който има добра навигация на телефона, мисля да прокарам кабел за захранване то кормилото, захранването на сухо под седалката, качествена стойка и калъфче, които струват колкото някои китайски навигации, и старомодно спиране за всяка смяна на посоката.

      Коментар


      • #18
        От: GPS куча марка.

        не съм видял телефон с добра навигация за мотот
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • #19
          От: GPS куча марка.

          Може ли да се подкара Гармин на този ГПС куча марка?
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #20
            От: GPS куча марка.

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Може ли да се подкара Гармин на този ГПС куча марка?
            От четене в нета се подразбира че може да се подкара Garmin Mobile XT под WinCE:
            http://www8.garmin.com/buzz/mobilext/

            Макар че собствен опит самия аз нямам...

            Коментар


            • #21
              От: GPS куча марка.

              Четете:
              http://advrider.com/forums/showthrea...light=peaklife
              Който може де
              Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave...

              Коментар


              • #22
                От: GPS куча марка.

                Здравейте! аз си взех за навигация това със IGo Primo Rupse ipx7 gps
                Оригинальное название Rupse For Motor Bike Car Waterproof IPX7 Portable Universal Motorcycle 4.3" Touch Screen GPS Nav Navigation Navigator With Free Map Multimedia Player Mp3 Video Bluetooth Built In Speaker
                Описание Встроенный динамик
                Артикул MT10GPS450
                Версия ОС Win CE 6.0
                Оперативная память 128
                Водонепроницаемый рейтинг IPX7
                Процессор MStar 2531
                Производитель Rupse
                Упаковка: Вес: 0.8391458845 кг
                Группа товаров Крепление GPS навигатора в транспортное средство
                Последно редактирано от damon; 30-11-15, 09:12.

                Коментар


                • #23
                  От: GPS куча марка.

                  Ще те помоля за мнение след като го поизползваш известно време.
                  The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                  Коментар


                  • #24
                    От: GPS куча марка.

                    Миналата година се наложи да импровизирам стойка и зарядно за телефона преди едно от пътуванията . Та ето какво се получи за 20 минути преди тръгване.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00420.jpg
Прегледи:1
Размер:95.5 КБ
ID:5707101Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00423.jpg
Прегледи:1
Размер:90.4 КБ
ID:5707102
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00422.jpg
Прегледи:1
Размер:168.1 КБ
ID:5707103Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00424.jpg
Прегледи:1
Размер:67.7 КБ
ID:5707104
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00424.jpg
Прегледи:1
Размер:67.7 КБ
ID:5707104
                    Уж го сложих временно но и до сега върши чудна работа. Хем зареждам телефона ,хем поставка за навигация.
                    Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
                    0889 619 319

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X